Kafam allak bullak yardm ltfen...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve challenger tarafından 26 Ekim 2009 başlatılmıştır.

26 Ekim 2009
    Konu Sahibi : challenger
  1. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    kızlar bazılarınız benı tanıyor
    erkek arkadaşımla yaklaşık 5 sene bırlıke olduk.çok tartışmalar cok ayrılıklar yaşadık aynı şekilde cokta bırlıkte olduk benım cok hatalarım oldu ama hepsınde güçlü bır sekılde yanımda arkamda oldu.askerden geldı askerden geldıkten sonra bırcok sey degışmeye başladı onun kafasını kurcalayan hep bırseyler vardı.ve bundan yaklaşık 1 ay once benımle bır gelecek kuramayacağını,tabıetinin farkı oldugunu,aılesı yada aılemın bızım ılıskımızı ıstemeyeceklerını zaten onlar bızım ısrarımız üzerine ıkna olurlarsa mutlu olmayacaklarını ve bızıde huzursuz edeceklerını artık bana güvenemedıgını ve başka bırısının yanında saçlarının beyazlamasını ıstedıgını benım onun aılesınden onu uzaklaştırmaya çalışan bır şeytan oldugumu söyledi.
    ( askere gıtmeden once ben üniversite okuyordum o babası ıle çalışıyordu.sürekli etrafında dönen bır pervane gıbıydım.askerden geldıkten sonra ıse kendı iş hayatı olan,iş .çevresı olan iş cevremın benım yanımda oyle bırısını kabul etmeyecegı ,aılemın sen ne dersen kızım o olur dedıgı aılesı olan bır kızken o babası ıle çalışan ,babası para verırse hayatını sürdürebılecek vermezse sürdüremeyecek bır duruma geldık.)

ve bu ınsan cumartesı günü benı aradı.benımle görüşmek ıstememesının sebebının hayatını yoluna koyacak olması oldugunu babasıyla ortaklıktan ayrılma kararı aldıklarını,askerden gelelı daha 9 ay oldugunu ve hayatının zamanla yoluna gırecegını ara sıra benı arayacagını aslında benı cok merak ettıgını söyledi.

belkı cok karışık anlattım ama kafam cıdden cok karışık sımdı sıze soruyorum sızce bu ınsan ne yapmaya çalışıyor? benım nasıl davranmam gerekıyor? yerımde olsanız sız nasıl davranırdınız yardımlarınızı beklıyorum.
    şimdiden herkese cok teşekkür ederim

2. 26 Ekim 2009
  3. EU3

EU3 Guest

büyük konuşmamak gerek ama size şeytan diyen birisi ve başkasının yanında saçlarının beyazlamasını isteyen birisi için kafanızın allak bullak olmasına degermi orası ayrı...
    birde ne deişti bi iki hafta önce onları söyleyen biri canı isteyince sizi arıycakmış merak ediormuş ve 5 yıllık bi iilişki...askerlik bekleyen birisi için onun söyledigi kelimeler agır olmuş!!saygıyı koruyarak ayrılabilirdi anlatabilirdi kendini.o hayatını yoluna koyacak diye sıkıntılı diye kimseye çirkef kelimeler kullanmaya hakkı yok.HERKESıN BıHAYATI VAR .KENDıNıZE SAYGINIZ VARSA BENCE DÜŞÜNMEYıN DERıM.

4. 26 Ekim 2009
  5. challenger

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    aılesıyle olan ılıskısını ve artık kendıne bır hayat kurmasını eger boyle gıderse olmayacağını söyledim.ablası yazlıkta ınsanlara hakkımızda olan bazı şeylerı saçma sapan sekılde anlatıyormuş ve ablasının bana or... dediğini söyledim onun üzerine tepkılerını zaten kontrol edemeyen bırısı oldugu ıcın o lafları söyledi ama cidden ne degıstıgını bılmıyorum da bana bu lafları söylediğini aklım almıyor yaptıklarını.

6. 26 Ekim 2009
  7. EU3

EU3 Guest

herşeye ramen onunla olmak istiormusunuz önce kendinize bu soruyu sorun ilerde bunu kaldırabilecekmisinz.

8. 26 Ekim 2009
  9. challenger

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    bunu bılmıyorum ama şu var neden hayatını kurmaya benım ıstedıgım gıbı olmaya çalışıyor ve bunu bana haber verıyor anlamıyorum zaten 1 ay oncesınde bız bıtırdık ılıskımızı ama arayıp neden boyle dıye anlatma geregı duydu aklım almıyor.

10. 26 Ekim 2009
  11. EU3

EU3 Guest

ozaman yapacagınız şey basit beklemek ayrıysanız bekleyin...eger herşy yoluna girdiginde sizide yanına almak isteyecekmi arıyacakmı cabalasın ama o lafları kolay kolay yutmayın...haıyrlısı olsn.herşey gönlünüzce
    olsn..

12. 26 Ekim 2009
  13. bence aramayın sormayın ilgilenmeyin. herşey çok açık....

14. 26 Ekim 2009
  15. challenger

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    aslında cok açıklıkla alakalı degıl inatmı yaptı bılmıyorum kafamı toplayamıyorum madem ınat yaptı sımdı neden benım ıstedıgım gıbı herseyı yapmaya çalışıyor anlamıyorum.çok kez gıtmek ıcın fırsatı vardı hatta bu sefer bıle fakat neden gıtmıyor neden hala arıyor aklım almıyor kı zaten ben bıtırmıştım yok saymıştım ama kendısı kendını yenıden var etmeye çalışıyor.

16. 26 Ekim 2009
  17. berceste06

berceste06 :(( Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sebebi şu seni cepte tutuyor bi kenarda beklesin diyor..evlencek biri karşısına cıkmazsa ya da daha iyisi yoksa sana dönecek bence ..
    yerind eolsam telimi değiştirirdim..ona ben seni merak etmiyorum beynimde ve yüreğimde bitirdim de ..unutma ki bundan hayır gelmez ve etrafta daha cok erkek var önemli olan senin iyiyi doğruyu seçebilmen..

18. 26 Ekim 2009
  19. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Seni hatırlıyorum ama yanlış mı hatırlıyorum emin değilim.
    Bu adam o adamsa zaten daha önce bir sürü salakça şey yapmıştı.
    ılişkini bu kadar sürdürmen bile inanılmaz bence..
    Defolsun gitsin,şeytanını bulsun.