Kafam çok karıştı ???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve KsMt tarafından 1 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : KsMt
  1. KsMt

KsMt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben 20+4 haftalık hamişim. Bebeğim 25cm kilosu 355gr olmuş doktor gelişimi gayet iyi dedi ama bebeğin suyu fazla biraz dedi. Bu durum sizce sakıncalı bir durummu benim durumumda olanlar varsa nolur içimi rahatlatın. Ben çok su içiyordum ama tualetede düzenli çıkıyordum. İçimi şüphe kapladı. Nolur bu durumla karşılaşanlar bana cevap versin. Kızıma birşey olur mu??...:çok üzgünüm:senağlamasenağlama

2. 1 Mayıs 2008
  3. meraklxix

meraklxix Guru Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    306
  4. 2 Mayıs 2008
  5. KsMt

KsMt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    yaa neler yazıyor burda Allahım ne olcak şimdi yani ben hiçbirşey anlamadım doktorum bugün bana bu olabilecek şeylerin hiçbirini açıklamadı :KK43: çok korkuyrm

6. 2 Mayıs 2008
  7. bence korkmana gerek yok , biraz fazla demiş doktorun çok fazla olsa yani risk teşkil edecek kadar fazla olsa doktorun da sana gereken açıklamaları yapardı, orda 15 litreye kadar fazla olabiliyor diyor ve sanırım bahsettiği sorunlar o kadar fazlalıkla alakalı
    of anlatamadım ama anla işte, doktoruna güven ve herşeyi dert etme

8. 2 Mayıs 2008
  9. KsMt

KsMt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    yaa ne bilim içimi şüphe kapladı dün gece sabaha kadar uyuduğummu uyumadımmı bilemedim. Dopler çektircem ayın 23. de onun sonucuna bakıcam dedi doktor acaba bebekten kaynalabilecek bir sorunmju olucak ne olcak. Yaaaa bebeğime birşey olmasın...:KK43::KK43::KK43:

10. 2 Mayıs 2008
  11. bebeğini sağlıcakla alırsın inşaallah kucağına , rabbim korusun hepimizin bebişlerini , ama unutma stres yapıp bebişini de üzme, pozitif düşünceler pozitif neticeler doğurur