Kafam yine karıştı...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve ben_ben_ben tarafından 20 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ben_ben_ben
  1. ben_ben_ben

ben_ben_ben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herkese merhabalar....Ben yıllar önce birini seviyordum ama o istemedi.Konu öyle kapandı.2 gün önce bir mesaj atmış.Benimle cesaret edemediği için konuşamamış ve özür diliyor.Biliyorum benimle ilgili herhangi bir düşüncesi yok hala sadece bir vicdan azabıyım.Ama bu mesaj bile eski defterleri yeniden açmaya yetti. Nasıl kurtulacağım ben bu durumdan.Bana yardım ederseniz çok sevinirim.Herkese sevgiler...

2. 20 Aralık 2008
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    eskı defterlerı neden acmak ıstemıs acaba beyfendı
    canım adama kesın net cızgı cekersen senın ıcın konuyu kapatmak daha kolay olur.
    bunun harıcınde neden vıcdan azabıyım dıosun bılmıyorum verdıgın bılgıler cok az ama sen oyle dıyosan oyledır.

4. 20 Aralık 2008
  5. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Bunda kafana takılacak bence birşey yok!madem diyorsun vicdan meselesiyim diye daha neyi düşüneceksin ki...acınacak insanım diye mi ona hak mı vereceksin canım anlamadım gitti ya ...
    Bence takma kafana 2 yıl geçmiş ve canı sıkılmış olmalı ki nedensiz aramış seni ...daha fazla üzülmek istemiyorsan kafana takma ve cevap bile verme..
    Giden gitmiştir canı sağ olsun ,senden uzak allaha yakın olsun canım....
    Giden öldü başımız sağolsun ..kalan sağların canı sağolsun bize yeter...
    Demi tatlım?

6. 20 Aralık 2008
  7. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sadece vicdan azabı olduğunu düşünmüyorum
    yaşadıkça başkalarını tanıdıkça senin kıymetini anlamştır belkide
    eğer ona geri dönersende sana çok değer vericeğini düşünüyorum
    bi şansı hak etmiyor mu ki
    bi dene derim ben
    hem sen aklındaki soru işaretlerinin yanıtlarını almış olursun
    hem kimbilir belkide çok mutlu olucaksın
    hayırlısı

8. 20 Aralık 2008
  9. ben_ben_ben

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Vicdan azabı derken onu kastetmemiştim. Sanırım beni kırdığının yeni farkına vardı ve onun için özür dilemek istemiş.Keşke hiçböyle bir şeye kalkışmasaydı çünkü çok zor kapatmıştım bu konuyu ve yeniden aklıma girmeyi başardı.Ama niye bu kadar zaman sonra böyle bir şey yaptı bu bende değişik bir duygu yarattı..

10. 20 Aralık 2008
  11. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim iki yıl aradan sonra bu kadar kolay teslim olacaksa eğer zaten hemen sıkılır bence eğer ki gerçekten kıymetini anlamışsa ben_ben_ben_ ne yaparsa yapsın o deli divane olup peşinden ayrılmayacaktır...
    Eğer afra tafra,naz kapris yapıta usanmazsa yüz vermediğinde hala seni istiyorsa tamamdır iş ama bunca zamandan sonra bu kadar kolay teslim olmak bence sadece iyi niyetlilik olur ki bu kadar iyi niyetli olmak niyetini bilmediğimiz insana çok fazla olur....
    Süründür,ez,dağıt ve derbeder etmeden onu asla evet deme?

12. 20 Aralık 2008
  13. ben_ben_ben

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar çok teşekkürler yorumlarınız için ama bana yapılan bir teklif yokki. Sadece özür diliyor. Benim anlayamadığım neden yıllar sonra böyle aklına geldiğim.Neden!!

14. 20 Aralık 2008
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    bence bunu dırek ona sorsan daha ıyı olur unutulup gıtmıs bısı ıcın neden sımdı ozur dılyosun de acıkca.

16. 20 Aralık 2008
  17. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    evet haklısınız gerçektende şimdi böyle okuyunca çok doğru geldi banada çok haklısınız
    ama ne bileyim ben istiyorum herkes sevdiğiyle beraber olsun mutlu mesut yaşasın
    arada tatsızlıklar oldumu üstü kapatılsın kalındığı yerden devam edilsin diye yazdım ama
    evet niyetini bilmediğimiz insana yapılmaz sanırım tabi bunlar nasıl insanlar var düşününce:1no2:

18. 20 Aralık 2008
  19. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Herkese bir şans vermek için başlamıyoruz değil mi her yeni doğan güne... Bırakalım da biraz bize dönsün artık aşkın tılsımları... Bu kadar kolay olmamalı bir insanı anlamak yada anlamını yitirmek...
    Insan birisi hakkında eğer birşeyler duymak ,bilmek,öğrenmek istiyor ise ben kimselere değil sadece kendine sormalı ve sadece onunla yaşayarak anlaşılır olduğunu öğrenmeli...
    Saygı ve sevgilerimle benim nacize fikrim bu mutluluk sizinle olsun daima....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.