kafam karışık

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve turabi tarafından 20 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : turabi
  1. turabi

turabi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar, daha önce bulantılarımın çok ağır olduğunu yazmıştım. enteresan bir şekilde günden güne azalarak yok oldular. ne bir şey yiyebiliyor ne de sofraya oturabiliyordum. yemek kokuları midemi altüst ediyordu. dün akşam iftar sofrasında hiç rahatsız olmadan bir saat oturdum. hatta çok olmasa da yemek bile yedim. böyle olan var mı içinizde daha öncekiler psikolojik miydi 4 gün iflahım söküldü resmen bugünse hamdolsun kahvaltı bile yaptım. şimdi de bundan bile işkilleniyorum normal midir? 6+5 hamileyim.

2. 20 Ağustos 2010
  3. Sui

Sui Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    86
    Bulantı vb. hormonlarındaki ani değişimlerden kaynaklanıyor, şu an vücudun adapte olmaya başladığından mesele kendi kendine çözülüyor. Zaten küçük bir azınlık hariç hiç kimse hamileliğin sonuna kadar bulantı-kusma vb. yaşamaz, bir süre sonra kendiliğinden geçer. Hormonların belli seviyelere ulaştığınında kısa süreli başka sorunlar olabilir, mesela benim 9. hafalarda çok uykum gelir, 13. hafta bütün hafta başım ağrır, sonra da geçer. Normal yani.

4. 20 Ağustos 2010
  5. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.202
    Ödül Puanları:
    238
    değişiklik gösterir canım merak etme.ben de bazen kendimi hiç hamile değilmişlim gibi hissediyorum,sonra ertesi gün hastalanıp yatıyorum.

6. 20 Ağustos 2010
  7. turabi

turabi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar sağolasınız bazen kendime de gülmüyor değilim ilk gebeliğim acemilik çekiyorum çok sağolun iyi oluyor böyle::))