Kadky Acbadem Cem Demirel e gidenler tedavilerimizi burada paylaalm m?.

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve EU2 tarafından 16 Kasım 2008 başlatılmıştır.

16 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

bu ay dondurulmuş 4 embriyo transferi için pazartesi günü cem bey ile görüşmeye ve ilaç tedavisine başlamak için muayene olmaya gidiyorum.ikinci kez deneyeceğim,ama endişeliyim acaba dondurulmuş embriyo da şansım ne olur ?..CEM bey e giden arkadaşlar bu konuda bana yardımcı olurmusunuz?

2. 17 Kasım 2008
  3. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım ben 4 kez tüp bebek denedim ama cem beyde değil kendisinin bu konuda çok iyi olduğunu ve tavsiyelerini çok duydum ayrıca dondurulmuşlardan vazgeçme onlar 5. gün donduruluyor yanı yaşama şansı çok olan embryolar diğerlerini sana 3.gün transfer edıyorlar yani dondurulmuşların kalitesının daha yuksek olma ihtimali herzaman göz onunde bulundurmakta yarar var . Bende yenı bır dr tedavıye başlıcam önümüzdekı hafta 5.ç kez denıcem bana bunlar dr um söyledı çünki benımde dondurulmuş yumurtalar hakkında hep kafamda bi soru işareti vardı ama artık yok ..... :) senın için hayırlısı olur inşallah bebeklerın saha sımsıkı tutunur canım.

4. 17 Kasım 2008
  5. EU2

EU2 Guest

Evet canım çok haklısın, bugün cem bey ile görüştüm şansımın yüksek olduğunu söyledi.sebebi bilinmeyen infertilite olarak rahim iç duvarını ve rahimimi bebeklerimin iyi tutunmalarını sağlayıcı oral tablet verdi.13 gün kullandıktan sonra tekrar gideceğim ve büyük ihtimalle transferim aralık ayı ilk haftasında olacak.tatlım inşallah bu kez rabbim meleklerimize bizleri kavuşturur.kaydirigubbakcemile5

6. 17 Kasım 2008
  7. Zonnetje

Zonnetje Annesinin Ela kuzusu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Selam canim...oncelikle hayirlisi olsun diyelim.
    Bende Cem beyde tedavi goruyorum. Gectigimiz eylul ayinda ilk tup bebek denenemiz olmustu..malesef sonuc negatifti...Simdi hayirlisiyla dondurulmus embriyolardan 2.ci denememizi gerceklestiricez..bizimde aralikta randevumuz:)))) bakarsin birlikte cikariz bu yola kimbilir??

Ben suan reglimi bekliyorum..zannedersem araligin ilk yada 2.ci haftasi bizimde transferimiz olur..cok heyecanliyim!

Cem bey banada ilac verdi..rahim ici duvarinin yeterli kivama gelmesi icin..bakalim ilk denememizden cok daha hafif olucak bu islem..yumurta toplama islemi felan olmayacagindan..cok sukur!

Seninle mutlaka haberleselim canim..merak ediyorum, destekte oluruz neguzel birbirimize!

optum canaim kolay gelsin:1hug::enbuyukkk:

8. 17 Kasım 2008
  9. EU2

EU2 Guest

canım benim bi arkadaşımın 6.tüp denemesinde bebeği oldu.ümidini hiç kaybetme önemli olan istemek ve sabırlı olmak değil mi.senin sorunun nerde neden tutmuyor canım?

10. 17 Kasım 2008
  11. Zonnetje

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Vallahi bizimde elle tutulur gozle gorulur bi sorunumuz yok..yani Cem bey bizede bastira bastira soledi sizin cocugunuzun kendiliginden olmasi gerekir diye...sonuc negatif cikinca kendiside sasirdi..cok umitliydik sizin transferden dedi!!! Yani olmayinca olmuyor iste..birde ben tam bi stres topuyum canim..hayatim kosurmakla geciyo..artik ara verdim kosturmaya..mutlaka etkisi olucaktir biraz sakinlestimya:))

Insallah bu sefer allahim yuzumuze gulerde bizde bebislerimize kavusuruz canim...vallahi gun 24 saat hic cikmiyor aklimdan....

Anladigim kadariyla sizdede bilindik bi prolem yok demek..hayirlisi Allahtan canim..dualarimiz kabul gorur insallah.

Bu arada kac dondurulmus embriyonuz var? Kactane transfer edicek cem bey??

12. 17 Kasım 2008
  13. EU2

EU2 Guest

canımcım inşallah hayırlısıyla kavuşuruz meleklerimize seninle aynı tarihlerde ilk tüp denemelerimiz olmuş.kısmetse aynı tarihlerde belki beraber oluruz.senin neden olmadı ilk tüp,kaç yumurta toplandı senden?kaç dondurulmuşun var canım?

14. 17 Kasım 2008
  15. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar cem beyin verdiği ilacın adı ne merak ettim.lütfen söylermisiniz...bende kullanmıştım aynısımı acaba..

16. 17 Kasım 2008
  17. Zonnetje

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kimbilir belkide gorusmusuzdur evet..bizim transferimiz 2 eylulde olmustu:))

Bizim ilk denenmemizde 3 embriyo transfer edildi...hepside A kalite...tutmadi malesef...ben birazda kendimede bagladim..yani hic dinlemedim..transfer gunu dinlenmek haric herbiseyi yaptim..zaten 2 gun icinde toparlanip evimize geldik..Hollandaya..butun gun yolculuk yorucu tabii. Aslinda ne dersen de..bilincsizdim anliyacagin!! Gerci Allah verecek olsaydi tutardi diye dusunuyorum bi yandanda..diger seyler birazda bahane!

Benden 18 yumurta toplandi..14 tanesi dollendi...10 adette dondurrtuk..yani baya var dondurulmusumuz! laelaelaelaelae

18. 17 Kasım 2008
  19. Zonnetje

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canim bana progynova yazdi..gunde 3 adet! Bu ilac ismi hollanda piyasasindaki isim..turkiyede baska isim altinda!