kafamı kurcalıyor

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Minuscule tarafından 27 Ekim 2010 başlatılmıştır.

27 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Minuscule
  1. Minuscule

Minuscule Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    501
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar bizim okuldan merkeze bir sürü nakil oldu ben lisede eşit ağırlıktayım eski sevgilim diğer eşit ağırlık şubesinde.iki sınıfın mevcudu azalınca sınıfları birleştirme gibi bişey olabilcenin duyumlarını alıyoruz.eski sevglim umursamazca davranıo gerçi o bunun bi özelliği sevgiliykende küstüğümzde yapabildiği bişeydi bu.neyse ben artık onu sevmiyorum ama varlığından çok rahatsız olucam.nasıl umursamıyo gibi davranabilirim ki onu .s ne yapmalıyım onun şuanda sevglisi var ve beni aşırı derecede kıskanıyo sınıfa gelip sevgi gösterilerinde bulncaklarına adım gbi eminim napıcam ben akıl verin

2. 27 Ekim 2010
  3. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    nasıl umursamıyor gibi davranırım demişsin ya hiç umursamıyosan bi çabaya girmene gerek yok bunu belli edersin zaten tanımadığın biriymiş gbi hiç muhatap olmassın

4. 27 Ekim 2010
  5. Minuscule

Beğenildi:
    501
    Ödül Puanları:
    163
    tbikide ama bu uzun bi ilşkiydi ve ben üzülen taraf oldum unuttum sevmiorum ama rahatsızım baksam yanlış anlaşılcak hiç bakmasam yanlış ben bunun ayarını yapamıorum oo yzden yardım istedim sölediklerinin gayet iyi farkındayım ztn

6. 27 Ekim 2010
  7. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163

Lisedesiniz ve biten ilişkiniz uzun süreli miydi... CADIARZU

Ne kadar "uzun" olsa da okul sıralarında çok erken yaşta başlayan "bu tip durumlar" başladığı gibi bitiyor... Baksanız da bakmasanız da şu an "sevgilisi" dediğiniz kızla da sonu sizinkinden farklı olmayacak... Hatta kafanız dağılmaz da okul başarınıza odaklanırsanız onlar "sevme" merakındayken siz hayatta 1-0 önlerine geçersiniz... O nedenle kendinizi sıkmadan, ayarlamaya uğraşmadan derslerinize "bakarsanız" ileride şimdilik "provasını yaptığınız" sevda hallerinin daha kalitelisini yaşarsınız... :kahve:

8. 27 Ekim 2010
  9. Minuscule

Beğenildi:
    501
    Ödül Puanları:
    163
    öncelikle teşekküür ediyorum.biten ilşki eet çocukçaydı farkındayım ayrılalı bi sene oldu ve ben kmseyle çıkmadım daha sonra çocukça düşüncelere sahip değilim yani.farkındayım zaten onlardan 1-0 da öndeyim.rahatsız olduğum durum ynı ortamda bulunmak zorunda kalmak.sınıf benm en rahat ortamımken cehenneme dönüşücekmiş gbi hissediyorum.rahat hareket edemiycem bununda farkındayım çünkü takıntılı biriyim ama tavsiyeniz gerçekten faydalanabileceğiim türden.çok teşekkür ediyorum haklısınız./COLOR]

10. 28 Ekim 2010
  11. pissy

pissy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    günlük olağan hayatına devam etmelisin tabiki de boshayallersmile
    varlığı ya da yokluğu bir değilmi nede olas

12. 28 Ekim 2010