Kafayı yemek üzereyim........

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve PembeKelebek tarafından 24 Nisan 2009 başlatılmıştır.

24 Nisan 2009
    Konu Sahibi : PembeKelebek
  1. PembeKelebek

PembeKelebek Kelebeğim YOLDA .... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    196
    Selam arkadaşlar ......... dün bütün gece ağladımm....... sebebi annem benim annem şeker hastası ve dün gece fenalaşmış suratı falan uyuşmuş öle dedi gece yalvardım rabbime kadın tam rahata erdi hasta dayanamıyorum artık bunları yazarken bile gözümden yaşlar akıyo o gözümüzün önünde eriyip giderken biz bişey yapamıyoruz......................senağlamasenağlama

2. 24 Nisan 2009
  3. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benim üzülmeyin. Şeker hastalığı dikkat edilirse kontrol altında tutulabilinecek bir hastalık.
    Benim Teyzem de şeker hastası. Okadar yüksekti ki ilk başlarda gözlerine vurmuştu. hergün insülin iğnesi vuruluyordu. Zamanla tabi sıkı bir kontrolle şimdi kontrol altında. Doktor iğneleri kesti ilaca başladı. Sizin de iyi olacak. Çok geçmiş olsun...Veee unutma her hastalıkta olduğu gibi bu hastalıkta da moral çok önemlidir.

4. 24 Nisan 2009
  5. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bende melekberkeye katılıyorum
    şeker hastalığı kontrol edilebilecek bir hastalık...sen de kendini böyle üzersen anneciğin daha çok üzülür..sen ona destek ol...yanında olduğunu hissettir..allah acil şifalar versin.

6. 24 Nisan 2009
  7. PembeKelebek

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    196
    çok teşekkürler arkadaşlar morel demişsiniz sorumsuz bi babam var benim asıl sebep odur zaten hastalığına bıktı artık kadın eriyo günden güne sırf babasız kalmayalı diye çekti yıllar boyu nefretim dağ gibi oldu ona geçen 1 gün eve gelmemiş kadın uyuyamamış bende dedim 50 yaşına geldin yeter artık deidm kan kusturdun bize annnem hasta azcık toparla kendini anneme bişey olursa kaçacak delik ara dedim ............. çok üzülüyorum çokkkkkkkkk ve tekrar tekrar anladım ki bi kişide aile terbiyesi çok önemli........

8. 24 Nisan 2009
  9. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Bizim sülalede var şeker hastalığı. teyzelerim, dayılarım, annem, büyükbabam, anneannem hepsi şeker hastası. Bende bekliyorum ileriki yaşlarda kuvvetle muhtemel şeker hastası olucam. genetik çünkü.
    Şeker hastalığında en önemli nokta kendine dikkat edeceksin. yediklerine içtiklerine, strese, soluduğun havaya bile. Annem 10 senedir şeker hastası çok şükür iyi değerleri. Ama dediğim gibi tamamen kendine bakmayla alakalı.

10. 24 Nisan 2009
  11. fatolina

fatolina 2 MAYISTA 68 OLİİİCİMMM:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    çok geçmiş olsun sen annenin yanında değilmisin şuan onun destek ve morele ihtiyacı vardır yanında olun

12. 24 Nisan 2009
  13. KHENA

KHENA Evli,Mutlu,Cücüklü Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    148
    Geçmiş olsun canımm
    bu zamanda elini sallasan şeker hastasına çarpıyor. ufacık çocuklar bile şeker hastalığından yakınıyorlar.
    bu hastalığın ilacı yediklerine dikkat etmek, kilo almamak, üzülmemek, ilaçlarını düzenli kullanmak..
    bunları yapabiliyorsa inan kendini daha iyi hisseder.
    ama bunlar mümkün değil dersen bütün iş size düşüyor annenin üzülmemesi için elinden geleni yapmalısın. böyle ani şeker yükselmelerinde ne yapabileceğini sormalısın doktorlara.. bi şeker aleti edinmeli hergün ölçüp takip etmelisin..
    Derdini veren Allah dermenını da verir... Yine çok geçmiş olsun :teselli:

14. 24 Nisan 2009
  15. PembeKelebek

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    196
    ben evliyim bunun için sürekli yanında olamıyorum ama ömrümden ömür gidiyo......................bıktım artık yemin ederim ağlamaktan canım çıktı ona bişey olursa ben naparım..............senağlamasenağlama

16. 24 Nisan 2009
  17. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    Canım benim çok geçmişler olsun.
    Hep derler ki en sağlıklı hastalık şekerdir, ama dikkat edersen.
    ınşallah tekrarlamaz böyle rahatsızlıklar :teselli:

18. 24 Nisan 2009
  19. asgd

asgd Guest

canım her hastalıgın absı moral bunu unutma .ve seker hastalıgı brcok arkadasın dedıgı gıbı kontrol edılen bır hastalık.kendını bu kadar uzme senın bu kadar uzuldugunu hıssederse anancıgın perısan olur annenın yanında olmalısın .bol bol dua et ve mümkün oldugunca moralını yuksek tut kendınınde annenınde