Kafama anahtar fırlattı

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve javelin tarafından 22 Şubat 2010 başlatılmıştır.

22 Şubat 2010
    Konu Sahibi : javelin
  1. javelin

javelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    3 gün önce eşim,kardeşim ve ben sinemaya gittik.film daha bitmeden söylenmeye başladı,of gidelim iş vardı sen istedide geldim(ki ikimizin ortak kararıydı gitmek),çok uzunmuş filan diye kıvranmaya başladı.annesi ve babası ildışındalardı onlar gelmiş.ki
    aynı ilde oturuyoruz kendi evlerine geliyorlar
    ikimizinde cebini aramışlar sessizde olduğundan duymamışız
    farkedince bizimki dışarda konuştu,sonra apartopar çıkardı bizi film bitmeden
    ya neoldu bişiymi olmuş niye çıkardın die sordum,annemler gelmiş dedi.
    e film bitmedi ama dedim... ve eşim koptu(zaten çok sinirlidir,hiç konuşulmaz)al arabayı sen filmin bitince gelirsin dedi buarada kardeşim hayretler içerisinde izliyo bende ben nasıl geliyim gecenin bir yarısında die bana verdiği araba anahtarını geri verdim oda hepiniz ayrı bir tripsiniz die bağırde ve sinemanın önünde milletin içinde arabanın anahtarını kafam fırlattı çekti gitti...rezil olduğumumı üzeleyim,bunu yapan kişinin eşim olduğunamı yoksa daha sebebini bile bilmediğim bu hakarete maruz kaldığımamı?
    sonra beni eve bıraktı,kardeşimde arada kaldı.eşim çok sevgili ailesini gördü ve eve geldi.şimdi küsüz,ben neysede oniye küs anlamadım.sadece bişiy biliyorumartık bu tavırlarından çok sıkıldım,araba benim,ev benim,iş benimsende ya bunları kabul et benim kurallarıma uy,yada böyle sürün der gibi tavırlar.ne yapayım ben kafamın içi bomboş düşünemiyorum...

2. 22 Şubat 2010
  3. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.824
    Ödül Puanları:
    463
    öncelikle biraz sakinleşin. eşinizin yaptığı şey tarif edilmeyecek kadar çirkin. sanırım gitmek istemediği için bütün film boyunca doldurmuş kendisini.
    ya aslında böyle akıl vermeyi sevmiyorum ama konuşmayın bence bir süre. ne kadar kırıldığınızı anlasın ve hem sizden, hem kardeşinizden özür dilesin. yazık ne suçunuz var ki :umursamaz:

4. 22 Şubat 2010
  5. teyyare

teyyare Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim Allah sabır versin sana sinirli bir eş insanı gerçekten yıpratır. Yalnız pek anlamadım eşinle birlikte mi çalışıyorsun da iş benim işim tavırları sergiliyor?

6. 22 Şubat 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    sanırım evliliğinizde saygı kalmamıs yazık :umursamaz:
    üzülme canım ne kadarlık evlisiniz
    eşin belki canı bişiye fln sıkılmıstır

8. 23 Şubat 2010
  9. oezlem06

oezlem06 evli & mutlu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    cok büyük bir terbiyesizlik etmis.. ya ben böyle erkeklere sinir oluyorum. sirf kendi ailesi icin esini atiyolar.. ozaman evlenmeyin kardesimmm kaliniz güzel ananizin babanizin yaninda en azindan el kizinida üzmemis olursunuz..

10. 23 Şubat 2010
  11. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Milletin içinde kafanıza anahtar fırlatacak ,öyle mi?Bunu da sinirli olmasına bağlayacaksınız.Cingar çıkar...
    Tavrınızı koyun,hayatı burunuzdan getirmesine engel olun bie şekilde.Ya konuşarak bunu halledin,baktınız olmuyor yardım alın.Bir anahtardan bu noktaya nasıl gelinir ?,demeyin...Bana göre şiddettir bu.alsanaalsanasmile

12. 23 Şubat 2010
  13. cancu

cancu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    eşinizin yaptığı şey çok saygısızca...sizde koyun tavrınızı konuşmayın bence..özür dilesin hem sizden hemde kardeşinizden Çok üzgünüm çoook

14. 23 Şubat 2010
  15. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Eşin çok büyük saygısızlık etmiş..Etrafa ve kardeşine karşı mahçup olmuşsun..
    Nedir bu aşırı aile sevgisi gösterileri anlamam..
    Haspam hem suçlu, hem güçlü..Ne agresifmiş öyle..
    Niye küs olduğu belli ,totosu kalkmış hazretlerinin..

16. 23 Şubat 2010
  17. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    saygısız herif.

ailesi geldiyse illa ki alarma geçmesi gerekmiyor! neymiş bu acelesi.

film bitsin gidersiniz. yada gidilmesi gereken bir durum ise daha adaplı bir şekilde söyleyebilirdi. filme girerken kaç dk. sürecek bakmamış mı?

orada böyle tavır sergilemesi hadi sıkıldım bitmedi tavırları kardeşiniz de geldiği için yapmış olduğu bir tirp olabilir mi?
    sanki kardeşinizi de gelmiş olduğuna pişman etmeye çalışmış. film sırasında sıkılmalar çıkıp bu agresifliği aklıma bu durumu getirdi.

kompleksli biri belli.. bence o hatasını anlayana kadar muhatap olmayın.

18. 23 Şubat 2010
  19. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    eşinin yaptığı büyük terbiyesizlikalsanaalsanasmilenolmuş anan,baban geldiyse evlerine geldiyse geldi sanane be adam.sen otur filmini seyret ne bu afra tafralar ben olsam orda bi tokatı patlatırdım milletin içinde anahtarı fırlatmak neymiş görürdü.:mymeka:çok sinirlendim burda ben sizi düşünemiyorum