kafam cok karisti yardim

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve selvinur tarafından 21 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : selvinur
  1. selvinur

selvinur KUCUK PASAM EYMEN'IM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar nedeni belli olmayan kisirlikdiye birsey varya sanirim bende onlardanim 18 aydir cocuk istememize ragmen olmuyordu hersey her tahlil super olmasina ragmen doktorum tup bebek uzmani ona guvendigimden bu kadar net konusabiliyorum dun ilk asilamami oldum burada okuduklarim beni biraz umitsizlige kapildi micro bile yaptirip olmayan cok insan var sebepsiz interfilite olan cogu insanin olmuyor yani oylemi anlayamadim ilk asilamada sans dusuk diyorlar herhalde ben bu gidisle kafayi yerim bir akil verin ne olur rabbim bize yardim et allahim dualarimizi kabul eyle su mubrek gunde:Saruboceq:

2. 22 Mayıs 2009
  3. DamlaUmut

DamlaUmut Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    canım şans diye birşey yok aslında .. düşük veya yüksek diye... aşılama ile olmayıp bir ay sonra kendiliğinden olan da var 10 yıl sonra bebeğine kavuşanda var. allahın takdiri...
    biz elimizden geleni yaptık gerisi allaha kalmış bol bol dua et kafanı rahatlatmaya çalış...
    hayırlısı olsun...umarım bir an önce gelir bebişin..

4. 22 Mayıs 2009
  5. ebruli_59

ebruli_59 minik cadım 1 yaşında Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu konuda aynı kaderi paylaşıyoruz en önemli şey moral kesinlikle kafaya takmamak gerekiyor biliyorum zor ama sırf stresten 17 yıl çocuğu olmayanları tanıyorum allah hepimize yardım etsin.............

6. 22 Mayıs 2009
  7. LayLayLomHop

LayLayLomHop Guest

ınşallah rabbim hayırlı evlat sahibi olmanızı nasip eder herşey kısmet

birde başlığı bu kadar uzatmanıza gerek yok arkadasım yerimseniben

8. 30 Mayıs 2009
  9. gonca_33

gonca_33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım bende senin gibi aynı sorunu yaşıyorum benimde ilk aşılamam haftaya yapılacak allah hepimizin hakkında hayırlısını versin