Kagit havlular zararlimi

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve basardim tarafından 4 Haziran 2010 başlatılmıştır.

4 Haziran 2010
    Konu Sahibi : basardim
  1. basardim

basardim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar merhaba hrkese dun bir yazi okudum kagit havlular tuvalet kagitlari kadin petleri agartilmada kullanilan bir madde yuzunden tehlikeliymis agacdan yapilan kagidi beyazlatmak kolay degil:ecrin_bebek:bir uzman gecen kadin pedlerindede agartma islemi oldugunu yazmisti ama markalilar daha iyi demisti orkid iyi bir marka gelisii guzel pedler almamak lazimmis neyse ya su kagit havluya ne diyorsunuz ben onsuz yapamam:hulya:guya bez havlular daha iyiymis diyorumki gri kagitlar var ya onlar islenmemis galiba bir fikriniz varmi birde arap sabununu nerelerde kullaniyorsunuz alacagimda zararsizmis cevreciler bangir bangir bagiriyorkafamçokkarıştı

2. 4 Haziran 2010
  3. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hay Allahım ya o zararlı bu zararlı bu uzmanlarda napıolar böyle yaa o zaman ped kullanmıcaz da ne kullanıcaz bu zamana kadar herkes tuvalet kağıdı kullanıo zararlıysa nie üretime izin verilio o zaman hepsi inceleniodur onların bence sağlık bu yani herşeyi sorun haline getirdiler ya bi arada ıslak mendil zararlı yok kolonya zararlı yok işte o zararlı bu zararlı napalım o zaman hiç bişi almayalım ilkel ilkel yaşayalım o zaman üertmesinler kardeşim cıkcık sinir oluyorum böyel şeylere kime inanıcağımızı şaşırdık artık ama bizi birileri artık kesin ve net şunu yapmayın bunu almayın desin madem:sm_confused:

4. 4 Haziran 2010
  5. basardim

basardim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklisiniz valla

6. 4 Haziran 2010
  7. cidoo

cidoo kocisinin civcivi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende yeni duydum araştırmak lazım fisfisfis arap sabunu markette mahalle bakkallarında bulabilirsin deterjan bölümlerini didik didik karıştır bulursun

8. 4 Haziran 2010
  9. cidoo

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ayy yanlış okumusum nerde bulubilirim sanmışım neyse halıları temizlemekte kullanan var koltuk silenler var bulaşık makinesinde bile kullananlar var zararsız ve doğal diye

10. 4 Haziran 2010
  11. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bu arap sabununun neresi doğla acaba:uhm:hiç kullanmadım da merak ediorum açıkcası

12. 4 Haziran 2010
  13. cidoo

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende hiç kullanmadım ama içinde kimyasal madde yokmuş bitkiselmiş yani :sm_confused:

14. 5 Haziran 2010
  15. basardim

basardim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hmmm birde bitkisl modasi cikti deterjanin biosuda cikmissempatiksalakcinni