kafayı yemek üzereyim artık :(:(:(:(:(:(

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve family tarafından 31 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : family
  1. family

family Biriciğim Buğrahan'ım:):) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar Buğrahan doğru düzgün hiçbişey yemiyo... geçen hafta doktora gittik boyu ii ama kilosu normalin altında dedi pediasure diye süt verdi... günde 3 paket içecek dedi benimki 1 paket içmiyomafoldumben azönce kahvaltı hazırladım yapmadı dün akşam 9 da yediğiyle duruyo onuda kustu zaten mafoldumben inanın artık ağzına bir lokma koyamıyorum sadece emiyomafoldumben

2. 31 Mayıs 2010
  3. shrylz

shrylz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    610
    Ödül Puanları:
    113
    canım muhallebi falan yapsan pirinç unu ile bu kendinden şekerli arının falan var. hem lezzetli çocuklar seviyor hem de güzel kilo aldırıyor. belki denemişsindir ama benim ilk aklıma bu geldi. bir de ısrarcı olmamak gerekiyormuş. sakin olunmalıymış. balkona çıkarıp o etrafla ilgilenirken bir iki kaşık yedirmeye çalışabilirsin belki. bir de mama sandalyesine oturtup önüne makarna küçük parçalar halinde yinecekler koyup kendinin yemesine izin verebilirsin üstü başı batar yerler de tabi ama genelde hoşlarına gidiyo 2-3 lokma yese kardır.

4. 31 Mayıs 2010
  5. CHOSEN

CHOSEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızımda senin gibi.oda 14 aylık ve daha bi kase corba yediremedim.daha doğrusu o da hiç bişey yemiyo.bi tek severek yediği şey meyveli yoğurtlar.onun dısında agzına bi lokma girmiyo.Allah tan boyu kilosu yerinde o yüzden cok takmıyorum ama nasıl yemege alışacak onuda bilmiyorum.önceden zorla agzına tıkardıım mecbur yerdi şimdi agzına attıgımıda geri çıkarıyo..bu gidişle okula baslayana kadar emecek heralde :)

6. 31 Mayıs 2010
  7. reyyan07

reyyan07 gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızda aynen yemeyenlerden bıktım sıkıldım artık..ama şu aralar sanki biraz yiyor bebelacın tahıllı kaşık mamasını veriyorum geceleri yani televizyonun karşısına yatırıp tıkıyorum zorla.bu zamana kadar hiç muhallebi yememişti bunu sevdi şükür .belki diş çıkarıyordur reyyan diş çıkarırken ağzına lokma almıyor..allah kolaylık versin

8. 31 Mayıs 2010
  9. kaderr

kaderr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim kızmda aynı gece gunduz beni emiyordu yemek dıye bısey yok ancak meyvelı yogurt 14 aylık bende gecen hafta memeden kestim mecburen cunku hıc bısekılde kahvaltı bıle yaptıramıyodum bıberonda almıyodu şimdi allaha sukur azda olsa duzeldı en azından bazı yemeklerı yıyor sabah kahvaltı yapıyor gecelerı yatmadan once bı bıberon süt içip yatıyor 1 hafta oncesınde kadar gecede 5 kez uyanan ccuk sımdı sabaha karsı uyanıp sütünü içip uyuyo (2 yasına kadar dusunuyodum emzırmeyı ama mecbur kaldım :KK43:

10. 1 Haziran 2010
  11. thanderc

thanderc dünyanın entatlı kenesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar 1 haftadır benim kızımda çok iştahsız yogurt ve meyveden başka bişi yemio bence sıcak ya ondan diyorum ben. çünkü benimde canım bişi yemek istemiyor. family biz o pediasure mamadan toz olarak 6 kutu falan kullandık valla sadece dahada kudurdu kızım yani hareketlendi. benim kızım aşırı yemek yiyip almayanlardan benim gibi

12. 1 Haziran 2010
  13. family

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    muhallebi kaşık maması denediğim halde yemedi daha önce... thanderc seninki en azından yiyip almıyomuş yani vitaminini alıyo en azından buğrahan yemiyo ve vitamin alamıyo hemen hasta oluyomafoldumben

14. 1 Haziran 2010
  15. family

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bide hasta yine buğrahan balgam öksürük burun akıntısı ne ararsanız varmafoldumben

16. 1 Haziran 2010
  17. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cok gecmis olsun canim ama yilma , bende ara sira cildiracak gibi oluyorum vermiycem yeme ozmn diyorum ama dayanamiyorumki gine agzina bir iki lokma bisiler sIkistiriyorum..

Bazen yemek istemediginde birakiyorum yere elime bisiler aliyorum rüyaa bak ben yiycem diyorum hadi gel mama diyorum gelip aatiyo agzine geri gidiyo ara sira böyle yapiyo bazende güzelce yiyo bazen hic birsy yemior.. Heleki hasta oldugunda cok normal...

Degisik seyler dene , eline sebze-meyve ver iyice alisana kadar böyle dvam etsen?

18. 1 Haziran 2010
  19. family

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    buğrahan hiç öyle kıskanıp bişeyler yemiyo... hani biz yeriz yada çocuklar yesin falan deyince yiyeyim demiyor canım dediğin gibi değişik şekillerde alışacak artık...