Kafam ilk günden allak bullak..

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve hanne tarafından 13 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Aralık 2009
    Konu Sahibi : hanne
  1. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 2 gündür beni rahatsız eden bişey var.bir ilişki daha ilk günden sıkıntı verecekse en iyisi hiç başlamamak sanıyorum.
    üniversiteden sima olarak tanıdığım fakat hiç muhabbetim olmayan biriyle(o benim ismimi bir şekilde biliyormuş) facebook aracılığıyla 15 gün oluyo sanırım tanıştık aralıklarla konuştuk, istekliydi bulunduğum şehre geldi 2 saat mesafesi.hep ciddiydi sohbetlerimizde de bi yanlışını görmedim.ne istediğini bilen biri gibi geldi bana.eğer olmazsa da bir kaybımız olmaz dedi,DÜNbuluştuk görüştük,akşam ayrıldık 4 gibi otobüse yetişmesi gerekti.giderken sıcaktı haftaya yine gelirim dedi,ben kesin olur gözüyle bakamadım ona da belli ettim bunu o gayet kararlıydı sanki,şimdi ise akşam eve dönüşte 1 kez aradı konuştuk sonra her akşam facebook ve msn açmadan duramayan adam ne msnsini açtı ne facebooka girdi.meraklandım başta,ama sonra belki uyudu yorulmuştur falan diye düşündüm,üzerine de düşmek istemedim bir anda,bugün öğlen oldu yine ses yok,ancak beyfendi saat 3te nedense aklına geliyoruz msj atıyor sonra 5 gibi arayıp ulaşamadığını görünce geri ben msj atıyorum arıyor konuşuyoruz havadan sudan,akşam merak ettim diyorum sesin çıkmadı,10buçuk gibi uyuduğunu söylüyor hep istekli ailesine bile bahsetmiş ama gel gör bu konuşmadan sonra yine tek bir ses çıkmıyor şu saate kadar,görüşmemizden önce beni facede yada msnde göremezse facebook aracılığıyla yada msn çevrimdışı ileti gönderir yine bişekilde bana ulaşmaya çabalardı.ne olduğunu anlamıyorum daha ilk günden oyunlaramı başladık arkadaşlar yaaa ben artk bu oyunları kaldıracak tahammülüm yok,konuşunca herşey iyi hoş güzel ama tlf kapanıyor ve giidiş o gidiş.ya ben görüşmemizden önce çok istekli değildim,yani olmayabilir de,bir ilişkiye şuan hazır değilim diyodum,belki elektrik alamayabiliriz,buluşmada da mesafeli olunca acaba ona hayır dememden mi korkuyor yada dediğim gibi oyunmu oynuyoruz bir fikir off ilk günden içim daraldı ..hatta acaba beni beklediği gibi bulmadımı diye bile geçiriyorum aklımdan..

Son düzenleme: 13 Aralık 2009
  2. 14 Aralık 2009
  3. didnil

didnil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    niye bu kadar takıyosun kı kafana bırak ilgilenmiyosa ilgilenme sende. eğer dediği gibi ciddiyse elbet sana ulaşır değilse de başlamadan bitmesi senin için hayırlı olmuştur zaten :KK66:

4. 14 Aralık 2009
  5. Fides

Fides Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    olmayabilirde diyosun, boşver takma kafana, umursama.

6. 14 Aralık 2009
  7. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet onun düşünmesi gerektiği yerde ben acabalarla soru işaretleriyle uğraşıyorum kafamda,ama düşünüyorum işte,yani elimde değil,bana tlfa evlilikten bahsedecek kadar ciddi ama bi yandan bu değişiklik,daha sıcak olmasını beklerken,acaba hayır diyeceğimdenmi korkuyor umursamıyor görünüyorum şuanda ama böyle olucaksa noktayı koyma görevi bana düşüyo sanırım...

8. 14 Aralık 2009
  9. didnil

didnil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iyide canım ben anlamadğım daha bu kadar yeniyken evlilik gibi ciddi bi meseleyle nasıl karsına gelebiliyor yani evlilik çocuk oyuncağı değil sonuçta ciddilik isteyen bir kurum.
    bence arkadası biraz yalnız bırak daha ne istediğini bilmiyor.geri dönüp anlatırsa artık farklı olcağını ciddiyim derse biraz tanıma süreci iste bence öyle hemen evlilik olmaz bana göre.

10. 14 Aralık 2009
  11. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hayr cnm yanlış ifade ettim sanırım,hemen evlilik istemiyor,evlilik derken ciddi bir ilişki niyetinde olduğunu belirtti evlilikten kasıt hemen olması değil,elbetteki tanıma süreci olacak ayrıca bu vakitten sonra ikimiz de gönül eğlendirecek değiliz

12. 14 Aralık 2009
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    ben seni elde edene kadar bişiler yapmış gbi gördum

14. 14 Aralık 2009
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    gorunce acaba gozunde buyuttugunu mu dusundu.. sanki geri adim atmis gibi geldi bana..

16. 14 Aralık 2009
  17. maeves

maeves Hayat Öpücüğüm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım bence bu bir taktik... taa lise yıllarından bizim sınıftaki dangalak erkeklerin yaptığı bi şaka vardı.. tanımadığı başkasınıftan bi kızı duvar kenarına sıkıştırıp -ben seni seviyorum ve evlenmek istiyorum- diyip kızları şok ederlerdi.. kız daha ne olduğunu anlayamadan ve çocuğun gözüne şaşkın şaşkın bakarken tekrar çocuk yok tamam ben vazgeçtim deyince kızlarda gayri ihtiyari "neden vazgeçtin" diye sorarlardı:)) yanii normalde belki iki tane çarpacağı ve tanımadığı tipe "neden vazgeçtin evlenmekten" diye meraklarına yenik düşerlerdi... neden bu salak hikayeyi anlattım şimdi şöle açıkliyim çocuk senle buluşmuş niyetini zaten belli etmiş sende mesafeli durunca oda çok hevesli görünmemek ve kızların serin tavırlara karşı ne kadar çaresiz kaldıklarını bilen bir erkek olarak işini garantiye almaya çalışıyo gibime geldi..

18. 14 Aralık 2009
  19. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    maeves evt ben de aynen böyle düşünüyorum oyundan kastım bu ama hiç kaldıracak durumda değilim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.