Kafam karmakark, ok zgnm

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve justis tarafından 19 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Ekim 2009
    Konu Sahibi : justis
  1. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    söze nerden baslayacagımı bilemiyorum üc yıllık bir ilişkim var yapı olarak icine kapanık ve sevgisini pek belli edemeyen bir insan arada cok büyük kavgalarımız tartısmalarımız oldu üstelik ayrı sehirlerdeyiz birara chate üyelini yakalamıstım cok üzülmeme ragmen affettim simdide tesadüf sonucu bir üyeligini gördüm ama takımıyla alakalı önemsemedim yinede icimdeki dürtülere engel olamayıp kontrol ettim üye oldugu sitede sohbet bölümü vardı sifremi unuttum kısmına geldim ve msn adresini yazdım böyle bir e posta adresi bulunamıyor yazdı(profiline baakrken) yani baska benden gizli bir msn adresi olmasıda muhtemeldi??Baska bir adresle üye olmustu sanırım benim bilmedigim zaten ilgisizlik yüzünden problemler yasarken buda kacınılmaz son oldu ve bitti cok üzgünüm üstelik bunları sorarken bana cok celiskili konustu biraz kaba bir tabir olacak ama kıvırdı yalan üstüne yalan misali buda cok agırıma gitti baska msn adresi ve bu kendimi aldatılmış gibi hissediyorum ne yapmalıyım arkadaslar o herseyi inkar etti ama ayrılırkende dünden razıydı tespitlerim dogru dimi kafam karmakarısık :gitme:

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Şubat 2011
  2. 19 Ekim 2009
  3. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    üye oldugu yerde chat yapılacak bölümde var yani :gitme:

4. 19 Ekim 2009
  5. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    yani herhangi bir yazışmasını falan yakaldınız mı kuruntu mu sizinki? keşke bir kaç zaman sizde ondan gizli oraya üye olup chatte izleseydiniz durumunu. ondan şüphelendiğiniz için anlattıklarının yalan olduğunu düşünüyorsunuz ama gercekten öylemiydi acaba. mesela benimde 2 tane mail adresim var ve evde ayrı laptopum olmasına rağmen eşim msn adresimi bile bilmez ama onu aldatmıyorum anlatabildim mi :)

6. 19 Ekim 2009
  7. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    .............................

Son düzenleme: 21 Ekim 2009
  8. 19 Ekim 2009
  9. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    takımıyla ilgili site olunca önemsemedim ama bakınca dedigim gibi oldu :gitme:

10. 19 Ekim 2009
  11. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    ama şu da var kadın hisseder derler ya. genelde de doğrudur. hissetiyseniz üzerine gidin ama zaten ayrılmaya hevesliysede bırakın.. sizi daha cok üzmesin

12. 19 Ekim 2009
  13. Stealthz

Stealthz 23-05-2010 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Üye olduğu site paylaşım sitesi mi yoksa sohbet daha mı ağırlıklı hem ortada bişey yok gibi fazla büyütmüyo musunuz :sm_confused:

14. 19 Ekim 2009
  15. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    taraftar sitesi sanırım ama sohbet bölümüde var birsürü bayan yani benim takıldıgım bu ve diger benden gizledigi msn adresi yerimde olsanız sizde farklı seyler düsünmezmiydiniz sifremi unuttum kısmına adresini yazıyorum kabul etmiyor demekki baska adresi var :gitme:

16. 19 Ekim 2009
  17. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    problemlerimiz vardı ve buda beni yeterince üzdü ayrıldık ayrılırkende pek umrunda oldugu söylenemez hatta hiç degildi senağlama

18. 19 Ekim 2009
  19. Gunicen

Gunicen Ve aşk,eş anlamlı adınla! Pro Üye

Beğenildi:
    1.118
    Ödül Puanları:
    188
    Belkide Sadece Takım ıçin O Sitededir..

Bence Karşılıklı Konuşmadan Kesip Atmayın..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.