Kafam çok karışık...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Irem87 tarafından 6 Ekim 2009 başlatılmıştır.

6 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Irem87
  1. Irem87

Irem87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ya arkadaslar tavsiyeye ihtiyacim var.

Biriyle tanistim benden 6 bucuk yas büyük. Huylari tam bana göre. Hayata bakis tarzi, yasami, düsünceleri, onu dinlerken sanki beni anlatiyormus gibi geliyor bana.

Ama fotoraflarina baktigim anda olamaz diyorum, benim yanimda cok büyük yani yasli duruyor, buda beni rahatsiz ediyor ister istemez. ben 22 yasinda olmama ragmen 20 ye yeni basacak biri gibi duruyorum.

Bulustugumuz vakitler icim eriyor belirli zamanlar :) ay diyorum, kalbim yerinden cikacakmis gibi ama buda genelde bana güzel bir söz ederse oluyor.

Göz göze geldigimizde elim ayagim birbirine dolasiyor.
    benim bir huyum vardir, utandigim zaman yada rahatsiz oldugumda ellerimle oynar yada karsimdaki insandan gözlerimi kaciririm. kücük bir cocuk gibi olu veririm o an.

Anliyamiyorum kendimi bazen diyorumki tamam kacirma bunu, huyu huyuna suyu suyuna. Onunla gecirdigim zamanlar hep cok güzel. Hele belili günler bulustuktan sonra eve gelirim icim kipir kipir uyuyamam. Tam senlik ama belirli seyler aklima geldikce ondan soguyorum.
    o belirli seyler: onun baska sehirden gelmesi, benden daha büyük durmasi (koca adam gibi) birde ne bileyim icimden birseyler baglanmama engel oluyor, zamaninda cok büyük hayal kirikligina ugradim. Ben aslinda dis görünümüne dikkat eden bir insan degilim neden bunda bukadar takiyorum anliyamiyorum kendimi, acaba hayata karsi güvensizligim , asktan korkmam buna sebeb oluyor olabilirmi.

tavsiyede bulunabilcekemisiniz
    :çok üzgünüm:

2. 6 Ekim 2009
  3. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    bence sen takıntı yapmışsın hiçbi sorun yok 26 yaşındaki bi insan ne kadar büyük durabilir ki

4. 6 Ekim 2009
  5. Irem87

Irem87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kendisi 29 yasina giricek birinci ayda bende 22 yim.

6. 6 Ekim 2009
  7. Pati

Pati Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hiç büyük biriyle çıkmadıgın iin mi böyle düşünüyosun canm

8. 6 Ekim 2009
  9. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Güzellikten öte huyu,suyu önemli.Sizi hoş tutuyor mu,değer veriyor mu ? Bunları test edin ya da gözden geçirin.
    Yaşı da normal ,aranızda uçurum yok.Ee,yüzüne bakılmayacak gibi de değildir!ıyice bir tanıyın.Artıları fazla gibi geldi bana.kaydirigubbakcemile5

10. 6 Ekim 2009
  11. Irem87

Irem87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende neden böyle düsündügümü bilmyiorumki. anliyamiyorum kendimi, okadar düzgün bir insanki, belirli erkekler örnek almalidir onu.

12. 6 Ekim 2009
  13. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yasi büyükmüş cidden :) benim 5 yas büyük bı Abi'm olduğu için herhalde kendimden büyük biriyle hiç birlikte olmadım..yas konusunda o yüzden herhangi bir sy diyemem..yas farkından korkmusumdur hep sanki benden büyük olursa beni kullanmaya çalışır gibi saçma bı düşüncem vardır..ama siz ztn uyusuyormussunuz..onemli olan senin aklına yatması..icine sinmesi..söylediklerinden icine sinmiyor gibi hissettim..ne kdrdir gorusuyorsunuz ayıptır sorması..

14. 6 Ekim 2009
  15. Irem87

Irem87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet artilari daha fazla, cok düzgün her annenin babanin isteyecegi bir damat tipi :)

sizce ask hemen mi gelir yada zamanla mi?

16. 6 Ekim 2009
  17. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    icine sinmeyen sadece dis goruntusu mu gercekten?
    bazen anlamasak da ic sesimiz bize bas bas bagirir cunku yanlis birseylerin oldugunu bazen anlamayiz ama cogu zamanda hakli cikar bu ic ses.
    bence kendi degerlendirmeni kendin yapmalisin. rahatsiz oldgun sadece bir goruntu mu emin ol..

18. 6 Ekim 2009
  19. Irem87

Irem87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir senedir, ama bir kac haftadir cikiyoruz henüz