Kafan gzn krsaydm byle olmazd. Arkadalar benim suum ne ?:(((

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve eeesss tarafından 30 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : eeesss
  1. eeesss

eeesss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba arkadaşlar eşimin yeni bi vukuatını anlatacağım yine sizlere dün akşam ben annemdeydim cocugu ateşi oldugu için doktora götürdük.eşimde beni akşam almaya geldii eve geçerken ayağımda ayakkabılarımı gördü.bu ayakkkabıda( üstünde renkli taşlar olan bi babet) vayy neymiş ben spor giyermişim her zaman cocugu doktora götürürken onu çıkarıp giymek aklıma nerden gelmiş.hep artistlik peşindeymişim.o ayakkanıyı sevmiyomuss vs.vs.. ama nasıl sinirliii görseniz sanki baska bişey yaptımm bende cevap verdim ne var bunda bu kadar deyince bu hep kudurduu (sus bana karşılık vermee,delirtme benii benim sınırlarımı zorluyosunn senin kafanı gözünü kırsaydım böle olmazdı falan dedi) bende beni tehdit etme ne biçim konuşuyosun sen deyincee daha çok delirdi adam.üstümee üstüme gelmeye başladıı sokaktaa bende bişey demedim eve gitmemizi bekledim neyse eve girdik yine aynı laflarr.okadar kırıldımkii onun için değil ama sinirimdenn saatlerce ağladımm.bi gram üzülmedi bilee.yazık dedim içimden emeklerimee yazıkk bende okadar dikkat eden biriyimki giyimime kuşamımaa kızmasınn diye.kafama göre hareket eden biri değilim.ama o yaptı beni söz dinlemeyen kötü bi insan:1no2: gecede kalktı gitti baska odada yattı,oyapmasada ben yapacaktım zaten bunu.sabah oluncadaa kalktı hiç konuşmadan işe gitti.şimdi cogunuz ne var bunda diyecek biliyorumm. ama yaşamayan anlayamaz inanınn.artık eşimin bi ruh hastası olduguna iyice karar vermiş durumdayımm.ama üzülüyorumm böle kıymetsizz değersiz bi insanmışş gibi davranmasınaa deli oluyorumm.ben bunları hakedecek bi insan değilim inanınn.ne yaptımmda bunları yaşıyorum bi hatam varsa söyleyinn arkadaşlarımm artık bu ruh çok yorgunn kafamçokkarıştı ( bi konu daha açacağım bunun peşine aynı akşamm oldu oda buraya yazmadım karışmasın diye)

2. 30 Mayıs 2009
  3. yasamak.icin.dogmak

yasamak.icin.dogmak Bir Tutkudur Şebnem Ferah Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Siz de eşinizden sevgi görmek isterdiniz elbette, herkes gibi. Ama bazen olmuyor işte. Mesela sizin bir çocuğunuz var, eminim sizin en büyük mutluluk kaynağınızdır. Hatta sırf bebeğiniz için, boşanmak aklınıza geldiğinde kovuyorsunuzdur o düşünceyi. Yine de şükredin ki bir çocuğunuz var, bazı çok çok mutlu çiftlerin de çok istemesine karşın bir çocukları olamıyor.
    Bir şekilde sınanıyoruz. Sizin sabrınız da eşinize olan tavrınız ve çocuğunuza olan bağlılığınızla sınanıyor.
    Tek diyebileceğim hayata karşı güçlü olmanızdan başka çareniz yok. Umarım çocuğunuz sizin için hayırlı bir evlat olur.

4. 30 Mayıs 2009
  5. eeesss

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    keske sorunum cocuk olsaydıı insan sevdikten sonra her sey hallolurdu saygııı,anlayıs olsaydı ama herseyi halletmiyor cocuk allahım şükür bana böle bi kız cocugu verdiği için tabiki oo cok büyük bi, etkenn boşanma konusundaa o olmasa biz şu an bi arada değildik belkidee ama artık çok yorugunum bu bir değil 2 değil bende insanım bende gencimm :KK43: üzülmektenn sarardım soldum gören hastamısın diyo :KK43:

6. 30 Mayıs 2009
  7. gulsum50

gulsum50 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    eşinin sinirleri bozulmuş sizin herşeyinize laf etmek için yer arıyor.
    Ama aslında yanlış yapıyor hatasını inş en kısa zamanda anlar bu ara bebeğiniz içinde geçmiş olsun allah şifa versin

8. 30 Mayıs 2009
  9. eeesss

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    ha birde bu yasananlar dün akşamdı bugun annemdeyim az önce msj cektii aynen söyle( ben oraya gelmicem bu akşam direk eve gececeğim işten canın ne istiyosa onu yap,kafana göre takıl) diye yani ister gel ister kal demek istemişş ama bu msj iyi niyetle yazmamışş tabikii sizce ne yapmalıyım gitsemmi bu aksam burdamı kalsamm( içimden eve hiç gitmek gelmiyorr) :KK43:

10. 30 Mayıs 2009
  11. yasamak.icin.dogmak

yasamak.icin.dogmak Bir Tutkudur Şebnem Ferah Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence eşinize iş yerinde çok üzerine gidiyorlar. Onu ruh hastası yapan da onlardır. Sizin hiçbir suçunuz olmadığı halde sizden başka sinirini çıkartacağı birisini bulamıyordur.

Genelde eşine çok kızan erkekler dışarıda, iş yerlerinde çok sessiz ve çok hoş görünürler ama gerçek yüzleri farklıdır.

Ağza alınmayacak laflar sarfetmiş olabilir size, ama gün gelecek sizden yardım dilenecek. (Allah göstermesin böyle bir şey tabii ki) Yine de bedduaya başvurmayın, çocuğunuz var. Onun karşısında sağlıklı bir baba görmesi her zaman için daha iyi. Keşke biraz da ruhsal durumu daha sağlıklı biri olsaymış eşiniz...

12. 30 Mayıs 2009
  13. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Eşiniz benim kabuslarımda bile tahayyül edemeyeceğim kadar kötü bir eş...
    Ama dediğim gibi benim kabusum...
    Bence sizin evliliğiniz de kabus gibi bir evlilik...
    Çocuk falan baane olmamalı... Sonuçta annesi babası tarafından sürekli kıskanılan hor görülen azar işiten dayağın yanından geçen önemsenmeyen bir bebek ne kadar sağlıklı olabilir ki...
    Ben olsam bir an önce kendim için ama en çok da kızım için o adamdan boşanırdım...

14. 30 Mayıs 2009
  15. eeesss

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    herkezin düşüncesine saygı duyuyorum arkadaslar ama benim hoşgörü ve anlayıs sınırlarım cok zorlanıyor artık

16. 30 Mayıs 2009
  17. eeesss

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    canım sende haklısınnn inan bende arada böyle düşünüyorum ama hep bişeyler engelliyo işte insanı ama yarın ne olacak hiç bilmiyorummm yarınlarıı net göremiyorum

18. 30 Mayıs 2009
  19. Semo

Semo SeViYoRuM, SeViLiYoRuM!!! Üye

Beğenildi:
    320
    Ödül Puanları:
    188
    Canim, sen esinle tanisma döneminde boyle biri oldugunu anlamadinmi?????

Cok kiskanc ve cahil bir insan. (kusura bakma canim, biraz agir oldu, ama benim gozetledigim kadar, oyle biri)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.