Kafayı yemek uzereyım!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Canisi25 tarafından 19 Şubat 2009 başlatılmıştır.

19 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Canisi25
  1. Canisi25

Canisi25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Gunaydig arkadaslar,

Ben 2,5 yillik evli bir bayanim. 15 aydir bebek istiyoruz. benim yasadigim ulkede 1 sene sonra hastaneye kontrole gidebiliyorsun. Ocakta esimle gittik ve suana kadar sonuclar iyi. Simdilik ikimizde de bir sorun oldugu gorunmuyor. Sadece zamanlamada sorun yasiyorsun galiba dedi doktor. Ben cok duzensiz adet oluyorumda bir turlu hesapliyamiyoruz. Neyse uzatmadan bu hafta sonu adet olup olmadigimi bekleyecem ve cumartesi/pazar eger olmazsa test yapabilirmisim. Gunler gecmiyor 1,5 haftadir hic doktora gitmedim. Beklemek cok zor geliyor. Her karnim agrisa af edersiniz tuvalate gidip kontrol ediyorum. Olmayan seyleri hayal ediyorum gibi geliyor bana. Hic bir hamilelik belirtisi yok gibi.. Lutfen yardim etin, ne yapayim??? Kafayi yemek uzereyim, Rabbime dualar ediyorum hayirlisini ver diye...
    Bu arada aralik ayinda kayinpederimi vefat ettim, suan rabbim bize bir bebek nasip etse cok guzel olur. Cok zor gunler gecirdik.....

Saglicakla kalin.... Yorumlarinizi bekliyorum...

2. 19 Şubat 2009
  3. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım allah inşallah dualarını duyar ve hayırlısyla bir evlat sahibi olursun.. beklemekten başka çare yok ..kafanı bunlarla mesgul etmemeye çalış. internette oyunlar vs oyna, aklınızı uzaklaştıracak mesgaliyetler bul kendine.. umarım hamilesindir..

zaten adet ve hamilelik belirtileri aynıymış diye duymuştum.. korkma adetmi olacağım diye..

4. 19 Şubat 2009
  5. LayLayLomHop

LayLayLomHop Guest

güzelim bu kadar kasma kendini daha 2,5 yıl olmuş evleneli
    burda cevrede ne insanlar var 15 20 senedir bu hayali kuran
    herşeyde bi hayır vardır diye düşün.
    Rabbim bilir en doğru zamanı.
    Sen pes etme dile iste dua et sabır et herşey güzel olur.
    Psikolojini bozma,kendini kasma rahat ol
    Allahım gönlüne göre versin herkesin a.s.

6. 19 Şubat 2009
  7. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sevgili Canisi,

Ne kadar kafana takarsan, o kadar adetin duzensiz olur

Soyle bir rahat ol, oluruna birak. Stres, hamile kalmayi zaten onluyor, bu tur sorunlari yasayan çok arkadasimiz oldu.
    Rabbim ne zaman kismet ederse, o zaman olsun de
    Hayirlis saglikli evatlar nasip etsin diye dua et sadece

Illa ki bir gun sanada kismet edecek...Zaten sorun yokmus, sadece zamanlamayi tutturamiyormussunuz, iste ne guzel...Stres yapma, kafaya bu kadar takma
    Rahat ol, bak sonra nasil kaliyorsun, insallah

8. 19 Şubat 2009
  9. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    stres de gebeliği geciktirirmiş arkadaşım. hem doktor soyleyebileceği en güzel şeyi soylemiş. günleri tutturamadığınız için olmuyormuş. şükret ki başka fiziksel sorununuz yok. kafaya takmamaya çalış. biliyorum beklemek çok bunaltıcı ama umutlu ol.

10. 19 Şubat 2009
  11. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım stres ve üzüntüde bunu tetiklemiş bellı ki ama günlerı takıp etmek zorundasın en aznıdan biryere yaz telfonuna kaydet bişi yap yani...

12. 19 Şubat 2009
  13. Canisi25

Canisi25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hakilsiniz stresten uzak durmam alzim dusunmemem lazim ama olmuyor iste. Aklimdan hic cikmiyor. Allah herkezin yardimcisi olsun....
    Esim bu ay duyacagimiz en iyi seyi duyduk diyor, sorun olmadigi icin cok seviniyoruz.....

14. 19 Şubat 2009
  15. Sevgi Kelebexgxi

Sevgi Kelebexgxi ....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evlendikten sonra adet düzensizliğine bebek arıyo derler bilmem hiç duydunuzmu
    bebek aradığı için adet düzensizliği olurmuş güya...bunu bilmem doğrumudur ama
    stresin gebeliği engellediğini biliyorum ne kadar kafaya takarsanız o kadar stres yaparsınız
    oluruna bırakın kasmayın takmayın bu kadar
    zaten sağlılıymışsınız bebişiniz ne zaman gelmek isterse gelir zaten
    ALLAHım hayırlı sağlıklı sıhatli bir evlat nasip etsin tüm istiyenlere

16. 19 Şubat 2009
  17. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    herhangibir sorun yoksa sağlıkla ilgili o zaman herşeyi oluruna bırakmak lazım bence..sürekli acaba hamilemiyim , yoksa değilmiyim ,eyvah yine değilim ne yapacaz derseniz stresten zaten hamile kalamazsınız ki..yumurtlama gününü hesaplayan aletler var onlardan alın bir tane

18. 19 Şubat 2009
  19. divinity

divinity ♥ömründe boyun gibi uzun olsun uzun adam♥ Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    213
    canım benim adet düzensizliği olanların hamile kalma olasılığı daha yüksek diye bi yerde okumuştum
    benimde adetlerim düzensiz bizde bebiş istiyoruz
    tedaviyi bıraktık rabbimden bekliyoruz
    sadece adetin bittikten sonra günaşırı düzenli birlikte olmaya gayret et eşinle
    birde incir kürü var denemek istersen googleden araştır cnm ibrahim saraçoğlu incir kürü yaz çıkar

ayrıca stres yaparsan işin daha zor biraz pozitif ol herşeyin hayırlısını versin rabbim