Kafamdaki kuruntular çıldırtıyor beni....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve izmirguzeli tarafından 18 Mart 2009 başlatılmıştır.

18 Mart 2009
    Konu Sahibi : izmirguzeli
  1. izmirguzeli

izmirguzeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :a015:canlarım nasıl yazacagımı bılmıyorum ama ben ınternet cafenın kasasına bakıyorum yanı ıs buldum orda calısıyorum.ıkı gundur sureklı ısımde yanlıs ve hata yapıyorum kafam okadar dolukı artık hıc bısey almıyor hatta dusunemez oldum.dıkatımı veremıyorum dusunemıyorum tanıdıgım bırının suratını asık gorsem acaba banamı kızdı hatamı yaptım dıye dusunuyorum sureklı kafamdan yorumlar yapıyorum esım ılgısız olsa benı sevmıyor dıyorum kafamdan atamıyorum yenemıyorum bunları karsımdakılerıde uzuyorum kendıme guvenım yok oldu zayıf ve gucsuz ve sevgısız oldugumu dusunuyorum.kafama olur olmaz herseyı takıyorum herseyı ya buyutuyorum uzuyorum. ben ılk esımde yedıgım dayakların en sonuncusunda dayaktan komada yatmıstım sora 8 ay boyunca tedavı gordum ozamanda olmustu boyle.yarı evde yarı hastanede onun bana yaptıkları aklımdan gıtmıyodu yasadıklarım sora bı ara rahatladım sımdı yıne aynı ozaman kımseyle paylasmıyodum ama sımdı sızle paylasıyorum yenemıyorum kafamdakılerı esımı kıskanıyorum ve oda benı aldatacakmı dıye konum vardı cvp verdınız tesekur ederım hepınıze.kendımı duzeltmem lazım cocuklarım var ama hep kendı kendıme kuruntu yapıp kafamı dolduruyorum sımdıde bosaltamıyorum.napıcam ben ya nasıl yenıcem nezaman saglıklı kendıne guvenen mutlu ve guclu bır ınsan olucam.cvplarınız fıkırlerınız onemlı benım ıcın cunku kımseyle paylasamıyorum sızlere anlatıyorum allah hepınızden razı olsun cvplarınızdan dolayı :1no2:

Son düzenleme: 18 Mart 2009
  2. 18 Mart 2009
  3. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    hayatım çok ağır şeyler yaşamışsın.. psikolojin bozulmuş haliyle..
    bence mutlaka bir uzmandan yardım almalısın..

4. 18 Mart 2009
  5. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canim simdi biz seni bir yere kadar rahatlatiriz ama sonra baska bir gun yine boyle olursun. hic vakit kaybetmeden psikolojik destek almalisin. travmadan kurtulamamissin gibisin. bos yere yasam kaliteni dusurme. hayattan tat almak istiorsan bir doktora gidip kurtulmalisin bu durumdan....

6. 18 Mart 2009
  7. lost87

lost87 Uyanalım Gaflet Uykusundn Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Allah yardımcın olsun...
    herşeye güzel bak olumlu bak
    o zaman herşey güzel olur.
    gül düşün gülistan olasın.a.s

8. 18 Mart 2009
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Arzucum biran evvel bir uzmana git....ruh halin piskolojin hic iyi degil:1no2:

Yasadiklarin cok zor seylerdi ama gecti gitti güzelim...hayat sana bir sans daha verdi...bunu degerlendir ve kiymetini bil...kendini olumsuz seylere adapte etme elinden geldigi kadar positif olmaya calis...:teselli:

10. 18 Mart 2009
  11. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardımcın olsun canım benim Ahh o kuruntular insanı mahveder
    ama inan bana istersen yapabilirsin herşey beyinde bitiyor ablacım
    görüyorumki herşeyin farkındasın geçmişin yıpratmış seni belliki
    Kendine güven kafana takma demesi kolay diyeceksin ama insan eğer isterse
    herşeye olumlu bakabilir herşey beyinde bitiyor
    Aklına gelen vesveselere kulak asma başka şeylerle ilgilenn
    Eşinin aldatmasından da korkma derim olan olur herzaman olumlu ve hayırlı düşün ki Allah hayırlı şeyler versin insanın korktuğu başına gelirmiş hayra yor herşeyi
    Allah yardımcın olsun bak ne güzel çocuklarında varmış eski kötü zamanlarından kurtulmuşsun bak işinde var tadını çıkarrr
    Dua et bol bol :Saruboceq:

12. 18 Mart 2009
  13. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153

tatlım yaşadıkların seni bu hale getirmiş.. aşırı hassas ve kırıLgansın... tıpkı biR buz gibi, en ufak sarsıntı da dagılabiliyorsun... ilk esinin sana dayak atması ve komada kalmandan sonra hayatın kararmis gibi gozukuyor... insanın kendine guveni kendisini sevmekle başlar... anladıgım kadarıyla sırtını yaslayacagın, guvenebilecegin biri de yok.. sana tavsiyem istersen bi psikiyatriyle görüs...sakın yanlıs anlama dedigimi(!) en azından rahatlamak, konusmak acısından bi gorusme yap.. monoton seylerden kurtul, kafanı boşalt, bir tatile cık yazın mesela, ya da fazla yogun islere bulasma, suan kafan zaten yogun belli ki kaldıramıorsun. dedigim gibi, bir seans dahi de oLsa bir fikir edinirsin cnmcım..
    .yerimseniben

14. 18 Mart 2009
  15. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kadına el kaldıran bu pisliklerin elleri kırılsın :eek:klava: Ya canım bak o kötü günler geride kalmış ,

hayatında artık o yok buna alış... İş yerinde de kendini toplamaya , dikkatini dağıtmamaya çalış ,yoksa

bu krizde işini kaybedersin aman ha dikkat et! Sen değerlisin bunu unutma ,her kadın gibi senin de

artıların, çok güzel meziyetlerin var muhakkak... Kendine de yetersin , bu saatten sonra "acaba bu da

aldatır mı?" diye düşünmeyi bırak... Aldatan aldanır zaten, senin değil kendi eksikliğinden yapar biraz

da.. Seni sevmese evlenmezdi dimi ama canım...Kendin de mutlu ol, eşini de mutlu et ,çocukların da

mutlu ve yüzü hep gülen bir anneleri olsun ister dimi ama , mutlu ol canım , hayat çok kısa a.s.

16. 19 Mart 2009
  17. lightlife

lightlife eylülde geeeeellll :) Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    izmir güzeli biyerin ağrısa boğazların şişse yada çocuğun hastalansa ne yaparsın? Koşa koşa doktora götürürsün yada tedavini olursun dimi. Seninde bi an önce bu işin uzmanı biriyle görüşmen lazım. Psikoloji de bi bilim dalıdır ve biz insanlar yüzyıllar boyunca bunun üzerine araştırmalarda bulunmuş insanın nasıl beyni kulağı burnu boğazı varsa psikolojisinin de olduğunu kabul etmişizdir. Tek başına vucut; iskelet ve kastan ibarettir akıl beyin olmadıkça bi işi yaramaz. Ozaman psikolojimizde düzgün olmalıki vucudumuzu destekleyebilsin. O yüzden mutlaka ama mutlaka bir psikolog ile görüşmelisin canım.. Psikolojinin kalbimizden bi farkı yok bence ertelenmemelidir.

18. 19 Mart 2009
  19. EU1

EU1 Guest

zıhnını sakınlestırmenın en guzel yolu kıtap okumaktır
    derdıne care olamıyorum ama belkı bunu yaparsan dındırebılırsın aklını.