kadınlık çok zorrrrr bi bakarmısınız bana

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve atalay-uxgxur tarafından 22 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : atalay-uxgxur
  1. atalay-uxgxur

atalay-uxgxur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim akıntım hep var. doktora gidicem masayı görünce fenalaşıyorum. 2 çocuk annesiyim ama halen yenemedim korkumu.akıntıyı biraz sonra kaşıntı tetikliyor. bazen kokulu oluyo. bu dertten yakınan varmı. doktora gitmek ölüm geliyo valla.inanın namaz kılamıyorum bile. ne yapacam ben ya valla kadınlarda her sorun.senağlama

2. 22 Mayıs 2008
  3. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım korkunu anlıyorum ama bu gibi şeyler ihmale gelmez bence bir an önce doktora git ve kurtul bu dertten.Kadınlık gerçekten çok zor ama sağlığı ihmal etmeyelim lütfen....Geçmiş olsun arkadaşım...

4. 22 Mayıs 2008
  5. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bende aynı şekilde sorunlar yaşıyorum:KK43:ve sırf utandıgım için söylemiyorum.ilaç tedavisi yapar direkt belki.mantar falandır.ama mutlaka git Allah korusun ya..önlemini almak lazım..

6. 22 Mayıs 2008
  7. arzella

arzella Sabırla Beklicem Seni... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende de aynı sorun vardı karnımda ağrırdı doktora gıttım mantar ve iltihap var dedı birkaç ilaç verdi ve geçti bence kesınlıkle gıtmelısın...

8. 23 Mayıs 2008
  9. dilek86

dilek86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm zaman zaman bende ayni problemler ortaya cikiyo benim doktorum bana ve esime fitil vermisti zaten bu akinti sorunu beni olduruyo ya her ay doktora gidiyorum problem yuzunden

10. 23 Mayıs 2008
  11. burcumm23

burcumm23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence korkunu yen ve doktora çık ihmale gelmez zaten akıntı olması normal ama kaşıntı ve koku normal değil mantar filan olabilir hem korkulcak ne var canım sağlığını düşün

12. 24 Mayıs 2008
  13. EU3

EU3 Guest

cnm kesnlkle gitmen gerek dr.a bende sen gibi içime attım eşimden uzaklaştm o dönmde ama çeklmez hale gelnce attm kendimi dr. kapısna mantar başlangıcı ve yoğun iltihap dedi verdiği fitil ve hap ilk günden itibaren işe yaradı ve ben allahım şükürler olsun nasıl dayanmşm dedim.bu tür rahatsızlklar bizleri sosyal hayattan bile alıkoyabiilio ltfn koş dr.a ...acil şifalar

14. 25 Mayıs 2008
  15. canayakxixn

canayakxixn Bir Nefes&Düş Gibi Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Biz kadınlar bu sorunlarla hep karşı karşıyayız.Bunun da sonu yok gibi.Kendimizi takip ederek ancak bu süreçlerden kurtulabiliriz. Doktordan korkmana çekinmene hiç gerek yok.Herşey bizim için.Sağlıklı günler dilerim.

16. 25 Mayıs 2008
  17. civcivim

civcivim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım endişelenmeni istemem ama mantar olduğu zaman kokulu olmuyor diye biliyorum ben akıntıyı.başka bir enfeksyondan kaynaklanıyordur.utanmana ve korkmana gerek yok hemen git ihmal etme bence.sağlık önemli olan.

18. 25 Mayıs 2008
  19. ELXIXF&ALPOXSX

ELXIXF&ALPOXSX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    SLM
    iki tane doğum yapöıssın hala dr.gitmekten korkuyormusun?
    sağlığın için erken teshis her zaman doğru olandır.benimde arkadaşların tahmini mantar yada rahimde yara vardır..mutlaka görün dr ye..geçmiş olsun...