Kafam karışık :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve göz_yaşım tarafından 17 Mart 2009 başlatılmıştır.

17 Mart 2009
    Konu Sahibi : göz_yaşım
  1. göz_yaşım

göz_yaşım Guest

3 buçuk yıllık ilişkim vardı inişli çıkıslı herneyse;erkek arkadasım 6 aylıgına manısaya gitti (futbol için)kendisi 20 yasında aramızda 3yas var birgün kız arkadasımdan erkek arkadasımın arkadaslık sitesinde üyeliği oldugunu söyledi bende msj yazdım varmı böyle birsey senden duymak istiyorum diye var aşkım dedi 2 yılönce almıstım senden ayrılmıstık o ara arkadasların ısrarıyla aldım ama suan kapanmıstır dedi :1closedeyes:bende ona ok inandım ama bu işin peşini bırakmıyıcam dedim :kızgın:bırakmadımda birgün msnede space yerindeki profilinde onun kızlara yazdıgı yorumları (tatlım güzelim bu güzellik nerden geliyo?mseneleselim artık böyle klasiklesmeye basladı ne tatlısın gülüm vb gibi)gördüm sonra oralardan arkadas sitesindeki ismini buldum ve girdim baktım bir sürü kız fotografları yorumları kızlarla mesenelesmesi iltifatları daha neler neler böyle çok zoruma gitti hiç yalan sölemezdı bana ona mesaj yazdımÇok üzgünüm çoookkendine farklı bir takma isim yazmıs dedim bu kim oda askım nediyorsun derdim basımdan aşkın falan yazmıs bende ben herseyi anladım bitti dedim oda ben yapmadım arkadaslarım koymustur falan dedi pişman olacan dedi özür dileyecen benden dedi bende sen yapsanda yapmasanda benımgüvenimi sarstın ya artık umrumda değil bitti dedim simdi manısadan geldi msnemde kayıtlı inanın bana birsey yazmıyo bir acıklama beklıyorum haketmedim çünkü sankı suclu ben o değilmis gibi tripler bir havalar nickine SON KELıMEM ASKTAN SANA ARTIK SENı SEVMıYORUM yazmıs çok zoruma gitti sankı ben onları yapmısım gibi sizce neden böyle birsey yapıyo?hatalımıyım?:kızgın:ne yapmam lazım bundan sonrafisfisfis ÇOCUKTA BıR AMAC YOK AFFETTıRME GıBı BıR CABASI YOK ÜZÜLÜYORUM BU DURUMA:bbo: 18 MART GÜNÜ OLANLAR>>>>>> arkadaslar bugun ekledi benı mutlumusun dedi dınlemeden sucladın benım gelecegım gune 2gun kala sen cok korkaksın cesaretın yok benımle bulusmaya dedı bana bır kelıme dedım senden sogudum ben ona hatasın baslı basına dedım dokunmus beyefendıye(oda bana pismanım senı sevdigime dedi)2 gun bekle senı onları yapan fotolarımı koyan cocugu yanına getircem ama iş işten gecmıs olacak ona dengesizsin dedim oda sen kımsınkı bana dengesiz diyorsun falan dedi kafam karısık ne yapcagımı bilmiyorum

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Mart 2009
  2. 17 Mart 2009
  3. EU2

EU2 Guest

canım kusura bakma ama erkek arkadaşın yapçağını yapmış

bbu kusurlara bide boynuna mı atlıcan anlamadım hem suçlu hem güçlü!!!!

4. 17 Mart 2009
  5. göz_yaşım

göz_yaşım Guest

HAKLISIN AMA TEPKİSİZLİĞİ CANIMI SIKIYO FOTOGRAFLARI ARKADASLARIM VERMİSTİR DEDİ AMA BUNU BULUCAM VE SANA İSPATLIYICAM AMA YÜZÜNE BAKARSAM BİR DAHA 2 OLSUN DEDİ... ARKADASLARI VERDİYSE EGER MSNESİNİ NASIL VERİYORLAR BUNUN HİÇMİ MSNEYE GİRİNCE KIZLARLA KARSILASMIYORSUN FARKLI FARKI DEMİYORMUSUNKİ SEN KİMSİN KİM VERİYO DİYE HOSUNA GİDİYORKİ RAHATSIZ OLMADIN DEDİM:kızgın:ODA CEVAP VERMEDİ

6. 17 Mart 2009
  7. Kurkmantolu

Kurkmantolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    254
    Ödül Puanları:
    153
    canım böyle durumlar oldugunda için aslını gerçekten öğrenmeden yargısız infaz yapman bence hiç hş olmamış belkide gerçekten yapmamıştır belkide gerçekten yapmıştır ama bunu onun kendi agzından duyman bence en iyisi.. çocuk sna hiç bi şey demeden ona cvp hakkı vermeden kendi kendine bi nevi ilişkini bitirmişsin.. empati yapsana biraz bence hatalısın canım en azından ona hiçbişehy sormayıp yargısız infaz yaptıgın için hatalı ve suçlusun! ölüm için bile olsa insanı asacaklarında bile son isteiğin söylemk istedigin bişey varmı diye soruluyor canım..

8. 17 Mart 2009
  9. AyLeen

AyLeen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok haklısın.. Seni kaybetmeyi bu kadar çabuk göze almış bide bunu düşün.. O kadar yılın hiç hatırı yok muydu ne demek pişman olucaksın özür diliceksin.. Kararsız o bence.. Ki senin hakkında tereddüte düşmüşse (geçerli sebepleri yoksa ki benim gördügüm kadarıyla yok) hiç deymez.. Bu kadar basit mi seni sevmiyorum demek.. Kendime yararım yok ama dışardan çok iyi anlayabiliyorum emin ol..

10. 17 Mart 2009
  11. göz_yaşım

göz_yaşım Guest

:1shok:pişman olmak istemiyorum bana tatmin olacagım bir cevap vermedi hayır yemın ederim ben değilim ister inan ister inanma gibi derdi önceden biseyler duyup cıkıstıgım zamanlar....simdi ise ben değil .....pişman olacan.....belkı arkadaslarımdır......ne laftan anlamıyon benım haberim yok gibi seyler söledi:1no2:

12. 17 Mart 2009
  13. EU2

EU2 Guest

daha neden düşünüp nden canın yanıyorkii.. açıklam yapıcak yüzü yok diyeceği lafı yok bence. zaten olmasında boşveeeer gitsin tatlımm

14. 17 Mart 2009
  15. EU2

EU2 Guest

canım valla bilemem bence blöf yapıyo
    kanıtladı mı nerdee???
    ne demek ben,im sevgilimin arkadaş sitesine üye oolması yaa:eek:klava::eek:klava:

16. 17 Mart 2009
  17. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    iyi yapmışsın canım yapması gerekeni büyük bir yüreklilikle yapmışsın sakın geri atma ona karşı bu duruşunu bozma

18. 17 Mart 2009
  19. EU2

EU2 Guest

neden engelleyip silmemiş msnin verildiği kızları?