Kahkül kestirdim,çok kötü oldu.Ne yapacağım?

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve kırmızı&siyah tarafından 11 Eylül 2008 başlatılmıştır.

11 Eylül 2008
    Konu Sahibi : kırmızı&siyah
  1. mrblar arkadaşlar geçen gün kuaföre gittim kahkül kestirmek için bu kadar mı kötü kesilir besleme gibi oldum kısa olduu içinde düzelttirmeyede gidemiorum hepsini tutturmam gerekio iğrenç duruo hemen uzamaları lazım lütfen yardım edin çok acill:nazar:senağlama

2. 11 Eylül 2008
  3. EU1

EU1 Guest

başka konularda var sanırım nasıl saç uzatıldığı..zeytinyağı,ceviz yağı,badem yağını karıştır.ve saçına sür..özelliklede diplerine ancak böyle uzama hızını bira daha arttırır..

4. 11 Eylül 2008
  5. shiftcan

shiftcan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    en z bir ay lazım uzaması için. ama geçici yöntemler deneyebilirsin bende kendime kesmiştim kakül normalde güzel keserim ama bu sefer tüm alnımı kapatıcak şekilde kestm yakışmadı bende bir ikiay tepeden ufak tokayla topladım uzayana kadar.

6. 11 Eylül 2008
  7. her türlü denedim yana falan ama o kadar biçimsiz kesmişki iğrenç duruo sol taraftan fazla kesmiş bide mecburen bekliysem tavsiyeler için saolun kızlar......

8. 11 Eylül 2008
  9. EU1

EU1 Guest

Yarn ilk işin aktara gtmek olsun guzelim yilan yagi al ve saç diplerine sürerek masaj yap bi kac gunde uzucaktir...

10. 11 Eylül 2008
  11. çok saol adreas yarın ilk işim o inş işe yarar ....

12. 11 Eylül 2008
  13. EU1

EU1 Guest

Merk etme yariyacaktir eminim. Aktardan yilan yaği al eve gel heemn diplerine sür masaj yaparak en az 2saat beklet aslinda 3saat falan beklet tamammmiii??
    Bu nu ilk 3gun surekli yap sora dier hafta 3gun yap

14. 12 Eylül 2008
  15. kahvegxoxzlxuxm

kahvegxoxzlxuxm Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende kahkül kestirdim çok kısa yaptı kuaför.ne yaptınız hiç güzel olmadı dediğimde ne dese beğenirsiniz ferhundenin saçı gibi oldu işte.be adam ben sana sanki ferhundenin saçı gibi mi saç istiyorum dedim.neyse moralim çok bozuldu.ama şimdi uzadılar.merak etme seninkilerde uzar.

16. 12 Eylül 2008
  17. nunukAnne

nunukAnne yüzyilin kadiniyim ;)))) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sacini tokayla tuttur cok kücük toka tutmaz diyosan yantara idare et biriki ay sonra düzeltirsin

18. 31 Mart 2009
  19. NiL_xD

NiL_xD Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnde kahküllerimi kndm kestm çk çirkn oldu :KK43: tel tokayla topluyorum mecburen 1 ay faln olmuştu keseli badem yağıyla hint yağı sürüyorum uzadı ama perçem kestireck kadr uzun olmadı ondn braz daa bklemem lazm:KK43: