Kafam Çoook Karıştı Hangi Dr.a olmalıyım ? İzmirliler yardım edinn:(((

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve sibushe tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

10 Kasım 2010
    Konu Sahibi : sibushe
  1. sibushe

sibushe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    kızlaar kararlıyım bu ameliyatı olucam ama kafam çok karıştı Can Kopalla görüştüm çok güven veriyor tam istediğim gibi yapıcağı şeyler ama ben açık teknik istemiyorum :S cüneyt özek ve cenk tokatlada görüşmek istiyorum ve izmirde başka iyi olan dr varmı ve cüneyt özek, cenk tokata ameliyat olan varsa eklesin beni birde cem karas diyolar hangisinle görüşüceğimi şaşırdım Ufuk Bilkayı artık düşünmüyorum yaptığı burunları canlı görme fırsatım oldu doğrusu beğenmedim... daha başka bu konuda iyi olan drlar varsa yardımcı olun bana kızlar yalvarırımmm :KK43: fırsatım olsa istanbula gidip direk emre ilhana olucam ama yok işte :KK43:((

2. 7 Mayıs 2011
  3. sibushe

sibushe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    buna hiç cevap veren olmamışşş kızlaar lütfen cevap istiyorum listeye cem karasla cemil tugayda eklendii hepsinde ismi c ile başlıyo .D

4. 7 Mayıs 2011
  5. mage

mage Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Şimdi doğal olarak herkes ameliyat olduğu ve memnun kaldığı doktorların isimlerini söyleyecek sana :) benim gibi :)
    Cemil tugay diyorum ben..
    Kontrollerde de gördüğüm kadarıyla yaptıgı iste gercekten iyi bir doktor..
    Ben ameliyat olmaya karar verdikten snr bir süre doğal olmalı diye tutturmuştum..snr düşündüm; maddi manevi bir olay yasayacağım..kavis ve kalkiklikta fena olmaz hani dedim :) cemil bey ile ne tasarım konusunda ne de nasıl bir burun istediğim konusunda doğru dürüst konuşmadan girdim ben ameliyata..herseyi ona bıraktım..
    Sonuc; kavisli kalkık ama aynı zamanda da cok doğal burnum var :) hem öyle hem doğal nasıl oluyor?oluyor iste :) o ince çizgiyi güzel ayarlıyor cemil bey..
    Ama suan sana vereceğim tavsiye; kesinlikle cemil tugay olmali olmayacak..
    Sana tavsiyem; aklindaki bütün isimlerle git görüş..ve icine hangisi siniyorsa ona ameliyat ol..bu cok önemli..o doktoru sevmelisin,guvenmelisin..görüştüğünde tamam iste bu diyebilmelisin ve diyeceksin :)
    Ben ameliyat oncesi 2 doktorla görüştüm sadece..cemil bey görüştüğüm 2. Doktordu..ve görüşmeden çıktığım da herkesi arayıp doktorumu buldum dedim:) eğer bunu diyemeseydim kapı kapı gezmeye devam edecektim :)
    Bahsettigin doktorlarında cok başarılı ameliyatları var..o yüzden gidip görüşmek en iyisi..
    Hakkında hayırlısı neyse o olsun :) hersey gönlünce olsun:)

Son düzenleme: 7 Mayıs 2011
  6. 7 Mayıs 2011
  7. sibushe

sibushe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    mage evet onunlada görüşücem ben hala olamadım bu ameliyatı çok zor bi karar bi kesin diyorum sonra yine vazgeçiyorum sonrasıda var burun çökmesi vs istediğim gibi olmaması çok korkuyorum haliyle.. burnunu görme şansım varmı? ne zaman oldun cemil tugaya ameliyat? ve en önemlisi narkozsuz yapıyomu bende kavisli kalkık minik bi burun istiyorum ki Can Kopal da bana öyle bi burun yapıcağını yakışıcağını söylemişti...

8. 8 Mayıs 2011
  9. mage

mage Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Evet canım doktor secmek en zoru bu iste..aynı seyleri yaşadığım için İnan seni cok iyi anlıyorum :)
    Çökme düşme olaylarından bende cok korkuyordum..ama bunlar doktor hatasından kaynaklanan seyler,verdigin isimlerinde böyle problemleri yok cok şükür :)
    Ben doktor arastirirken özgeçmişlerini bile ezberlemistim o donem :))) yurtdışı deneyimlerine cok dikkat etmiştim :)
    Cemil bey narkozla yapıyor tatlım..bana göre de en dogrusu narkoz..öteki türlüsünü düşünemiyorum bile :))
    Fotograf henüz yukleyemedim ama en kısa zamanda yüklemek istiyorum :) ben 4. Ayimdayim zor zamanların bitti sayılır :) sislik ve ödem hala devam ediyor ama cogu zaman ameliyat oldugumu unutuyorum :)
    Bu ameliyatta en cok hoşuma gidende; ameliyat olduğunu bilmeyenlerin beni gördüklerinde verdigi tepki :) sende bir degisiklik var,guzellesmissin saclarını mı boyattin?demeleri :))) bı degisiklik var ama ne demeleri :)))

10. 9 Mayıs 2011
  11. sibushe

sibushe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    en yakın sürede fotolarını bekliyorum tatlım ben estetiği olduğumda gören anlar kesin olarak çünkü burnum çok kötü bi durumda kırık nedeniyle ucu çok düşük ve kemeri bi değişik...

12. 9 Mayıs 2011
  13. mage

mage Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    En yakın zamanda foto koyucam tatlım..
    İnşallah sende icine sinen guvenebilecegin bir Dr bulur ve en güzelinden bir buruna sahip olursun :))
    Yazılanları mutlaka okuyorsundur:) bu iste sabır cok önemli..bak ben 4. Ayimdayim ama hala rahat gulemiyorum,esneyemiyorum,hala arada zonkluyor,bazen tıkanıyor...bir de sekli..inan hala değişiyor :) bir gun cok çirkin :) bir gun mükemmel..kavis bile olmuyor bazı gun..bazı gun burun deliklerim çirkin oluyor falan..bunların hiç birini kafaya takmak yok :) tamam mı :)

14. 9 Mayıs 2011
  15. sibushe

sibushe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    zonkluyormu ? :/ şeklini geçtim illaki şekli şuankinden güzel olucak ama ağrı sızı oluyomu mesela ben yüz üstü çok yatarım ne kadar süre yüz üstü yatılmıyo?

16. 9 Mayıs 2011
  17. MiKaDo35

MiKaDo35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Zonklama falan kesinlikle olmuyor..Yani bende olmadı..:) Yüzüstü derken herhalde başın bir yana dönük yatmaktan bahsediyorsun...Yani yüzünü yastığa gömmüyosundur :KK1: Alçı atel falan çıktıktan 1-2 hafta sonra ben yatıyordum ama burnuma dikkat ederek tabi.. Ama alışkanlık oluşuyor galiba 1 yıl olduğu halde ben hala darbeden korkuyor ve koruyorum...Aslında ameliyatlı , ameliyatsız ve sorunsuz burunlu herkesin de dikkat etmesi lazım galiba...

18. 9 Mayıs 2011
  19. mage

mage Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Evet zonkluyor ama durduk durmadık yere değil tabikide :)
    Mesela cok soğuk havalarda zonklamisti..esnedikten snr ya da güldükten snr yani eğer zorlarsam burnumu hala arada zonkluyor..
    Ama ilk 2 ay özellikle üst kemiğim soğuk havalardan cok zonklamisti..
    Yuzustu yatmaya gelince..
    Ben normalde yastiksiz yatarım..2 ay çift yastık1 ay da tek yastıkla yattım..son 1 aydır da yastiksiz yatmaya başladım..yastıkla yattığım dönemlerde genelde yan yattım..son 1 aydırda yuzukoyun yatabiliyorum..