kafam çok karışık

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sunesli tarafından 24 Eylül 2009 başlatılmıştır.

24 Eylül 2009
    Konu Sahibi : sunesli
  1. sunesli

sunesli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm bayanlar ben bu gün üye oldum derdimi bişekilde birileriile paylaşmam gerekiyor yardımcı olursanız sevnirim.ben 2,5 yıldır evliyim 1,5 yaşında bir oğlum var eşimin ailesiyle birlikte yaşıyorum tahmin edersiniz
    ne kadar zor eşimle ilişkimiz fena değl çünkü ben hep alttan alıyorm ama inanın artık eşimden soğmaya başladım ailesiyle ayrı yaşamak istiyorum eşimle hiç aktivitemizyok enelndik evleneli inanırmısınız beni tek bakkala bile yollamıyor işyerimde evimle karşı kaşıya çok bunaldım anlatsam daha neler neler.mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben :KK43:

2. 24 Eylül 2009
  3. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Baskı altındaki evlilik zordur mutlaka.
    Oraya gitme,buraya gitme,tüm günü ailesiyle geçir birde üstüne eşin boş zamanlarında sosyal birşeyler yapmasın can sıkıcı bir durum.
    Belki yapı olarak sizi biryerlere yanlız gönderme fikrine alışması zaman alabilir ama en azından ne kadar bunaldığınızı,haftasonlarında kendinize zaman ayırması gerektiğini söyleyin.Konuşarak bir orta yol bulursunuz inşallah.
    Öpüyorum.

4. 24 Eylül 2009
  5. Ansaneri

Ansaneri мιηιк кє&#8 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayrı yaşamak istediğini eşine hiç söylemedinmi

6. 24 Eylül 2009
  7. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    eee sen çalışıyosun ayrı eve çıkın yeter herhalde ikinizin maaşı böyle hayat geçmez yani

8. 24 Eylül 2009
  9. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.678
    Ödül Puanları:
    163
    Öncelikle eşine söyleyeceksin ve ayrı bir eve çıkacaksınız. Madem ikinizde çalışıyorsunuz maddi sıkıntı fazla çekmezsiniz. Ev üstüne ev olmazmış.
    Eşinizle konuşun en azından haftada bir sinemaya, tiyatroya gidin, veya başbaşa bir yerlere gidin. Olayı ancak eşiniz çözer.

10. 24 Eylül 2009
  11. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Evlenmeden önce eşinin huylarını bilmiyor muydun?Ayrıca anlaşmazlıkların varsa niye bir de çocuk yaptın?

12. 24 Eylül 2009
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Esini ayri eve cikmaya ikna etmen lazim....ailesi ile beraber yasadigniz sürec hic bir zaman kendi evinin rahatini bulamazsin arkadasim...:nazar:

Isterse Kaynanan Kayinpederin dünya iyisi insanlar olsun.....Ev ev üstünde olmuyor....

Esinin bu konudaki düsünceleri nedir? Ayri eve cikmaya nasil bakiyor?

14. 24 Eylül 2009
  15. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    aklın yolu birdir. bakın herkes aynı şeyi söylüyor. önce ayrı eve çıkacaksınız. bıkmadan usanmadan bunu eşinize anlatacaksınız..

16. 24 Eylül 2009
  17. mazot

mazot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaa anlamıyorum şu kaynanaları kayınpederleri yaa neden yanlarına gelinlerini almak istiyorlar hangi düşünceyle bu davranışta bulunuyorlar çok merak ediyorum yaa bu karı kocanın bi özeli olucak kocasıyla başbaşa vakit geçirmek isticek kaynana kayınpeder evde sürekli kendini kollicak insan çok zor bi durum hayırlısıyla ayrı eve çıkarsınız inş

18. 24 Eylül 2009
  19. *angel*

*angel* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardımdımcınız olsun.Keşke baştan kabul etmeseydiniz aynı evde yaşamayı.Ben eşimin ailesiyle aynı binada oturuyorum,evlerimiz ayrı ama aynı binada olmak bile çok sıkıntılı.Gözleri hep üzerimizde.Bence eşinizle bu konuyu konuşun ikinizde çalışıyorsunuz madem ayrı bir ev tutabilirsiniz