kafam çok karıştı :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve sophia92 tarafından 8 Kasım 2009 başlatılmıştır.

8 Kasım 2009
    Konu Sahibi : sophia92
  1. sophia92

sophia92 Martı Aşığı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim çok karışık bi hikayem var aslında :gitme:

15 yaşındayken O'nu gördm tek glüşüne kanmıştım :çok üzgünüm:
    snra hep okul penceresnden onu izledm durudum taki onu sevdğimi söyleyene kadar
    :1closedeyes: söyledimde ne oldu :kızgın: benimle oyun oynadı sevio gbi yptı çıkmadan öle gezp durduk senağlama bn aşık oldğm için sevio bi gün teklif edicek die bekledim durdum...

ama onun bi başkasını sevdğini anladğmda mahfoldum,yıkıldım...herşeym gtmişti sanki btiktim :çok üzgünüm:

16 yaşıma gelince yani 10.snfta bnimle alay ednce yemn ederm tnefste dışarı çıkmadım bni görmesin die koskoca bir yıl sdece bi pencereden bakıodum ona hala seviodum çnkü...

ve gçen yıl bşka bri gelp bnmle çıkmak istdi kbulettm ama onu sevemiodum sevdğim adam bşkasındayken ağlayıp duruodum. çıktğm insan bnm gzümün içine bakıodu ama ben sevemiodum 1 hfta bile dolamdan ben bşkasını seviorm ddm terkettm onu. snra yine O geldi bni sevdğini söledi aslında yine aklında bşka brisi vardı bliordm..sustum...

aradan 2 ay geçti bn yine eski sevglme döndüm..iyi-kötü gden ilişkmin ortsına yine girdi sevglsnden ayrılmştı bende ayrılmştm ona sölememiştm bi arkdşm söylemş msn den ona. arkdşm bna snnle knşmak istio dedi bense hayr dedm 3 saat yalvardı kbul ettm...
    knuştuk herşei döktük ortaya.yptıklarnı kbul edp özür diledi..ertesi gün ''günaydın'' demesyle herşey başa döndü..

tam 4 ay yalvardı onunla çıkmam için en sonunda kbulettm :sinifsinif: belkide aptallıktı bilemiyoruma am seviyordum :a015:

herşey mükemmel gidiyordu ayaklarm yerden kesildi..-tatlicadiarzu-
    herşeymin ilki oldu :kedi: (tabi snrlarım var ynlış anlamayn :1closedeyes: )
    adıma şiirler şarkılar yazdı :kedi:
    kıskanıldık hocalarımız bile 'kumrular' die sesleniodu arkamızdan mafoldumben
    ama işte bnm kaderm bu ya 'ailem taşınma kararı aldı' 4 ay dolmadan biz taşındık mafoldumben

ağlaya ağlaya gttm...ayrılmadk yine görştk..

ama işte erkek milleti ya gçen ekim ayında kelimenin tam anlamıyla yıkıldım mafoldumben

3-5 mail buldm bi kıza unutmadm sni demşti senağlama özledm demişti... beynm uyuştu başım döndü ağlyamadım bile..
    sordum evet doğru dedi senağlama
    nden dedim ayrılıktan çok acı çekiyordun ayrılalım die yaptm dedi ben sus defol dediğimde ağlamaktan mahfolmştum annem zor saknleştrdi mafoldumben

O'nun annesi araya girdi affettm.. :1ninca:
    herşey düzelmedi tabiki düzelemez mümkün değil herkesn içinde kötülük vardır ya benimkide uyandı kötükedihüso

şu an sorun şu ki O na ben herşeyimi dşünmeden verdim güvendim sevdim ama o yalanlar söyledi durdu bu anlattıklarım yaptıkalrının yanında hiçbşi :umursamaz:

şu an hala daha çıkıorz ve 8 ay bitmek üzere mirmirmirmir

ve benden hoşlandğnı söyleyen ve bnmde hoşuma gden brisi var onunla gezdm ama çıkğm kimse yok blio zaten varlığın beş para etmeyen adama nden var diyecektm kötükedihüso iyi mi yoksa kötü mü bilmiorm ama benm aklım çok karıştı :1no2: şimdi iki kşile çıkmak bna yakışmaz :dilcikar: onun yaptğnı ypsam ondan aşşa kalır yanmda olmaz hemde :çok üzgünüm: ama O nu unutamam :kedi: bu yeni kşiye şans vermeli miyim Çok üzgünüm çoook bna bi akıl verin 3 yıldır bi adamı sevmek kolay değil senağlama napıcam ben :bbo:

2. 8 Kasım 2009
  3. kaldirek

kaldirek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım daha çok gençsin. Sen de bu adam takıntı haline gelmiş sadece. Yoksa yaptığı onca şeyi bu kadar görmezden gelmezdin. o yeni adama da şans verme biraz yalnız kal kafanı dinle. Derslerine konsantre ol, kendine bir hobi bul. Şimdi bu duruma müdahale edersen ıleride bu haline çok güleceksin, ama hata olduğunu hissede hissede bu adamla ilişkini sürdürürsen çok pişman olursun.

4. 8 Kasım 2009
  5. Jumblante

Jumblante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    bu kadar zaman kahrını çektiğine göre seviyosun bu kişiyi
    ama sana yaptıklarını nasıl affettin anlayamadım
    salla gitsin öyle bi tekme at ki ve arkana dönüp bakma
    madem yeni biriside varmış ve bu senin de hoşuna gidio başkasına şans ver bu hiçbirşeyi haketmyo
    boşuna üzülme unutamam deme öyle bi unutuluyo ki
    allah sabrını verio
    sana bol şans

6. 8 Kasım 2009
  7. sophia92

sophia92 Martı Aşığı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saolun ama zaten kafam karmakarışık oldu beni sevdğini sölüo ama hep itio :sinifsinif: of ya neden ben mafoldumben

8. 8 Kasım 2009
  9. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    3 senedir birini sevmek demek degildir ki dogru birini sevmissin veya deymis o kisi icin,

deymismi senin uzuntune?
    bu cocuk seni basidan beri aldatmis (kandirmis dalga gecmis yani) ve 3 sene gecmis hala ayni.. bence o zamanlarimda toymusum aklim basima geliyo diyip bence bosver bu seni dahada uzecek gibi duruyor..
    baksana hemde senden hoslanann seninde ondan holsandigin biri varmis, ona sans vermek yerine neden olmayacak uzuntulu sanssiz bir insan icin hala dusunuosunki?..

10. 8 Kasım 2009
  11. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    salla gitsin..
    yaşın çok genç
    hepsinden uzak dur
    daha erken
    önce bi olgunlaş kişiliğin otursun..
    daha sonra aşk meşk işlerine bulaş.

12. 8 Kasım 2009
  13. sophia92

sophia92 Martı Aşığı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saolun dşünüorm kaydirigubbakcemile5

14. 9 Kasım 2009
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    :roflol:

unutmamam dersin şimdi 2 ay sonra aklından çıkar gderrr

o yaş için boş işler bunlar

bunu söylediğim için kızarsın ama braz büyüyünce aklın kemale erince anlarsın bunları

16. 9 Kasım 2009
  17. sinem_44

sinem_44 Polyanna Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım daha yaşın çok genç inan zamanla unutursun
    Daha fazla seni üzmesine izin vermeden ayrıl ondan

18. 9 Kasım 2009
  19. Flamingo

Flamingo 1 Gemiyi 2 reis batırır Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım er geç ayrılmazsan bigün ayrılcaksın sonuçta yürüycek bişey kesinlikle diil diye düşünüorm. onun için daha çok üzülüp kendini yorcağına erkenden bu kararı vermelisin.. ikinizde çok gençsiniz ve maalesef erkeklerin olgunlaşması dahada bi zaman aldığı için onun sağlam kararlar veren mantıklı düşünen bi erkek olması için en az 5 yıl beklemelisin (istisna erkekler tabi olabilir)