Kafa derimde bir yara var

Konusu 'Dermatoloji - Deri ve Cilt Hastalıkları' forumundadır ve MeDuSa tarafından 19 Nisan 2008 başlatılmıştır.

19 Nisan 2008
    Konu Sahibi : MeDuSa
  1. MeDuSa

MeDuSa Guest

kafa derimde uzun süredir kızarıklık var sonra orası kuruyo pul pul kepek gibi dökülüo iki doktora gittim biri mantar diğeri kafada çıkan sedef dedi ilaç veriolar kullanıom ama bi süre sonra tekrar çıkıo bıktım artık yaw :çok üzgünüm: napcam ben bu sorunu yaşayanlar varmı???:1shok: yardım edinnnnnnnn :a015:

2. 19 Nisan 2008
  3. galisra

galisra Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım bu tür yaralara kudret narı çok ii geliyo diye duydum bi komşumuzun kızında vardı ama bütün vücudunda yani..Balla karıştırıp yaralara sürünce geçiyodu..

4. 19 Nisan 2008
  5. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Beğendikleri:
    65
    Ödül Puanları:
    48
    bendeede vardi bu yaradan ne yaptiysam gecmedi sonra halam bi krem verdi ilk sürmemde gitti bi daha gelmedi sonra bazi arkadaslarada önerdim onlar halen kullaniyor tamamen yok etmedi onlarinkini sürmediklerinde tekrar cikiyor onlarda devamli kullaniyor en son kalani kiz kardesime verdim eniste beyde cikmisti o kullaniyor ismini hatirlayamadim kremin ondan sorup kremin ismini yazarim

6. 19 Nisan 2008
  7. MeDuSa

MeDuSa Guest

kerimin ismini öğrenirsen çok sevinirim cnm a.s.

8. 21 Nisan 2008
  9. papatya16

papatya16 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Hülyali Canim Sanirim Sendeki Yaraya Benzer Yaradan Bende De Var Derimde çok Kaşiniyor üstelikkk:KK43:( Bende Napicağimi Bilemedimm Gerçi Hala Doktora Gitmedimm Amaa:KK43:((

10. 21 Nisan 2008
  11. KardelenMasaliM

KardelenMasaliM Evde pinekliyorum!!!!!!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tamamen sac derisi ile ilgili bir rahatsizlik.Bendede sürekli cikior.Sac derisindeki ph degeri düsünce kasinti bunun akabinde yaralar ve kepeklenme baslyior.En son head and sholders kullandim gecti.Ama sisenin sonua dogru tekrar basladi.Ayrica saclarimi yaglandirdi.Simdi kasinti ve aralarla yine basil belada:KK43::KK43:

12. 29 Nisan 2008
  13. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Beğendikleri:
    65
    Ödül Puanları:
    48
    canim ilacin ismini ögrendim dermovate merhem eczanelerden recetesiz alinabiliyor bir dene istersen bence kesin ise yarar

14. 29 Nisan 2008
  15. MeDuSa

MeDuSa Guest

tamam cnm denicem artık napim herşeyi deniom :sm_confused: diğer lilyum17 arkadaşım ilgin için çok saol ama beklazonu kullanmıştım ben hiç bi işe yaramadı :bbo:

16. 29 Nisan 2008
  17. endeniz

endeniz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hülyalı, belki kullandığın şampuan, saç kremi,vs. iyileşmeyi engelliyor, medikal gruba giren şampuanlardan kullanman gerekebilir..Ayrıca ılık suyla yıkanmaya özen göstermeni tavsiye ederim, sıcak su pullanmayı artırır.

18. 29 Nisan 2008
  19. MeDuSa

MeDuSa Guest

canım uzun süre doktorun verdiği şampuanı kullandım oda çare etmedi kafamçokkarıştı en iyisi bu baş belasıyla yaşamak fisfisfis