Kafam bulandi fikir istiyorum..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Malen tarafından 25 Haziran 2010 başlatılmıştır.

25 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Malen
  1. Malen

Malen Hadi gel bebegim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam Kizlar..
    Sizden bir fikir almak istiyorum ama konuya nerden basliyacagimi bilmiyorum.
    Uzun süredir bir yerde staj görüyorum ve burda sekreterlik yapan bir bayan var.
    Bu kisi evli ve birde cocugu olan bir kisi,konusunca mangalda kül birakmayan,ona buna pislik yapan,cekemediklerinin arkasindan agir laflar söyleyen biri.Yasi 28 ama dil papuc kadar...

Neyse gecen biri ile tartisti,tartistigi kisiyi kalkip asilsiz seylerle sucladi.
    Ama ben,de bu sekreter hatunun birtakim seylerine sahit oldum...
    Gecen gün biryere gittiginde,pc de isim vardi baktim bir siteye girmis ve oraya üye olmus.ama öyle normal bir site degil bu parali bir site..Kadin resmen her ay 30 euro ödeyip abone olmus bu siteye..Erkeklerle cok tuhaf muhabbetler ediyor.esinin onu aldattigini vs yaziyor,en cok begendigim yerlerim kalcam vs yelerim diyor...Suratina baksaniz birseye benzemeyen namus abidesi,nette sanirsin dünya güzeli.bir afra bir tafra sormayin.

Yani anlayacaginiz bizim namus abidesi,konusunca mangalda kül birakmayan kadin,arkadan ne isler ceviriyor..

Bugün öyle yine tutuu ben söyle kadinim,böyle kadinim diye konustu,cocu kadina laflar atti vs...Az daha agzimdan kaciriyordum,seninde yaptigin seyler az degil diyecektim ama sustum...Yine bu bir ara gitti pc ye ben oturdum,yazicidan birsey cikarmam gerekiyordu ki bu seferde mailini acik unutmus,ohaaa dedim bukadarda olamaz degilmi?..Face,den biri ile yazisiyor,adam buna benim kimseyle isim olmaz diyor,bu hala adama cilveler yapiyor falan...

Kafam atti yani,ne yapsam gercegi yüzüne söylesemmi sizce.Sen kendine bak desemmi?..Aslinda pek karismakta istemiyorum ama tavirlari,konusmalari sinirimi bozuyor,

2. 25 Haziran 2010
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    karisma ve muhatap da olma.. cunku alenen tanik oldugun seyler degil onun bilgisayarini karistirmis veya iftira atiyormus gibi bir duruma dusebilirsin..
    hic bulasma cirkefe..sana da sicramasin..

4. 25 Haziran 2010
  5. fundaaksu

fundaaksu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    biraz daha sabret istersen.en azından stajın bitene kadar.böyleleri hem pislik olur hemde zeytinyağı gibi üste çıkar.herkesle arasını yapmıştır merak etme.bir pislik yüzünden stajın yanmasın sonra..

6. 25 Haziran 2010
  7. carefully

carefully cümleyi bitiren noktadır. Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    bacım dertsiz başına dert mi arıyorsun çamura bulaşma üzerine sıçrar sen yap paşa paşa stajını herkes yoluna..... yasakkelime

8. 25 Haziran 2010
  9. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım kusura bakma ama sanane?
    kadın istediğini yapabilir ama sen nası kalkıp mailini karıştırıyorsun okuyabiliyorsun özel şeylerini?
    bu dünyada hiç kimse göründüğü gibi değil ama kalkıp bunu çetelesini tutması gereken kişi sen değilsin
    bırak o istediği gibi fink atsın kendi vicdanı bilir
    ama ben olsam kendime yakıştıramazdım böyle bişeyin konusunu açmayı bile.

10. 25 Haziran 2010
  11. Malen

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bilgisayar onun degil canim,ortada duran kocaman bir yaziciya bagli olan bir bilgisayar bu..
    genelde o ara isler icin o pc yi kullaniyor,kendi önündeki laptoptan demekki bu tür sitelere girmeyi göze alamiyor...Daha cok seyleri var ama dilim varmiyor anlatmaya,iki gün kafamda getirdim götürdüm olayi ve anladimki bu kendinden iyi olanlari cekemiyor kiskaniyor..En basiti güzel bir bayan var bunun üstü,gecen birine onu yazmis,agiza alinmayacak seyler.iste ben ondan güzelimde beni cekemiyor,ben markali giyiniyorumda vs diye.halbuki yazdiklari ile kendisi hic uyusmuyor,ve ben bisey daha yaptim:KK43::KK43::KK43:
    Parali üye oldugu siteyi acik unuttugunda ismini ve sifresini kopyaladim.daha detayli inceledim...Msjlari görmeniz lazim anlatamam..

12. 25 Haziran 2010
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Vallaha güzelim ben hep sunu derim bu tür konularda:

Egerki biri ile gercektende dalasacaksam, arkasinda duracak kadarda cesur olmam lazim.

Simdi sen bu kadina sen kendine bak, böyle yaptin söyle yaptin diye cikismayi düsünyorsan gercekten, yarin öbür günde onunla ugrasacak kapasitede olman lazim.

Yani kisacasi, kendine güveniyorsan yapistir cevabi, lakin bilemiyorumki diyorsan, hicte bulasma derim.

14. 25 Haziran 2010
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    e madem onun degil bilgisayar onun girdiginden o siteye nasil emin olabiliyorsun?
    mail olayina girmek istemiyorum onu karistirman basli basina hata zaten.

16. 25 Haziran 2010
  17. Malen

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Yazilanlari tam okumadin galiba ?
    Yarin öbürgün benim icin yada orda calisan bir kac bayan icinde ortaya laf atacak.
    Onuda gectim kendi üstü bir kadin var tertemiz olmasina ragmen onu bile karalamis.
    Yarin aynisini bana yapmayacagi ne malum,yada ötekiler icin?
    Ben kalkipta desifre etsem,esinin yada tanidiklarinin mail adreslerini cikarir direk yollarim degilmi?
    Burda konu su,kalkip hem namus abidesi kesileceksin ama bazi seyleri yapmaktanda geri kalmayacaksin..
    Ne halt ederse etsinde cenesinide tutsun degilmi?

18. 25 Haziran 2010
  19. Malen

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Kendi resimleri vardi o girdigi adreste.onun olduguna ozaman kanaat getirdim.
    Mail olayina gelince okumakta oldugu bir mail vardi,
    resmen onu acik birakip gitmis,bende kapatmak icin yeltendigimde karsimda tuhaf tuhaf yazilar vardi,o mailden birgün öncede kalkip birinin arkasindan birsürü asilsiz laflar sarfetmisti...