Kafam Çorba Oldu

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Sinem00 tarafından 11 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Sinem00
  1. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar bazılarınız bilir 10 gün önce ayrılmıstım sevgilimden. Aslında suan çok acı filan verdiği yok sadece arada aklıma yasadıklarımız geliyor hüzünleniyorum o kadar. Bu sürecte 3 gün önce 3 yıl önce sevgilim olan ayrıldığım daha sonra geçen sene eylül alında barısıp kuzeninin oyuna gelerek yeniden ayrıldığım insanla konusmaya basladık. Çok pişman ve beni sevdiğini söylüyor ben onu sevmiorum 1 gr güvenim yok ama nedense konusmak istiorm önce 2 gün büyü yalvardı konus hiç olmazsa die kabul ettim. Sanki suan onunla konusunca ayrıldığım insan aklıma gelmiyor. Yeniden bunu da seviceğimi sanmıorum yani kaptırmam kendimi. Sizce doğru mu yapıyorum bunu da kesip atarsam aklıma o gelir diye korkuyorum tek dert boşluk hissi. Nasıl olsa 1 ay sonra üni.başlıyo kafam dağılır bu insana gerek kalmaz . He bencil dersiniz belki ama bu kisi bana çok acı cektirmisti 2 sene o yüzden umrumda değil.CADIARZU

2. 11 Ağustos 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    insanlık öldü mü kötükedihüso

bencillik yapma. ah alırsan acısı fena çıkar:mymeka:

kendi yağında kavrulmaya çalış.

bu süreçte kendini geliştir kendine faydan olsun.:nazar:

eğer onunla konuşursan hem senin zamanın boşa gidecek hemde başkasının duygularıyla oynayacaksın. her iki taraf içinde hoş olmayacak bir şeye adım atma sinem00:kahve:

4. 11 Ağustos 2010
  5. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konuşmadan da duramıorum hoşuma gidio ne bilim..

Aslında onu affetmek sevmek isterdim gerçekten ama mantık yapıyorum. Kendisi bayan kuaförü ortaokul mezunu :S Ve benden ayrılınca baskalarıyla cıkmıstı cok hatalar yaptı tabi cocuktuk filan ama ne bilim .. değistim diyo aptalmısım keske okusaydım dısardan liseyi okucam bırakıcam bu mesleği filan diyo . Bi şans daha istiyo.

Küçümsemiyorum kesinlikle yanlıs anlasılmasın ama bana yaptıklarından sonra ilgi duysamda ona asık olmak off içinden çıkılmaz bi durum... Sence olurmu ben simdi üni.teyi okusam ona nasıl güvenim ya liseyi bitiremezse kuaförlük yaparsa yine 4-5 senedir bu meslekte bide bayan kuaförü sen düşün artık ... ???????

Ve bu kisi benim ilk aşkımdı..

6. 11 Ağustos 2010
  7. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi ..şimdi .. aklıma gelmesi beni sinir ediyo yeni ayrıldığım insanın mutsuz ediyo onu düsünmek ve bu kisi de olmazsa hepten yanlız hissediyorum bu yüzden ona sarılma ihtiyacı duyuyorum ..

8. 11 Ağustos 2010
  9. __ysmn__

__ysmn__ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    şuan bence baskasının boşluğunu dolduruyor eski sevgilisin.. bence insanları harcama arkadaşım o sana acı cektirdi diye sende onun gibi yaparak ne elde edersinki..

10. 11 Ağustos 2010
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

sen yoluna bak. üniversitene gir çalış mesleğini edin. sonra sağlam kafayla kendine göre birini bulursun. eskilerden hayır görecek olsaydın bitmezdi değil mi ? şu anki boşluğunu dolduracak yeni uğraşlar edin

vereliniortak

12. 11 Ağustos 2010
  13. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Konuşma onunla, kendine yeni bir yön çiz. İçindeki boşluk hissini böyle dolduramazsın. Doldurduğunu sanırsanda sen yanılırsın. Ahını alma kimsenin. Günah. Bunun acısı hem bu dünyada hemde diğer dünyada çıkar insandan.

14. 11 Ağustos 2010
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.562
    Ödül Puanları:
    363
    Düne kadar antidepresan kullanmayı düşünürken bugün çoktan yol almışız..
    Demek ki boşluk doldurmak denen iş pek de kolaymış....
    Bence artık hayatınıza bir çeki düzen vermelisiniz..
    1ay sonra üniversite öğrencisi olacakmışsınız,hayırlı olsun inşallah.. Lütfen ortaokul kızları gibi yaşamayın artık..

16. 11 Ağustos 2010
  17. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlarına birsey demiorum da şuu hakaret boyutundaki laflarından vazgeçsen diorum. Ben burda fikir danışıyorum yardımcı olanlara çok tşkler. Ama sen yermekten başka birşey yapmıosun bence sen kendine gelmelisin , yorum yapıcaksanda doğru düzgün belirt düsünceni !

18. 11 Ağustos 2010
  19. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.562
    Ödül Puanları:
    363
    Hakaret derken?
    Çocuk ruhlu olmak,çocuksu davranışlarda bulunmak hakaret midir? Olgunlaşsanız iyi olur demek istedim..
    Tövbe Estağfurullah!
    Kendimde olmayan hareketim neymiş,merak ettim...