Kafam karışık, yüreğim acıyor..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU3 tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

12 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

uç beş gün içinde yakın bı akrabamızdogum yapack.bizden 1yıl sonra evlendıler ve bıkaçgun sonrada dogum yaapcak.hastaneye dogumdan sonra onu ziyaerete gıtmeye güçüm yok o gucu kuvvetı kendımde bulamıyorum.hastaneye gitme fıkrini elemiş durumdayım ama eve geldikten sonra gıtmelyız bunu biliyorum ama ilk gunlerınde gıtmekte yuregımı acıtıyor.ilk heycanlarını ilk mutlulklarını görmk benı çok uzecek bılıyorum.hamileken karnı şişmeye başlamışken gördum onu ve sabaha kadr agladım.kesınlıkle kıskanmıyorum benım gibi bebk hasretı cekn arkadşalrım benım durumu anlarlar dıye acıyorum konuyu.bizden sonra evlenenbenneyaptımki:a015: tum ...rimin bebişleri var bırıdogumyaptı bırıyapack bıri hamile.
    rabbımden geldı o dliese bızımiçin en hayırlı zmanda vercek olan o dur biliyorum ama bu durum nefsıme çokzor gelıyor.
    sorum şu.onalra nezman gitmeliyim siz olsanız ne yaaprdınız.yardımlarınıza ihtiyacım var.şimiden tesekkurler

2. 12 Nisan 2009
  3. EU3

EU3 Guest

bana yardım edinnnnn

4. 12 Nisan 2009
  5. kardalina

kardalina Guest

ne diyeceğimi bilemedim aslında. bizim de çocuğumuz olmuyor ve sanırım bunu uzun süreden beri düşünmüyordum. ya da kaçtım düşümekten. sen kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman git bence. umarım bunu akrabanız da anlayışla karşılar . dilerim bir gün sizin de bebeğiniz olur. bunu tüm kalbimle diliyorum.

6. 12 Nisan 2009
  7. dbest

dbest Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

seni anlayabiliyorum canım senin beklemen bana göre daha uzun sürmüş ama lütfen ağlama, üzülme, pozitif olmaya çalış lütfen..

bebeğin gelmek için en uygun zamanı bekliyor.. sabırlı ol.. umutsuzluğa kapılma..
    allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.. inşallah en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın canım..

ziyaret konusunda bişey diyemiyeceğim buna sen karar ver, nasıl istiyorsan öyle yap.. hiç birşeyin seni mutsuz etmesine izin verme ama lütfen pozitif olmaya çalış..

8. 12 Nisan 2009
  9. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    canım üzme kendini bak iğneni yemiş bekliyorsun...stres gebe kalmayı engelleyen bir faktördür...

kendini hazır hissettiğin zaman gidersin...diğer aile bireyleri ile durumunu paylaş ki yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermesin gitmemen...

Allah ım inşallah sana ve bebek hasreti çeken tüm kadınlara hayırlısı ile sağlıklı nurtopu gibi bebeler bağışlasın.

10. 12 Nisan 2009
  11. EU3

EU3 Guest

bu konuyu paylaşabılecegım AİLE YAKINI OLARK BI ANNEM VAR ODA anLMIYOKI BENI.akrabanımz hamile kalınca bız istemedn de olsa gerı cektik kendimizi.9aylık sure zarfında toplasan 4 5kez anca görüşmüsüzdur kı arabayla yarım saattlık mesafedeyız.
    onlara gıtmk istemyısımız uzak durusumuzu anneme analtmaya calışssamda analamdı aksıne tersledı benı.oyuzden cevremde bu konuda fıkır alabılecegım kımse yok sizler daha guzel fıkırler verecksınz bana aemimin.kımseden gitme tabı ya nıye gıtceksın sözunu duymk isteıdgım için acmadım konuyu sadece pozıtıf olabılecegınıze inandıgım için actım tesekkurler canım yuregıne sağlık

12. 12 Nisan 2009
  13. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Doğrudur kıskanmıyorsundur.Bebeği olanların karşısında kendini eksik mi hissediyorsun yoksa..Simdilik bebeğin yok diye bunu yüzüne mi vuracaklar gibi düşünüyorsun..Düşünme böyle..Kaç yıllık evlisin?...Herhalde tedavi görüyorsun..

Hastaneye gitmeyebilirsin..Eve çıkınca da ne zaman gitmek için uygun olursan o zaman gidersin...

İnşallah nurtopu gibi bebeğin olur da...
    Bebeğim çok yaramaz napiiim diye konu açarsın...:KK46: a.s

14. 12 Nisan 2009
  15. EU3

EU3 Guest

rabbım nasıp etsınde yaraamzlıgı sıkıntısı bıze hıç gelır eşimde bende gerckten çok istiyoruz bebk olduktan sonra bakım konusunda hıç sıkıntı cekmem çunku eşimin bana bebkle ilğili her destegı yapacagına inanıyorum eşimmukemmel bı baba olur.4yıllık evlıyım canım bıatne duusügum oldu.hamile olsam emın olunkı ılk kkile paylaşacagım cunku uzuntumude sevıncımıde en iyi sizlere anlatabılıyorum ailem eşimin ailesi uuzlmemızı anlaayamıyaolr sacma buluyolar

16. 12 Nisan 2009
  17. plum12

plum12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşım yazını okudum üzüldüm böyle düşüncelere kapılmana. Bizimde çocuğumuz yok olsun diye bizde fazla çaba gösterenlerdeniz. Seni anlayabiliyorum bu yüzden. Biliyorum zor ama gitmen daha doğru bu son olmuycak.Hem sanırım yakın akrabanmış. Şimdi olmasa da elbet karşılaşacaksın başka zamanlarda nereye kadar... Sen üzme kendini. bizim ve bizim gibilerin zamanı daha gelmemiş diye düşünüyorum. Allah önce bu güzel duyguyu hiç tatmayanlara sonra da isteyen herkeze versin arkadaşım.

18. 12 Nisan 2009
  19. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    inan seni gercekden cok iyi anliyorum
    ben yeni dogmus cocuklari degil buyuk cocuklari bile sevemiyordum sanki milet icinden bisey geciriyo gibi gelirdi bana yeni dogan bebegin yuzune bile bakamazdim cocuga bisey olucakda nazari degdi diycekler diye o yuzden cok cok iyi anliyorum durumunu...

ama bende uzun tedavi sonucuhamile kaldim ve su an her duamda isteyen cocuk icin ugrasan her aileye dua ediyorum kurban oldugum rabbim cocuk sevgisi yasatsin diye...insallah rabbim sanada bi cocuk bagislarki bence gitmelisin simdi gittmesen bunu baska seye baglayabilir onlar hem cok yakin akraba diyosan git canim... a.s.