kafayı yemek üzereyimm

Konusu 'Bebeklerimiz için Ek Besin Öneri ve Tarifleriniz' forumundadır ve adanaadana tarafından 26 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : adanaadana
  1. adanaadana

adanaadana Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar kızım 3 yasını yenı bıtırdı..ınanın bu yasına kadar dogru duzgun bslenmedı doktora goturuyorum karısma cocuga o ne yıcegını ne kadar yıyecegını bılır dıyor ya......cocuk süt meyve suyu ayran arada baska hıc bı besın yok kafayı yemek uzereyım katı bıse yemez meyve yemez saglıklı hıcbıse yemez dondurma yer bıre ancak cıkldıracam ne yapmam gerekıyor kılosu boyuda normal

2. 26 Mayıs 2009
  3. kedi dili

kedi dili EN BÜYÜK TÜRK ATATÜRK! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim de oğlum 3 yaşinda senin kız gibi yapardı:1no2:,ben dr götürdüm bir sorun yok:uhm:,gayet sağlıklı dedi,bende eşimle konuştum,ve onun lafı çok rahatlıci geldisenağlama:acıkınca yer,bağrıp çağrıp,açim der,raht bırak çocuğu- dedi bana ben de bıraktım:dilcikar:,bu yaşlarda çok inatçiler,seni çok iyi anlıyorum:teselli:,ve fark ettimki ben onu zorlamadıkça o kendi gayet güzel düzgün yemekler yerdicokacimcoook,ve gelip derdi ki bana annem ben bunu seviyorum bunu yap,ben şaşirip kalırdımyerimseniben,yapardım o da afetle yerdi,şimdi 5 yaş ve ben zorlamıyorum,bana kendi gelip diyor anne sana kaç kez soylecem ben açim:mymeka:,bak karnım sırtına yapışmış,bana yazık değilmı:roflol:,bir dene sende bu yontemi herşeyin yoluna gireceiği eminim:1hug::nazar:

4. 27 Mayıs 2009
  5. adanaadana

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ay allahım ogunlerı gosterecekmı ?????ınankı boyle agzını ucuyla acıo delı edıyor benı bır ınat bır ınat resmen sıvı beslenıyor cocuk ya delı ettı benı inşallah dedıgın gıbı olur zaten artık ustune dusmuyecegımmmm

6. 27 Mayıs 2009
  7. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    benım oglum 13 aylık hıc bırsey yemıyor sadece emıyor...

kılosu dusuk ama

meyve sutu hıc bırsey...

takmıyorum ben

8. 27 Mayıs 2009
  9. benmila

benmila HaKeDeN Daİm oLuR !! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ay canım bendede var bitane artık öcüyle korkutmayı bile deneyerek yedirdim ama eziyet oluyo bu şekilde piskolojisi bozulcak karnı tok olsun derken yemek vermim acıktım demez ben artık adını yemek özürlüsü taktım :) sen bikere sütü kes yada su kat iştahı tamamen kapatıyo çünkü. bide ne istiyosun ne yapim diye ben soruyorum istediğini yapmaya çalısıyorum ama mızıkçılık yapıp gene yemiyo yada yarım bırakıyo karnım ağırdı yalanıyla üstüne düşmemek gerekiyo bu durumda ama korkuyom acından hasta olcak die :KK43:

10. 30 Mayıs 2009
  11. adanaadana

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    aynen canım bende cok korkuyorum ac kala kala hastalanacak dıye..ınanın artık açlıktan ayakları bırbırıne dolanıyor durmadan dusuyor ya sınır oluyorum doktora bakarsan hıcbıse yemesın vıtamın ılacı bıle yazmıyorlar ama şu süte su katmayı denıcem cok sagol bıde sekerlı süt içio bıberonda sımdıden dıslerı curumeye basladı bıle

12. 30 Mayıs 2009
  13. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    bizde sizin arkanızdan geliyoruz. iştahsız bebekler kulubüne üyeyiz bzde.

14. 30 Mayıs 2009
  15. helinim08

helinim08 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    153
    merhaba kızlar
    benim kızımda da aynı problem vardı geçenlerde KK ' nü gezerken arkadaşlarından biri havuç tohumunu tavsiye etti ben de araştırıp buldum gerçekten işe yaradı daha bir kaç gün oldu henüz peşimden koşmuyor ama en azından eskiden en fazla 3 kaşık alıyorken şimdi küçük kase miktarı yiyor sadece perşembe gecesinden beri ateşli sanırım diş çıkarıyor onun verdği rahatsızlıktan dolayı dünden beri pek bir şey yemiyor denedim ben memnun kaldım
    bir çay kaşığı havuç tohumunu tozunu almak için süzgeçte yıkadıktan sonra bir çay bardağı sıcak suyun içine atıp 4-5 dk demlenmesini bekliyorum sonra biberona(bardağa) süzüp biraz balla tatlandırıp ılık halde sabah öğle akşam yemeklerden sonra veriyorum önceleri istediğim kadar içmese de her seferinde biraz daha fazla içiyor şekerle tatlandırmayın çünkü tüm bitki çaylarında olduğu gibi şeker, yararını etkiliyor
    bu arada alacağınız havuç tohumunu alırken ilaçlı olup olmadığını sorun çünkü ilaçlıları tarlada kullanıyorlar

16. 30 Mayıs 2009
  17. adanaadana

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    benım kızım haytta onu içmez kı ben kızımı tanıyorum su bıle içmıyorkı cocuk meyve suyu süt ancak

18. 6 Haziran 2009
  19. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kilosu boyu normalse neden bu kadar takıyorsunuzki........