Kadn&Erkek fkralar:))

Konusu 'Fıkralar' forumundadır ve mucizem tarafından 4 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

  4 Ağustos 2008
  Konu Sahibi : mucizem
 1. mucizem

  mucizem Popüler Üye Üye

  Katılım:
  25 Ağustos 2006
  Mesajlar:
  370
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  108
  Soğuk ve karlı bir gecede tipiden yolunu kaybeden bir işadamı ve sekreteri arabalarını terketmek zorunda kalırlar ve uzun bir yürüyüşten sonra üşümüş ve ıslanmış durumdayken bir kulube bulurlar.Kulubede bir yatak, bir uyku tulumu ve birsürü battaniye bulunmaktadır. Geceyi geçirmeye hazırlanırlar ve işadamı bir centilmen olarak, yatağı sekreterine verir. Ben yerde uyku tulumunda uyurum, der. Sekreter yatağa yatar, adam uyku tulumunun içine girerek fermuarı çeker. Bir süre sonra tam uyumak üzereyken, sekreterinin sesini duyar: - Efendim, ben çok üşüyorum. Adam fermuarı açar, uyku tulumundan çıkar, bir battaniye alıp kadının üzerine örter, tekrar uyku tulumuna girer, tam uyumak üzereyken yine sekreterinin sesini duyar: - Efendim, ben hala çok üşüyorum. Adam yine fermuarı indirir, tulumdan çıkar, bir battaniye daha alıp kadının üstüne örter, uyku tulumuna girerek fermuarı çeker. Tam uykuya dalacağı sırada yine duyar: - Ben yine çoooook üşüyorum. Adam yattığı yerden: - Bir fikrim var, der. Burası ıssız bir yer. Neler olduğunu kimse göremez, istersen evliymişiz gibi davranabiliriz. Genç kadın kıkırdar: - Tamam, bana göre hava hoş. Adam yattığı yerden avazı çıktığı kadar bağırır: - Öyleyse kalk ve kahrolası battaniyeyi kendin al
  *************************************

  Berrin bir işe müracaat etmis, medeni halini sormuşlar. - Bes yıldır dulum, iki çocuğum var, biri on diğeri iki yaşında... - Küçük çoçuğunuz iki yaşında ve kocanız öleli beş yıl oldu öyle mi ? - Evet, ama ben yaşıyorum!..
  *************************************************

  Adamın biri bir mezarın başında kendini yerden yere atarak ağlıyormuş: -"Sen daha ölmemeliydin. Önünde uzun yıllar vardı. Öldün, hepimizin felaketi oldu!" Manzaraya dayanamayan mezarcı adamın yanına gelmiş: -"Ne oldu kardeşin mi, baban mı, başın sağolsun?" -"Hayır. Karımın ilk kocası!"
  *****************************************

  Birlikte çapkınlık yaptığı arkadaşına telefonda sorar: - ''Karın ne dedi gece o kadar geç kalınca, sorun oldu mu''? - ''Yok biy şey demedi, hem zaten ön dişlerimi de çektirmenin vakti gelmişti...''
  **********************************

  Jack ve arkadaşı Bob, kayak yapmaya Kuzeye gitmişler. Bir kaç saat yol aldıktan sonra korkunç bir kar fırtınasına yakalanmışlar. Yakındaki bir çiftlik evine arabalarını çekmişler ve evin çekici hanımından geceyi orada geçirmek için izin istemişler. - "Dul bir kadınım ben" diye açıklamış hanım, - "Eğer evimde kalmanıza izin verirsem komşular dedikodu yaparlar." - "Endişelenmeyin" demiş Jack, "ahırda da rahat edebiliriz." Bir sene sonra Jack, dulun avukatından bir mektup almış. Arkadaşı Bob'u çağırarak sormuş: - "Bob, şu çiftliğinde kaldığımız çekici dul kadını hatırlıyor musun ?" - "Evet, hatırlıyorum." - "O gece geç vakit eve gidip, o kadınla yattın mı ?" - "Evet, itiraf etmeliyim ki bunu yaptım." - "Ona kendi adın yerine benimkini verdin mi peki ?" Bob yüzü kızararak cevap verir: - "Evet, korkarım öyle yaptım." - "Eh, sana çok teşekkür borçluyum dostum. Kadın ölmüş ve çiftliğini de bana bırakmış."
  *************************************
  :lepi::lepi::lepi: