Kadnlar batan karma formlleriymi :)

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve zhr79 tarafından 11 Eylül 2009 başlatılmıştır.

  11 Eylül 2009
  Konu Sahibi : zhr79
 1. zhr79

  zhr79 Popüler Üye Üye

  Katılım:
  8 Eylül 2007
  Mesajlar:
  7.858
  Beğenildi:
  7
  Ödül Puanları:
  146
  Her erkeğin aşağı yukarı kadınların vücutlarında nereleri beğendiğini tahmin edebilirsiniz. Ama bu genel geçer bölgelerden kadınları daha da çok etkileyen vücudun kısımları vardır. İşte size bir kadını baştan çıkarmak için 9 dokunuş bölgesi.
  Erkekler dikkat !!! Kadınları Baştan Çıkaran 9 Dokunuş

  Saç


  Ellerinizi kız arkadaşınız üzerinde yavaşça dolaştırmanız kesinlikle onu uyaracaktır. Şakaklarından ensesine kadar yavaşça yuvarlak el hareketleriyle dokunmanız işe yarayacaktır.

  Ense


  Enseye ulaştığınızda oraya birkaç öpücük kondurun. Antik Japonyada bir kadının ensesi erkekler tarafından oldukça çekici olarak algılanıyordu zira kadının ensesi görülebilen nadir açık yerlerden birisiydi. Modern zamanlarda ise ense daha çok kız arkadaşı uyarmak için kullanılıyor.

  Köprücük kemiği


  Bu kemik bir kadında oldukça seksi durabilir. Neden bu güzel yere olan sevginizi dokunuşlar ve öpücüklerle göstermeyesiniz ki? Kız arkadaşınızın üzerinde giysi varsa dikkat edin; sadece bu kemikler ortaya çıkana kadar onu soyun. Yani örneğin üzerinde gömlek varsa sadece üstten bir kaç düğme açın ve gömleği biraz aşağı çekin. Üstünde birşey kalmadığında tekrar oraya dönebilirsiniz.

  Sırt


  Kalabalık içerisinde kadınınızı yönetmenin en iyi yolu bir elinizi onun sırtına koymanızdır. Bu küçük hareket kolunuzla ona sarılmadan güvende hissettiğinizi gösterir. Yalnız olduğunuz zaman sırtını öpmeniz ve yalamanız kalp atışlarını hızlandıracaktır.

  Dizlerinin arkası


  Birçok erkek bu bölgeyi bilmese de herhangi bir kadının dizlerinin arkası kadını fazlaca uyarır. Kamusal bir alanda dizlerini eteğinin altından ya da üstünden hafifçe okşamanız onu eve vardığınızda ilişkiye hazır hale getirecektir. Yalnız olduğunuzda da bu özel bölgeye gereken önemi verin.

  Avuç içleri...


  Hiç aklınıza gelmeyebilir ama kadınların avuç içleri oldukça duyarlıdır. Kalabalık içinde etrafınızdakilere belli etmeden onu uyarabilmenizi de sağlayan bu metotta kadınınızın elinin içini parmaklarınızla oynarsınız. Hafifçe gezdirmeniz ona tatlı titremeler verecektir. Ayrıca siz de onun gözünde duyarlı ve nazik görünürsünüz.

  Kulak memesi


  Dokunmak öpmek ve hatta hafifçe ısırmak onun neşesini artıracaktır. Bu duyarlı yumuşak memeler oldukça hassastır ve birçok kadın kulak memesinde erkeğinin dudağını hissetmekten mutluluk duyar. Kulağın geri kalanını da ısırabilirsiniz ama ileri gitmeyin. Bir de... sakın dilinizi kulağına sokmayın.

  Kalçanın derinliğinde..


  Kasıklarının iç kısımlarına dokunmak (Vajinanın yakınları tam olarak orası değil) partnerinizin devrini artıracaktır. Ellerinizi ve ağzınızı kullanarak kasıklarının içini öpün ve okşayın. Nihai zevk noktasına yaklaştıkça partneriniz şehvetsel bir acı çekecektir. Vajinaya yaklaştığınızda tekrar baştan başlayın.

  Kalça kemiği


  Cinsel ilişki sırasında kalçasının kemiğine dokunmanız onu heyecanlandıracaktır.