kafayı yiycem ankarada bir merkeze karar veremedim ne yapcam bilmiyorum

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve miss_capraz tarafından 9 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : miss_capraz
  1. miss_capraz

miss_capraz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eş kaynaklı sorunumuz var olumlu sonuç alanlar ne yapmalıyım eskiden böyle değildim hep negatif sonuç aldım ondanmı bilmiyorum ama desteğinize ihtiyacım varrrrrrr

2. 9 Mayıs 2009
  3. simaysi

simaysi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bence Ankara Genart doktor Aysun Baltacı çok iyi,benimde sorun aynıydı,2 başarısız deneme sonrası 3. denemeye başlayacaktımki kendiliğinden hamiş kaldım.ılk denemem Gürgan klinikti.Çooooook kötüydü.Maddi ve manevi sömürüldüm.Sonuç negatif olunca kimse aramadı bile.Sonra her merkezle görüştüm.Zaten anlıyorsun hangisinin seni sömürmeyeceğini.vvveee Aysun Hanımla tanıştım.Çook samimi ve iyi bir doktor.Beni birçok mali külfetten kurtardı.Çok memnun kaldım.Kimyasal gebelik oldu ama yine 3. yü orda deneyecektim.Mutlaka git ve görüş...

4. 10 Mayıs 2009
  5. miss_capraz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol simaysi insanın kafası o kadar karışık oluyoki napıcanı bilemiyosun genartı düşünüyorum zaten ama tam karar veremiyorum

6. 10 Mayıs 2009
  7. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    simaysiye katılıyorum arkadaşım.en azından madi ve manevi sömürülmüyorsun ve emin ellerde olduğunu hissediyorsun.grçi benim sonucum daha belli değil ama neg.çıksada buaraya dewam ederdim...

8. 10 Mayıs 2009
  9. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    simaysiye katılıyorum arkadaşım.en azından madi ve manevi sömürülmüyorsun ve emin ellerde olduğunu hissediyorsun.grçi benim sonucum daha belli değil ama neg.çıksada buaraya dewam ederdim...

10. 10 Mayıs 2009
  11. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bi sorun oldu galiba yanlışlıkla 3 kez yoollamışım:eek:

12. 10 Mayıs 2009
  13. miss_capraz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bilmiyorum kızlar aslında maya tüp bebekle başladım ama içime sinmedi iyi bir merkez bilmiyorum arayış içine girdim çok sağolun başka kimse yokmu ankara yaptıran lütfen yazın

14. 10 Mayıs 2009
  15. nurayankara

nurayankara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm cnm ben centrum derim sana genarta arkadaşım gitti ve memnun kalmadı maddi olarak centrum çok iyi recai papuççu ilk tek bi fiyat veriyorlar herşey dahil yani ve recai hoca gerçekten çok iyi diyebilirim benim ilk denememdi fakat tutmadı ben pko hastasıyım aslında ilk kanda pozitif sonra düştü hiç düşünmeden hocamı bırakmam tavsiye ederim yani

16. 10 Mayıs 2009
  17. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    a.s.
    merhaba bende pek çok klinik gezdim ama sonuca anatolia klinikte ulaştım cinnah caddesinde prof.dr.bülent traş doktorumdu siteside var mutlaka bir bak sevgilera.s.

18. 10 Mayıs 2009
  19. esila@mxixsra

esila@mxixsra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende seninle aynı durumdayım. bi türlü karar veremedim bizde erkek infertilitesi mevcut. sen daha önce nerelere gittin?
    çok zor bi karar hem tedavi zor bi süreç hemde merkezi tam anlamıyla beğenmeliyim ki kafamda soru işareti kalmasın...:uhm::uhm:
    aklımda maya gürgan ve hş klinik var ama hala karar veremedim:uhm: