Kafam karmakarışık..

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Emilymatilda tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Emilymatilda
  1. Emilymatilda

Emilymatilda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Erkek arkadaşımla bundan tam 1 yıl önce tanıştık. O, beni zaten daha biz tanışmadan da beğenmiş, aklına koymuş. Tanıştıktan sonra ise zamanla bana aşık olduğunu söyledi, ancak ben daha önceki ilişkilerimde fazlasıyla yıprandığım için 3 ay boyunca onun sevgisini test ettim. Hayatımdan çıkıp gitmesi için yapmayacağım şey yoktu ve yaptım da.. Olmadığım biri gibi gösterdim kendimi, hayatıma bir erkek sokmaya kalktım.. Ama seçtiğim bu yolla anladım ona olan aşkımı ve karşılıklı konuşarak bir ilişkiye başladık.. Erkek arkadaşım o ilk, 3 aylık sürede kendisinden bile fazla düşündü beni. Özledim diye çıkıp bana gelip, beni gördükten sonra evine dönmesi( bu arada öğrenci olduğum için tek başıma yaşıyorum).. Yaşadığımız sorunlar yüzünden ağlarken; ben işe yaramayan bir adamım, sevmemekle haklısın, sen de sevme beni demesi.. Derken, şu anda yaklaşık 1 yıllık bir ilişkimiz var. Benim kıskançlıklarım, onun ise inatları yüzünden birkaç defa ayrılık kararı aldık ama yapamadık. En son ayrılığımız, en ciddi olanıydı, 2 ay boyunca ayrı kaldık. Ama o da, ben de hayatımıza kimseyi sokamadık ve birbirimizi sevdiğimiz için 1 aydır yeniden birlikteyiz. Ancak erkek arkadaşımla yaşadığım sorun, onun sürekli birşeylerden korkuyor ya da kaçıyor olması. Her ayrılığımızda sen çok güzelsin, seni benden daha çok seven bi erkek bulursun diyor bana. Ben de ona aynı şeyi söylediğimde ise, ben senden başkasını bu kadar sevemem diyor. Aramızda bir yüzük takmıştık biz ve tüm bu sorunların artması o yüzükten sonra oldu. Ona bazı şeylerin sebeplerini sorduğumda; bağlanmaktan korktuğunu, bu duygusunun benimle sevgili olmadan önce de var olduğunu söyledi. Onu gerçekten çok seviyorum, ikimiz de ilişkimiz ve sevgimiz için çok fedakarlık yaptık ama bir erkeğin bu denli korkmasının sebebi kendisine güvenmemesi midir. ya da bu duygusunu nasıl engelleyebilirim. Herşeyi yoluna koyup, güzel bir ilişki yaşamak istiyorum ben onunla..:gitme:

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Kasım 2010
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.