Kafayı yiyeceğim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Vildan_NL tarafından 3 Nisan 2010 başlatılmıştır.

3 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Vildan_NL
  1. Vildan_NL

Vildan_NL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sinir kirizi gecirecem kayinvalidemin yuzunden geliyor oglumu seviyor nasil iyimi diyor iyi diyorum aman iyi olsun sende iyi bak cocuga hic ilgilenmiyorsun der gibi imalarda bulunuyor esimin yaninda halbuki cocuguma gozum gibi bakiyorum her anne gibi.
    sivi seyler ye sut yapsin diyor corba yiyorum bu ay cocuk kilo almamis biraz sebze ye cocuga kilo yapacak seyler ye ne bicim besleniyorsun diyor azarliyor azarliyor esim geldimi sut dokmus kedi oluyor.
    evine gidyor tlfon aciyor ah yavrum nasil merak ediyorum iyi dimi hasta felan degil aman iyi bak diyor esimi soruyor yok evde dedim cebini aramis aman oglum soyle dikkat etsin iyi baksin demis ALLAHim hangi gunahimin bedeli bu kadin ya.
    cok sabirli bir insan olmama ragmen sabrim kalmadi cildiracam iki gundur sinirden agliyorumsenağlama ne dedigi belli degil.
    ne kadar tavir yapsamda anlamiyor gunde 2 yada 3 kere tlfon aciyor sonra cikip geliyor aklima takiliyor gormeden duramiyorum diyor.
    gecenin 11:30 da 12 sinde tlfon aciyor uyuyamiyorm oglum ahmeti dusunuyorum mama yese getirecem ama emiyor iste diyor sinirlerim iyice yiprandi.
    bugun bende kizdim cocugum hasta degil cocuga hasta muamelesi yapma cok sukur bir seyi yok ne hastaliklari olan cocuklar var sukret biraz dedim cok kusuyor bu ayda 200 gr almis bunu tasa edip durma ben herkesden daha cok dusunuyorum onu o benim oglum ben dogurdum onu dedim hem kim gonderiyor ahmetide goturuyorsun sen 12 yasindaki oglunu oz ablasina gondermiyorsun ben anne kuzusu olan oglumu nasil gondereyim dedim ben gidiyorum dedi bende otur demedim kalkti gitti. aradan 2 saat gecti esimi aramis ulasamamis evi aradi mehmet evdemi dedi bende yok dedim iyi dedi ne oldu bana soyle gelince soyleleyim dedim yok bir sey dedi kapatti beni yetistirecek sakayla karisik ogluna anlatacak sinir kupune dondum ben sinirlendikce gerildikce oglumda huzursuz oluyor.
    ALLAHIM sabir ver ne olur aklima mukayet ol rabbim.

Son düzenleme: 3 Nisan 2010
  2. 3 Nisan 2010
  3. __mina__

__mina__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canımm sakıın bebişler anneleri sinirlenince çok huysuz oluyorlar o yuzden olabildiğin kadar sakin dur bebeğin için.. amaan konuşsun dursun boşver yaa bi süre sonra sıkılır emin ol.. he anne tamam anne de geç sen bebeğini düşün eşine de üzüldüğünü anlat ama sakın annesini kötüleme çünkü sonuçta annesi sana ters bişey söyleyebilir.. sadece üzüldüğünü bilsin belki annesine o dur diyebilir.. sende bebeğinle ilgilen boşver hayatım başkalarını.. gelini huzursuz etme yolları işteee :eek:klava:

4. 3 Nisan 2010
  5. efsal

efsal Fikrim Firarda Üye

Beğenildi:
    691
    Ödül Puanları:
    148
    ilk torunmu

6. 3 Nisan 2010
  7. Vildan_NL

Vildan_NL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    takmamaya calisiyorum canim ama olmuyor iste bir duyma iki duyma ucuncude duyuyorum. hem esim annesini taniyor uzuldugumu kizdigimida biliyor. ben bir sey yapamam annem degismez diyor beni aradiginda senden konu actigi zaman sakin dille uyardim anne bos ver kendi bildigini yapsin karisma diyorum ama dinlemiyor diyor. basimin kara belasi cekecem artik iki senede burnumdan getirdi.

8. 3 Nisan 2010
  9. ZAMBAK 3

ZAMBAK 3 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bence eşine anlat konuşsun annesiyle
    ayy bilemedimm valla bu kadınla nasıl baş edilirr
    allah sabır versinnn

10. 3 Nisan 2010
  11. Vildan_NL

Vildan_NL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    8 torun oglundan ilk torun benim oglumdan 2 ay sonra 9 torunu dogdu ama kizlarinin cocuklarinada hic dusgun bir kadin degil dogru duzgun torunlarini optugunu sevdigini gormedim oglumu onlardan bir daha fazla seviyor olabilir ama kiskanmasi deli ediyor beni o benim oglum cunku onun degil. benim annemden kiskaniyor kizkardeslerimden kiskaniyor kendi tarafindan kiskanmiyor ama dogru duzgunde sevmiyor oglum guldumu ayy oglum diyor tmm sirf ogluna hava olsun diye. insan cocugu oz annesinden ayirmaya calisirmi kiskrmi bu nasil bir mantik ya

12. 3 Nisan 2010
  13. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    411
    Ödül Puanları:
    188
    allah yardimcin olsun,ne diyecegimi bilmiyorum
    benim basima gelse coktan cilgina dönmüs ikisinide bogmustum herhalde.
    biraz onlardan uzaga tasinma gibi bi imkanin yok mu? onlara yakin oldukca huzurun cok kacar daha bu cat kapi ziyaretlerinden

14. 3 Nisan 2010
  15. Vildan_NL

Vildan_NL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sabit fikirli biri olsa bas edecemde ama sabit fikirli degil soyle yap diyor iki dk sonra tam tersini soyluyor sanki oncekini o soylememis gibi insani yalanci duruma dusuruyor.
    duan icin cotsk ederim cnm

16. 3 Nisan 2010
  17. ZAMBAK 3

ZAMBAK 3 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bak bu olabilir uzaga taşınmak mantıklı
    ama buseferde gelince evde kalırr
    uzak yoldan geldimm bikaç gün kalyım dereyvahedigeldismile

18. 3 Nisan 2010
  19. Vildan_NL

Vildan_NL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    maalesef uzaga gitme imkanim yok olsada pesimizi birakmaz uzayada gitsem haftada 3 en fazla 4 gun gelir adimidan nasil eminsem ondanda eminim.
    esimle cok mutluyum birbirimizi cok seviyoruz karismasa gelmesine bir sey demiyorum cikmaz sokakda gibiyim offffffffff