kafam çok karıştı

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve maatra tarafından 25 Ekim 2010 başlatılmıştır.

25 Ekim 2010
    Konu Sahibi : maatra
  1. maatra

maatra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam kızlar şu 1 haftadır daha doğrusu 3-4 gündür kafam çok karıştı . Eski sevgilimle biteli 2 yıl oldu nerdeyse baya ilgiliydi bana karşı ama bir kaç olay oldu ve ayrıldık sonra arkdş gibi konuştuk ve ben konuşmayı kestim . bundan 8 ay önce birisiyle başladık tamam çok iyi ama işlerinden dolayı pek ilgi göstermiyor anlayışlı davranmaya çalışıyorum önce hiç böylle değildim yani 1 mesajıma cvp gelmesin hemen burnundan getirirdim eski sevgilimin ama şimdi haddinden fazla anlayış gösteriyorum . tamam o da benimle ilgilenmeye çalışıyor ama yetmiyor mu ne anlayamadım. Ve 3-4 gündür eski sevgilim aklımdan çıkmamaya başladı şimdiye kadar 2 yıl oldu hiiç özlemediğim çocuğu özler düşünür oldum sizce neden kafayı yemek üzereyim bana bir akıl verin

2. 25 Ekim 2010
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    belkide eski sevgilin daha anlayıslıydı hani burnundan getirirdim dedinya sana karsı daha altan alıcı bir tavrımı vardı simdiki sevgiline gore ondan ozlemis olabilirsin..

4. 25 Ekim 2010
  5. maatra

maatra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    daha anlayışlıyı geçtim ne dersem pekiydi gerçi o da sadece 2 yıllık ilişkinin 1 yılı pekiydi ama nasıl diim mesaj attığım an işi olda bile cvp verirdi bilmiyorum sevmediğimi düşünüyordum 2 yıldan sonra mı depreşti kafam çok karışık . Şimdiki de ilgilenmeye çalışıyo ama orgnzsyonn şirketinde olunca sabahdan akşama çalışıyo

6. 25 Ekim 2010
  7. girdapp

girdapp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    eski sevgilini fazla üzdün olup olmadık şeyleri büyüttün demişsinya msjıma cvp gelmesin burnundan getirirdim.. şimdi gördünki öyle yapmadanda oluyomuş gerek yokmuş.belki o nedenlerden yıprattın ilişkini ve şimdi pişmanlığını anladın.
    başıma geldiği için söylüyorum sakın yanlış anlama.bende aynı senin gibiydim.

8. 25 Ekim 2010
  9. maatra

maatra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

evet aslında hala öyle olmak istiyorum ama yapıyorum. o ilişkimin bitmesi bundan değildi aldatıldım ama neden bu kadar düşünüyoruumm hiç aklımdan atamıyorum yaa deliricek gibi oldum

10. 25 Ekim 2010
  11. gupset

gupset Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    senin de dediğin gibi eski sewgili onunla anlaşıyo olsaydın dewam eder di ilişkiler bitince tekrar başlayın ca eski tat tuz olmu yo ben ce yenisininde daha ilgili olması lazım ben ce

12. 25 Ekim 2010
  13. girdapp

girdapp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ah cnm yaa..ozaman düşünmemeye çalış aldatıldığını söylüyosun devam etsen daha kimbilir neler yaşıcaktın.

14. 25 Ekim 2010
  15. BnsRon

BnsRon Linda'm Üye

Beğenildi:
    623
    Ödül Puanları:
    93
    İlgiye ihtiyacın olduğunu düşünüyorum...
    İşi dolayısıyla seninle yeteri kadar ilgilenmeyen yeni erkek arkadaşın eskisini aratır olmuş..
    Kafanı toparlayıp mantıklı kararlar almanı dilerim..

16. 25 Ekim 2010
  17. maatra

maatra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

devam ederdi de işte aldatılmışlık gurur falan kıskançlık derken olmadı ama şimdikinin bu ilgisizliği nedeniyle onu çok özler oldum hayatta kıyaslayan bir insan değildim ama bir kaç gündür o olsa işi olsa da msj atar arardı görüşmek isterdi demekten kendimi alamıyorum

18. 25 Ekim 2010
  19. maatra

maatra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Aslında yenisi çok iyi ya bende seviyorum öbürüne karşı hissim yok sanıırım sevgilisyle fotosunnu gördüğümde içim cız bile etmedi sanırım sadece ilgisini özledim bana karşı olan sıcaklığı