Kafayı yiyeceğim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ecem899 tarafından 3 Ekim 2010 başlatılmıştır.

3 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ecem899
  1. ecem899

ecem899 askim ve oglum (L) Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    slm ablalarim bacilarim oncedende konu acmistim 2inci evliligim kocamla cok mutluyum ama ailesi ben dulum diye istemedi disladi esimde herseye ragmen geldi istedi bir teyzeyle evlendik ailesinden kimseyi tanimiyorum birtek annesi babasi geldi tanistik ama hic gitmedim.buraya kadar normal bugun erkek kardesinin dugunu vardi 1saat uzakta ailesi ben kimseyi tanimadigim icin gitmicem dedi evlendik evleneli esimi ne aramis ne sormus aralarinda sorun olmus esim restaurant gibi yerde calisiyor oglenden gece 3ekadar ama hemen 2kapi otede bende gitmek isteiyorum dedi babasi aramis benim icin demis gitmek istemiyor diye babasida evlatliktan red etmis mutlumusun diyor bana ya kac kere dedim senin hatrina gitmeyi dusundum ama sen ustelemeyince bise demedim daha eve gelecek saat 2 ama sadece bunlar degilde aklima takilani yazdim napiyim gozunaydin diyor tek kaldik

2. 3 Ekim 2010
  3. sonsenabd

sonsenabd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Cok karisik yazmissin, bisey anlasilmiyor .

4. 3 Ekim 2010
  5. jasmeen

jasmeen Yasemenler dile geldi ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Yazdıklarınızdan birşey anlayamadım . Noktalama işaretlerine uyarsanız , anlayabilmemiz kolaylaşacaktır :umursamaz:

Son düzenleme: 3 Ekim 2010
  6. 3 Ekim 2010
  7. ecem899

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar kusuruma bakmayin kafamda boyle karisik iste duzeltmeye calisirim simdi

8. 3 Ekim 2010
  9. kiraz85

kiraz85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Canim aklimdan noktalama isreti koyup anladim sanirim yazdiklarini.Esinin ailesiyle siz evlendinzi evleneli gorusmemissiniz sanirim.Esinizde hic ama hic ustelememis gidelim diye.Ailesi gitmiyorsunuz diye olay cikarip evlatliktan reddedince onu,suclu siz olmussunuz.Esinizde size kiziyor....dogrumu

10. 3 Ekim 2010
  11. ecem899

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    ya kusura bakmayin laploptu sattik tel yazinca anca bukadar ekranda kucuk o yuzden red etme konusu kardesinin dugunu bugundu ama ne evlenince nede evlendikten sonra hic biri yanimizda yoktu.ve esimde o kardesiyle sorunlar yasamis birde bu aralar maddi durum sikintiliyiz bu yuzdende oglen gidiyor geceye kadar daha gelecek ve dukkan sahibi kimseyi bulamamis mecbur calisti bugun.bende dedim ben gitmem bizim mutlu gunumuzde kimse yoktu.babasi aramis esimde bana sucu atinca halbuki kendide dedi gitmek istemiyorum bende red cekilmis.hadi gozunaydin evlatliktan red edildim mutlumusun emin mutlusundur diye mesaj atti cok kirildim

12. 3 Ekim 2010
  13. ecem899

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    cevaplarinizi okuyup toplu halde yaziiyorum tel zor oluyor sagolun simdiden ben neyapacami bilmiyor 1senedir bebegimde olmuyor bunuda cok takiyorum bussuru sey var

14. 3 Ekim 2010
  15. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    kırılmakta çok haklısın.
    onlar seni hiç insan yerine koymamış tanışmamış etmemiş.
    ayrıca eşinde gidelim deyip ısrar etmemiş. yine kendi aralarında kopunca topu sana atmış.
    bence eşin eve geldiğinde tepkini bildir. onlar benden utandı, hor gördü,hiçbir gün tanışıp insan yerine koymadı. beniim gelmemi isteseler zaten bana bildirirlerdi. sen de müsait olup gitmek istemedin arada hepiminiz beni çiğniyorsunuz diye anlat...
    eşinin yaptığı hiç hoş değil.

ama o da durumun farkında. sensiz de gidebilirdi bence. reddettim demiş babası. ama bvugüne kadar kaç kere babalık yapııp yanında olmuş. demek ki oğlan ka kıymetli.

16. 3 Ekim 2010
  17. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bebek konusunda sıkıntı yapmamalısın. önce evliliğiniz iyice yoluna girsin. yaşınız kaç?

18. 3 Ekim 2010
  19. sonsenabd

sonsenabd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Keske gitseysiniz . en azindan aranizdaki buzlar erimis olurdu .. Esiniz babasindan bu sekilde telefon gorsumesi yaptiysa sinirlidir . Bu konunun ustune sen de fazla gitme en azindan esin sakinlesene kadar...