Kafam cok karisik

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU3 tarafından 27 Eylül 2009 başlatılmıştır.

27 Eylül 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Nasil anlaticam bilmiyorum. ben kendim belcikada kaliyorum, ve erkek arkadasim tr de
    Yani senede birkere gorusebiliyoruz ama o bna okdr asikki 2 sene icinde hicbi yanlisi fln olmadi

Ve sorun su ki ben aslinda aska inanmayan bi tipim onunla sadece bna cok ilgi gosterdigi icin adeta bna taptigi icin birlikteyim ve evlenmeyi dusunuorduk. Ama etrafimdakiler kendi kulturunde kendi etrafindan herzmn yaninda olabilecek birini bul ztn asik deilsin diyolar. Ve artik bnmde kafam karismaya basladi. Evde problemleri olan biriyim ve erkek ark cok uzak bna yanimda olamiyo teselli edemio, artik bnde dusunmeye basladim keske yakinimda biri olsaydi bana sarilip teselli ederdi diye.

Yanlis mi dusunuorum sizce, cunku trden es getirmek cok zor fln diolar bnm ztn birsuru sorunum var birde o gelecek isi yok dili yok nasil olcakki ooff ama sevioda bni

gercekten kafam karisik:sm_confused:

2. 27 Eylül 2009
  3. ilunga

ilunga Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zaten derdin başından aşkınsa uğraşma hele ki sevmiyorsan değmez çekeceklerine gerçekçi olmakta fayda var...

4. 27 Eylül 2009
  5. acilikiz

acilikiz Guest

bence senin çekeceklerinden çok karşındakinin çekeceklerini düşünmelisin cnm. Bir gün ona aşık olmadığını anlarsa çok yıkılır

6. 27 Eylül 2009
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

niye sen gitmiyorsun o geliyor ki?

ayrıca bence adamı 2 sene oyalayıp şimdi kafanı kurcalaman hiç hoş değil kötükedihüso

8. 27 Eylül 2009
  9. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Gerçekten seviyor olsaydın kafan karışmazdı diye düşünüyorum...
    ınsan bir başkasına aşıkken böyle şeyler düşünemez.. Evet zor bir durum sen orada erkek arkadaşın Türkiye de.. Ne paylaşabilirsiniz ki yılda bir defa görüşmekle??
    Senin ki gerçek bir aşkta değil belli ki... Bence bitirmen doğrusu olur. Erkek arkadaşın açısından diyorum. Onu oyalamamış olursun.

10. 27 Eylül 2009
  11. ilknur17

ilknur17 Evli,çok mutlu-17.09.11 Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    2 senedir sen bu adamla niye birliktesin
    onu sevmiyorsan nasıl yürütülebilir bir ilişki 2 yıldır anlamadım
    onu kandırmaya hakkın yok

12. 27 Eylül 2009
  13. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sizinki bariz sanal iliski..dediğin de çok doğru canin bı seye sıkıldığında bir omuz istiyorsun ama sen ztn bu adam yanında olsa da onun omzunu istemezdin gibime geliyor çünkü asık degilsin..ask değil de mantık evliliği yapmayı düşünüyorsun.böyle yapıp mutlu olanlar da vardır mutlaka ama kendi adıma konuşacak olursam,asık olmadığım bir insana dokunamam,aynı yastığa basımı koyamam...bence ayrılman en mantiklisi..mantıklı olcaksan eğer ayrılman gerek yani..2 senedir yaşanmış hiç bı şey yok,tlfn ve netten başka..bı de onun yanına gelmesi vs sorun..hem kendini hem onu oyalama derim

14. 27 Eylül 2009
  15. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Zavallı çocuk şimdi 2 sene oyalandığıyla kalacak..

16. 27 Eylül 2009
  17. EU3

EU3 Guest

Ya Bi tutturmus oyalamissin diye. Oyalama gbi bi durum yokki burda. Ben onla birlikteyken gercekten onunlaydim yani cok sey paylastik gercekten evlenmeyi istiodum onla arkasindan hicbi zmn is cevirmedim. Ustelik kendisinede cok kez soyledim cok kez ayrildim ama birakmadi pesimi hep agladi sizladi. Bnde hep bekledim , neyi bekliosam sanki bi mucize olacakta tum hayatim deisecek gbi. Ama son gunlerde cok sey yasadim telim elimden alindi babam interneti kesti hic ulasamadim ona ve ozmn anladimki tel ve internet olmayinca aslinda bi iliskide yokmus ortada....

18. 27 Eylül 2009
  19. bebusum

bebusum Artık Daha İyiyim... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    113
    senede 2 kere görüşebiliyorsunuz ve 2 yıldır berabersinizz küçük bir hesap yaparsak birlikteyken 2 kere görüştünüzz e aşık olmamanız normal canım o nasıl 2 kere sevgili gibi buluşmakla bu kadar aşık olduu asla aldatmadı falan