Kafam Çok Karışık...

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve cnn54 tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

5 Mart 2009
    Konu Sahibi : cnn54
  1. cnn54

cnn54 Özlemimsin... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar bugün arkadaşımın çok met ettiği kahve falı bakan birine gittik adamın her sölyediği doğru diyodu arkadaşım herşeyi biliyo dedi bende merak ettim gittim kapadım fincanı bana söylediklerinden bazıları doğruydu ama öyle bişey dedi ki çok kafam karıştı ben 2,5 senedir sözlüyüm kendi aramızda sözlendik birbirimizi çok seviyoruz bazı sorunlar var ama yine de mutluyuz adam bana sen sevgine sımsıkı sarılmışın ama karşılığını alamamışın dedi...
    Bende hayır ben karşılığını alıyorum dedim o da aldığını zannediyosun ve aradığını bulduğunu düşünüyosun dedi çok kafam karıştı...
    Belki saçma sonuçta bi fal ama adam herşeyi biliyo ve şimdiye kadar da hiç yanılmadığını söylüyo arkadaşımın bi önceki akşam ağladığını bile bildi...
    Gerçi bana söylediklerinin bazısı doğruydu ama ya bilmiyorum ben çok kötü oldum...:KK43: :KK43:

2. 5 Mart 2009
  3. varmı öyle saçmalık canım yaa!
    geleceği allahtan başka kimse bilemez!
    bak seni kötü etkilemiş sence falcı şahıs sana zarar vermiş biri olarak ne kadar güvenilir?
    allah herkesi eşit yaratmıştır kimseye üstün özellikler vermemiştir. böyle fallara ve insanlara inanarak gerçekten yazık ediyorsunuz!!

4. 5 Mart 2009
  5. tatlimseval

tatlimseval Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bak güzelim fala inanma falsızda kalma demişler :kahve:

ama şunu unutmaki herşeyi bilen gören ALLAH başkası değil o adam sadece bir ALLAHın yarattığı kuldur adam sana vaden dolmuş kalk şu camdan atla ölmen lazım dese o camdan atlayıp ölecekmisin sadece o adam dedi diyemi:nazar:

güzelim aklını başına al herşey falda görülseydi bilinseydi o zaman neden bu dünyada o kadar mutsuz hasta aç insan var hepsi bakdırsın bir fal kurtarsın hayatını o zaman:roflol:

boş işlerle uğraşma aklını böyle şeylerle bulandırma güzel kardeşim herşeyi bilen ALLAHdır başkası değil hayırda ALLAHdan şerde ALLAHdan o kadar çok biliyorsa o adam o zaman şu son lottoda kendi tutdursunda zengi olsun herşeyi biliyor ya:nazar:

umarım en kısa zamanda etkisini atarsın üzerinden..

sevgiler saygılar herşey gönlünce olsun..

6. 5 Mart 2009
  7. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Sen beni güldürdün Allah da beni güldürsün şekerim, seni de tabii...

8. 5 Mart 2009
  9. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Bu kadar kafana takma güzelim...
    Allah' tan başka kimse geleceği göremez....
    Hem ne demişler fala inanma falsız da kalma....
    Sıkma canını :nazar:

10. 5 Mart 2009
  11. nur.sima

nur.sima Guest

a.s.
    çok doğru yazmış.
    fala inanma falsız kalma safsatasına bi daha uymazsınız böylece. gitmişsiniz ve cezanızda psikolojinizin bozulması olmuş. herşeyin tek hakimi Allah. senin kalbinin de. şirk koşma bi dha ona. hoşçakal

12. 5 Mart 2009
  13. sevdicicegim

sevdicicegim ANNEYİM MUTLUYUM :) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    islamda fala yer yok zaten arkadaşım PEYGAMBER efendimiz geleceğimizi göremezken kendini bilmez insanlar nasıl görsün..
    ve sen bu saçma sapan şeylere inanıyosun ve kendini üzüyosun.. tamam eğlencesine baktırıyosan baktır ama etkileneceğini düşünüyosan neden baktıryosun.. bence ne kendini nede sevgilini bu konuda üz...a.s.a.s.

14. 5 Mart 2009
  15. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    ney Allahım yaa..
    ya hayatım bu ipsiz sapsız falcıların dedikleri olaydı ben çoktan ölüydüm..
    yapma Allahaşkına yaa..

16. 5 Mart 2009
  17. cnn54

cnn54 Özlemimsin... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hepinize çok teşekkür ederim gerçekten içimi rahatlattınız bende kendi kendime alt tarafı bi fal dedim ve zaten sözlüme de ben güveniyorum sevgisine inanıyorum çünkü sevmediği birini 2 sene oyalıcak biri değil çok ağır başlı ama yine de kafam takıldı hemen inanırım çünkü o tür şeylere çok sağolun Allah herşeyi gönlünüze göre versin...:Saruboceq:

18. 5 Mart 2009
  19. elif_ba

elif_ba kocam &oğlum&kızım=aileyiz Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    inanma böylelerine resmen şarlatanlık bu başka birşey değil