kadir gecesi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve aytixsxxsx tarafından 26 Eylül 2008 başlatılmıştır.

26 Eylül 2008
    Konu Sahibi : aytixsxxsx
  1. aytixsxxsx

aytixsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar hepinizin mubarek kadir gecesini kutluyorum inşallah hayırlara vesile olur allah hepinizin dualarını kabul eder inşallah hepiniz için dua edicem özellikle benim gibi bebek bekleyenlere sizde bana dua edin allah emanet olun

2. 26 Eylül 2008
  3. naz&pxixtxixrcxixk

naz&pxixtxixrcxixk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim için de dua ederseniz sevinirim.
    Bebek isteyenlere bebekleri olsun diye hamile arkadaşlara sağlikli sihhatli evlatlarina kavuşsunlar diye kisacasi bebekle ilgili kimin gönlünde ne muradi var ise tüm arkadaşlara dualarimizda yer verelim

4. 26 Eylül 2008
  5. Derya_idil

Derya_idil illaki zayıflamam şart!!! Üye

Beğenildi:
    7.121
    Ödül Puanları:
    148
    benim için dua edermisiniz bu 2.hamileliğim 1.yi kaybettim bunu allah bana bağışlasın
    tabi sizlerede

6. 26 Eylül 2008
  7. gizemx

gizemx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    Allah dualarımızı kabul eder inşallah.Allah gönlünüze göre versin dilerim.Herkesin bu mübarek gecesini kutlar gecemizin hayırlara vesile olmasını dilerim.

8. 26 Eylül 2008
  9. EU1

EU1 Guest

banada dua ederseniz sevinirim ilk bebegimi dşürdüm bunada çok zor hamile kaldım onca tedaviden sonra dua edinde sağasalim bebegimi kucagıma alayım lütfen allh hepimizin duasını kabul etsin. amin..