Kafam çok karışık

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU3 tarafından 23 Kasım 2008 başlatılmıştır.

23 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaslarr iki senelik gzl giden bi iliskim var
    ama buaralar surekli kavga ediyoruz sacma sapan seyler yuzunden
    ve dun snonunda erkek arkadasim bana biraz zaman ver bi muddet gorusmeyelim dedi
    sizce bu neyin sinyali benden soguomu ? buarada bendede suc var elbette napmam lazim nasil davranmam lazim ? onun tekrar donmesinimi beklim yoksa alttan alip ilk adimimi atiim
    yardim ltfsenağlama

2. 23 Kasım 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Zaman ver diyorsa zaman ver üstüne gitme , soğuyorsa bırak şimdiden sogusun , kavgayla bitecekse böyle simdiden bitsin ileride daha cok acı cekersin sonra yerimseniben

Kendini üzme lütfen , kendini zedelemekten baska bir şeye yaramaz canım :teselli:

4. 23 Kasım 2008
  5. EU1

EU1 Guest

zaman istemiş zaman ver.. belki geri döner ama üstüne gidersen daha çok kaçacağı kesin baksana..

6. 23 Kasım 2008
  7. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.145
    Ödül Puanları:
    188
    canım ben de diğer arkadaşlara katılıyorum,madem zaman ver görüşmeyelim dedi, sen de o zamanı ona tanı o zaman. muhtemelen saçma sapan boş şeylerden dolayı sürekli çıkan kavgalardan ötürü ilişkiniz biraz yıpranmış,yalnız bunu salt zaman da çözmez gibi geliyor, biraz zaman girmesi gerekli araya belki evet ama bu zamanın fazlası ise birbirinizden soğumanıza da yol açabilir, o yüzden araya soğukluk girecek kadar da bi zaman geçmeden fazla da üstüne gitmeden bi orta yol bulmaya çalışın, o da ilişkinin sürmesini istiyorsa zaten çaba gösterecektir bunun için. :kahve:

8. 23 Kasım 2008
  9. BEBS

BEBS Guest

cnm erkekler genelde böyle sözleri direk ayrılalım diyemedikleri için söylüyorlar.seni kırmak istemiyor sanırım.ama yinede belli olmaz belki gerçekten zamana ihtiyacı var.ancak bendede hata var diyorsun.konuşularak halledilecek birşey değilmiydi ayrı kalmak neden.işte bu yüzden.çok üstüne gitme.bakalım istediği o zaman zarfında seni özleyip geri dönecekmi.umarım herşey gönlünüzce olur

10. 23 Kasım 2008
  11. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Bu tip zaman konularında görüşüm her zaman aynıdır.
    İlişkimize ara verelim, bana zaman ver lafları her zaman klişedir.
    Direk olarak ayrılalım diyemedikleri için lafı dolandırırlar.
    Olayları akışına bırak. Seviyorsa zaten gelecektir. Gelmezse de yolu açık olsun.

12. 23 Kasım 2008
  13. blackgirl3434_34

blackgirl3434_34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

ayyyynen katılıorum:nazar: ayrılallım dıemıolar ara verelım dıolar:nazar: bence hıc ustune gıtme cunku senden sogumus daha da sogutma tatlım:nazar:

14. 23 Kasım 2008
  15. bilmem_ki

bilmem_ki varlığımsın :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar ayrılmak istıyor senden demişler belki haklı olabilirler ama bnm erkek arkadsımda bnden bunu istemişti , bende ya varsın ya da yoksun dedim (çok sabırszmdr da ,belirszleri hiç sevmem)
    ama bı hfta zor dayandım ve gercekten bırbırmzın degrını anladık
    onun sevgisinden eminsen ve sevıosan onu bı kalıba sokmaya çlşma (bunları zaten yapmıo olabilrsin kendı hatalımdan bn bunlrı öğrendm de )
    ve ondan cook büyük beklentılerde olma , bıraz zaman tanı kendıne de ona da
    sevgilerrr ..

16. 23 Kasım 2008
  17. duyguuu

duyguuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence o na bu şansı tanı derim. bu zaman meselesı senı cok uzuyor hatta ayrılacagınızıda dusunuyor olabılırsın ama ınan bazen ıse yarıyor karsındakı senın degerını daha ıyı anlıyor. bır sure sessız kalmak senın acındanda daha ıyı olabılır

18. 23 Kasım 2008
  19. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Belkide başka sorunları vardır ailesiyle ilgili vs.
    Seni de kırmamak için böyle bişey söylemiş olabilir
    Bencede bu süre içinde arama,üstüne gitme...