kafam karma karışık çıldırıcam..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meldaela tarafından 2 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : meldaela
  1. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bundan 1 ay öncesine kadar tanıştığım biri vardı..flört yada arkadaşlık adına değildi tanışmamız..bir arkadaşım tarafından,evlilik adına tanışma aşaması olsun dedik ve aradan 1 ay geçtii..kesinlikle çok iyi yüreği çk güzel bir insan..bugün yine beraberdik ve ailelerimiz tanışsın size gelelim dedi,bende tmm dedim ama sadece tanışmaya..ramazan ayındada iftarda buluşuruz dedi ama benim ailem adı olsun istiyor,tanışma faslı sonrada,araya ramazan giriyor yine uzadıkça uzuyor ve ben bu güzel büyü bozulacak diye çok korkuyorum..bunun üzerinede 8 ay önce beni sebepsiz terk eden,sayesnde depresyon tedavisi gördüğüm insan,faceye msj atmış dün gece..1 hafta önce doğumgünümdü ve (geç oldu ama doğum günün kutlu olsun,seninle bişeyler paylaştıysam hatırlamak zorundayım)diye yazmış...tabii o artık eskide kaldı ama kafam bu kadar karışık iken,nunda msj atması beni daha çok mahvetti arkadaşlar..lütfen fikir verin bana...

2. 2 Ağustos 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    eskisini geçmişine gömmeden yeni bir adım atma :kahve:

4. 2 Ağustos 2010
  5. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    siz 1 aydırmıçıkıyorsunuz yoksa daha fazlamı.onu tam çıkaramadım.1 aydır çıkıyorsanız çok daha erken bence ,isteme ve adı konması için..

6. 2 Ağustos 2010
  7. sedefonur

sedefonur panik yok atancaz Üye

Beğenildi:
    1.154
    Ödül Puanları:
    238
    meldacım bu 1 aydır sevgilin olan kişi diğer topiğinde anlattığın kişi mi? eğer o ise 1 ay isteme için çok erken. yanlış hatırlamıyosam yalanlarını yakalamıştın. doğru kişi olup olmadığına emin olmadan sakın ciddi bi adım atma canım

8. 2 Ağustos 2010
  9. burcu_brc

burcu_brc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Daha önce ayrıldığın sevgilin hakkında konunu okumadığım için yorum yapamayacağım. Ancak şu an bir ilişkin varsa bu kaç günlük ya da aylık olursa olsun eskiyi kafanfa net bir şekilde bitirmeden yeni ilişkine yoğunlaşamazsın kaldı ki evlilik gibi bir durumdan bahsediyorsun bu daha da ciddi ve zor bir karar. Önce eskiyi tamamen bitir derim. Hem aklında, hem kalbinde bitir ki yeni ilişkin yürüsün, hem de face denilen yerden sil sana ulaşmasını engelle bence.
    Yeni arkadaşınla henüz 1 ay olmuş aileleri tanıştırıp işi resmileştirmek için biraz erken gibi geldi bana. Önce siz birbirinizi daha iyi tanısanız biraz vakit geçirseniz daha iyi olur. Birbirinizin hayattan ve ilişkinizden beklentilerinizi anlamaya çalışıp, ortak noktada bulaşabileceğinizi ve ömür boyu birlikte olabileceğinizi anladığınız zaman aileleri tanıştırırmalısınız diye düşünüyorum.
    Sakin olun, olayları akışına bırakın eğer gerçekten birbirinizden hoşlanıyor ya da seviyorsanız hiç bir şeyin büyüsü bozulmaz merak etmeyin. Hakkınızda hayırlısı olsun.

10. 3 Ağustos 2010
  11. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 ay öncesine kadar tanışıyorduk ama 1 aydır evlilik sözkonusu..bende artık zamanı geldiğini düşünüyorum ama,bu hafta ailesiyle gelicek tanışmaya..yalnız onun ailesi çok muhafazakar ve korkuyorum kötü şeyler olucak diye..benim ailem ise resmiyete dökülsün istiyor ama bilemiyorum çok zor günler bekliyor gibi geliyor bana:KK43:

12. 3 Ağustos 2010
  13. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm evt o insan ama bana evlilik adına gelince güvenimi sağladı yeniden ancak bahsettiğim gibi,ailelerin birbirini beğenmemesinden ve herşeyin ters dönmesinden korkuyrum..benim ailem ise neden istemeye değilde tanışmaya geliyorlar diye baskı yapıyr bana..yaa arada klmış durumdayımm...bunun üzerinede bahsettiğim gibi,eski ayrıldığım kişinin msjı geldi faceye..doğumgünü msjı...tabii artık onunla olmaz ama,yinede onun pişmanlığını görüyorum ve bu benii iyi hissettiriyor..

14. 3 Ağustos 2010
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    usul önce tanışma sonra isteme değil midir?

aileniz neden aceleci davranıyor hayret doğrusu. hemen sizden kurtulmak istiyorlar gibi:1ninca:

eskisiyle iletişimini koparmadan yenisine devam etmen hiç de hoş bir davranış değil:umursamaz:

16. 3 Ağustos 2010
  17. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    tanidan nasil nasi adi konulmak isteniyor hemde aileniz istiyor bunu,neden bu kadar acele hemen adi konulursa tanismadan insalarla o gün mü tanisacak aileniz..bence istenmek,söz,nisan vs bunlarda cok erken iliski zamaniniza bakilirsa ama sanirim mantik evliligi yapiyorsunuz

18. 3 Ağustos 2010
  19. dkydgr

dkydgr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Fazla acele etmeyin derim ama eskiyi bir an önce hayatınızdan çıkarmaya bakın.Mesaj atmış diyorsun gerekirse onu faceda engelle telefonunu değiştir.Sana ulaşmasına kafanı karıştırmasına izin verme.Yeni bir ilişki için de çok erken evlilik yani ne bileyim insanlar kaç sene çıkıp da anlaşamadık deyip ayrılıyolar.İyi düşün derim..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.