Kafam çok karıştı!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ysm. tarafından 9 Kasım 2009 başlatılmıştır.

9 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ysm.
  1. ysm.

ysm. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bilenler bilir görümcemle sorunlarımız vardı.Tam her şeyi düzeltmiştik.Ben bile yapıcılığıma inanamazken görümcem olucak kız her türlü hainliği yaptı bana.Kayınpederimin 2. eşi ben evlendikten 1 hafta sonra evden gitmişti ayrılmışlardı yani kendisini çok severim ben görümcem göndermişti.Şimdi geri geldi ona babasına ve erkek kardeşine benimle konuşmamaları için baskı yapıyor.Kimse onun dediğini yapmıyor diye bana da binbir türlü eziyet.En yakın örnek dünden. Eşim ben ve o var evde o odasındaydı.
    Eşim ekmek almıştı.Neyse akşam oldu Erkek kardeşini bakkala göndercek mutfak paramız vardır paraları sayıyo nolmuş bunlara diyo bana bakıyo tövbe tövbe diyo .Bende ne dedim erkek kardeşi uyarıyo sus diye .Oda diyo ki o kim oluoyo paraları alıyo.Ki elimi sürmemiştim ekmeği de eşim cebindeki parayla aldı mutfak parasıyla değil.Kİ alsa bile zaten ekmek alınması için bırakılmış bi para o.Sürekli bu gibi şeyler.Oflar puflar kapıları çarpar.Ayrı eve çıkmayı düşünüyoruz.Kendi annem istemiyo yapamazsınız geçinmek çok zor vs. Ama hesaplıyoruz çok rahat geçinebiliriz.Eşim de istiyo çıkmak annemin istemediğini söyledim para biriktirelim o zaman anneni üzmeyelim diyo odamıza da tv alırız karşılaşmazsınız diyo .Ona kalsa takma onu görmemezlikten gel diyo.Ama olmuyo işte.Acaba diyorum ev tutup çıktıktan sonra mı söylesem anneme kafam inanın çok karışık.Zaten kaçarak evlendim çok üzdüm onları sürekli öne sürüyo biiliyodun böyle olduğunu, bizi dinlemedin şimdi dinle falan diyo.Bende kıyamıyorum artık.Lütfen yardımcı olun.Çok uzun oldu biliyorum ama.yorumlarınızı bekliyorum

2. 9 Kasım 2009
  3. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Hemen ayrı eve çıkın. Evlenirken anneni dinlemediysen şimdi de dinleme- kötü manada yazmadım- Iyykk ev ev üstüne dünya tatlısı olsa çekilmiyor işte. Bir de geçinebiliriz diyorsun. Annenin aslında ayrı ve diye dayatması gerek değil mi?

4. 9 Kasım 2009
  5. elif_sena

elif_sena gobusume mutluluk kondu .. Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    148
    Oncelikle Allah sabir versin, eger esin calisiyorsa ayri ev her zaman en iyisidir, azicik asim agrisiz basim demis atalarimiz. Sende calisirsan rahat bi sekilde gecinir gidersiniz, kendi yaginizla kavrulursunuz . ne basiniz agrir nede laf duyarsiniz

6. 9 Kasım 2009
  7. ysm.

ysm. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Geçinemezsiniz, yapamazsınız,başınızda büyük var içim rahat diyor.Hala güvenemiyor .Acaba eve çıktıktan sonra mı haber versem?

8. 9 Kasım 2009
  9. ysm.

ysm. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Şu an çalışamam 9 aylık bi oğlum var .Açıktan okuyorum.Ama eşim çalışıyor.Ve çok çok iyi bi babası var.Zaten kendi işleri.Ama babası da kızının yanında benimle pek ilgilenmiyor

10. 9 Kasım 2009
  11. yade06

yade06 annesinin miniki yusufum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canımmm annen haklı bir yönden ama sende haklısın ev ev üstüne olmaz...ki böyle bir görümceylen hiç olmaz...sende çalışırsan olur yoksa geçinmek ev sorumlulu kolay değil....:eek:lmaz::eek:lmaz:ama ayrı oluncada kafanda dinç olur o gıcık görümcenide görmezsin ayrılırsan şayet onu evine sokma-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

12. 9 Kasım 2009
  13. yade06

yade06 annesinin miniki yusufum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    durumu geliri iyise ayrıl be güzelim...

14. 9 Kasım 2009
  15. ysm.

ysm. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşim bile böyle söylüyor sakın eve sokma diyor sen affedersin falan ama aslaa adım attırmam 1 yıldır evlendiğime bile pişman etti beni babası da tek laf etmedi kızına.

16. 9 Kasım 2009
  17. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    canım senı coooook ıyı anlıyorum.bende kacarak evlendım.aynı seylerı hatta daha fazlasını yasadım.gorumcem evlıydı.ama genede herseye karısırdı.bana agır sozler soylerdı.kaynanamda hıc kızına karısma demezdı.en ıyısı ayrı ev.sımdı ben ayrı oturuyorum.esınınde ayrı eve cıkma konusunda sana destegı var ne guzel ıste.tasın guzelım tasın.yoksa ayırır bunlar sızı.bız ayrılalım dıye cok baktılar.kımseyı dınleme.kendıne guven.bırıkımın olmasın.aydan aya gecınınde yeter.huzur olsun yeterkı...

18. 9 Kasım 2009
  19. nazz81

nazz81 artık mutluyum Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    153
    ya madem eşinin durumu iyi çıkabileceğinizi düşünüyorsanız neyi bekliyosunuz
    bu durum
    1)kardeşlerin arasını bozarsınız
    2)eşinle aranız bozulur
    bence yol yakınken ayrılın o evden