kadn erkeğn kaburgasndan yaratldı,kolun birz altnda kornsun;kalp hizasnda sevlsn diye

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve MissEbruli tarafından 5 Haziran 2009 başlatılmıştır.

5 Haziran 2009
    Konu Sahibi : MissEbruli
  1. MissEbruli

MissEbruli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bir kadın çocuktur aslında...çocuk gibi davranmayı sever.Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini ister.Bir çocuğu okşar gibi incitmekten korkarak sevmeli erkek kadını...ama hiçbir kadın çocuk muamelesi görmek istemez.Söylediği şeyler çocukça da olsa dinlenilmesini,dikkate alınmasını ister.Yani bir kadının çocukluk yapmasına izin vereceksiniz; ama asla onu bir çocuk olarak görmeyeceksiniz...

Bir kadın güçlüdür aslında hatta erkeklerden çok daha güçlüdür;ama bu gücünü her zaman ortaya koymasını sevmez...ıster ki,erkeğin gücü kendisine huzur versin...Kendi kendine yapabileceği şeyleri bile erkeğin yapmasını bekler.Böylece hem kadın olduğunu hissedecektir hem de erkeğinin ne kadar güçlü olduğunu görecektir.Ancak kadın gücünü göstermek istediğinde onu engelleyemezsiniz,yapmak istediği bir şey varsa mutlaka yapar.

Bir kadın sevgidir aslında içinde her zaman sevgiyi taşır.Sevdiklerinden kolay ayrılamaz.Sevdiklerini kolay kıramaz.Zor sever;ama,tam sever.Bir kadının tam anlamıyla sevebilmesi için yüreğinin kabul ettiğini beyninin de kabul etmesi gerekir ve sevmezse de onu asla sevmeye zorlayamazsınız.Belki kolayca yüreine girebilirsiniz.Ancak beynindeki yeri her an terk edebilirsiniz.Sevmediği halde terk etmeyen kadınlar da vardır elbette...Bunun tek nedeni ise engelleyemedikleri "acımak" duygusudur.

Bir kadın yalnızdır aslında.Hiçbir zaman kadını bütünüyle elde edemezsiniz.Kendisine ait bir dünyası vardır ve orada hep yalnızdır.O dünyaya kimsenin girmesine izin vermez.Hiçbir anahtar o dünyanın kapısını açamaz.Yalnızlık onun sığınağıdır.O sığınağa ne zaman gireceğine,ne kadar kalacağına hep kendisi karar verir.Sığınaktayken onu çıkmaya zorlarsanız,onu sonsuza dek kaybedebilirsiniz.

Bir kadn çılgındır aslında;neler yapabileceğini erkek aklı hayal bile edemez.Üreticiliğinin sınır yoktur;ama bunu ortaya çıkartmak için hayatının erkeğini bekler.Hoyraçta harcamaz üreticiliğini.Sadece erkeğine saklar.Bir kadının gerçek erkeği olmayı başarabilmişseniz çok şanslısınız demektir.Çünkü hayatın içinde olan her şey ancak kadınlar olduğunda anlam kazanır.Yemek yemek,su içmek bile...Bir kadının elinden içtiğiniz suyla kendi kendinize bardağı doldurup içtiğiniz su arasındaki lezzet farkını anlayabiliyor musunuz?Anlıyorsanız ne mutlu size...Anlamıyorsanız ne yazık ki yaşamıyorsunuz...

Kadın;erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil!!!
    Öyle olsaydı ezilirdi...
    Üstün olsun diye başından da yaratılmadı!!!
    AMA GÖĞSÜNDEN YARATILDI...
    Eşit olsun diye...
    Kolun biraz altında... korunsun diye...
    KALP HıZASINDA SEVıLSıN DıYE!!!

CAN DÜNDAR

bunları anlayabilecek erkek var mıdır sizce kızlargamyoncuiremsu

Son düzenleme: 9 Haziran 2009
  2. 5 Haziran 2009
  3. Kurkmantolu

Kurkmantolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    254
    Ödül Puanları:
    153
    çokzel bir paylaşım canım çok guzel gönlune saglık..

4. 5 Haziran 2009
  5. EU2

EU2 Guest

evet canım paylaşımın güzel olmuş :)

ama başlığını okurken zorlandım biraz:eek:

6. 5 Haziran 2009
  7. SeJer_Kis

SeJer_Kis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gercekten cokk guzel bu yazıyı benımm kıne okutmak ısterdım belkı bıraz benım degerımı anlar:KK43:

8. 5 Haziran 2009
  9. be_reN

be_reN I'm takin back my love Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    gercektenn cok guzell tatlımm cokk begendımm... tesekkurler...

10. 6 Haziran 2009
  11. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    """Yemek yemek,su içmek bile...Bir kadının elinden içtiğiniz suyla kendi kendinize bardağı doldurup içtiğiniz su arasındaki lezzet farkını anlayabiliyor musunuz?Anlıyorsanız ne mutlu size...Anlamıyorsanız ne yazık ki yaşamıyorsunuz..."""

zevkle okudum :kahve: iyki paylaştın
    çok hoşuma gitti ...

özellikle şu son kısmı okuduktan sonra
    eşime sormak istedim şakkıdı
    ama onun haberi yok bunu okuduğumdan sengözlerimebaksanab

"benim getiridiğim su ile senin alıp içitiğin su arasında fark varmı bebişim?" dedim kaydirigubbakcemile3
    bakalım ne anlıycak ne cvp vericek diye merak ettim...
    oda "seninki daha tatlı oluyo":eek:
    ardından
    "hadi getir içeyim bi bardak"dedi :roflol::roflol::roflol:

12. 6 Haziran 2009
  13. MissEbruli

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sağolun kızlar,ben de çok beğendiğim için sizlerle paylaşmak istedim a.s.

cnm haklsın ben de hoşlanmadım pek böyle ama başka türlü sığdıramadım,kesmek de istemedim:eek:
    idare etcez artık böyle:1hug:

14. 6 Haziran 2009
  15. MissEbruli

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    o zaman sen şanslı kısımdanın demek ki cnm kaydirigubbakcemile3
    bunu farkedebilen bi eşe sahipsin, ne güzel..Allah mutluluğunuzu bozmasın,bize de nasip etsin inş. :asigim:

16. 8 Haziran 2009
  17. April

April Hep daha daha çok oku!!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Can Dündara aitti bu metin yanlış bilmiyorsam :)))

Ben an olur hak veririm an olur yanlış bulurum bu yazıyı...

PAylaşım için tesekkurler! :)

18. 9 Haziran 2009
  19. SEHER YILDIZI

SEHER YILDIZI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    878
    Ödül Puanları:
    238
    yazın çok güzel olmuş. ama sölemeden geçemeyeceğim ben şu kadınlar erkeklerin yok kaburgasından yok burasından yaratıldı sözlerine sinir oluyorum. belkide onlar bizim kaburgamızdan yaratılmıştır.