Kahretsin berbat oldu saçlarım aynaya bakmak istemiyorum :(

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve minnick tarafından 29 Haziran 2009 başlatılmıştır.

29 Haziran 2009
    Konu Sahibi : minnick
  1. minnick

minnick rütbesizim benn... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam kızlar.
    Herzaman gittiğim bir kuaför vardı yine ona gidip gölge yaptıracaktım.Kardeşimin saçını kestirmeye başka bir kuaföre gitmiştik kuaför gayet güzeldi.Loreal standı kurmuş boyayı falan tamamen lorealle yapıyormuş.Bana dedi ki gel ben yapayım saçların hiç yıpranmaz falan diye aklımı çeldi.Aptallığıma doymayayım kandım adama senağlamasenağlama nasıl istediğimi anlattım hatta resim gösterdim tamam anladım çok güzel olacak fln dedi.Yaptı ama rengi çok kötü oldu saçlarımın senağlama orda söyledim olmadı diye üstüne cila attı yine beğenmediğimi söyledim aaa olurmu çok güzel falan dedi.Zaten artık yapacak birşeyde kalmamıştı.Fönlüyken biraz birşeye benziyordu bari.Bir yıkadım iyice sapsarı oldu kafam.Ve neredeyse bütün renkler aynı gölge gibi değil yani.Aynaya bakmak bile istemiyorum.Ne yapacağım ben şimdi kızlar yaa.Bir dünya da para verdim.
    Ne olur birşey söyleyin ne yapabilirim bu saça.Tekrar kendi kuaförüme gidip düzelttirmeye çalışsam kuaförüme ayıp olacak bak başka yere gitmiş bize düzelttiriyor diyecekler hemde saçlarım yanacak.Çok moralim bozuk kendimi çok kötü hissediyoruuummm senağlama

2. 29 Haziran 2009
  3. mavi_patikli

mavi_patikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.531
    Ödül Puanları:
    163
    Gidip de bir dünya para verdiğin kuaför bozuntusana git
    bi güsel haşla o sacına istemediğin renge boyayanı.
    ve tekrar koyu kahve gibi birseye boyat para neyim dee verme sakın!
    olmadı git koyu kahve al kendin boya o kadar cok rahatsız oluyorsan canım
    ah bu kuaförlerrr
    sinir ediyolar insanı
    artık sac kestirmiom ben zaten kararlıyım

4. 29 Haziran 2009
  5. Gamzei

Gamzei Guest

saclarının resmini koyabilir misin?
    röfle de şöyle bir olay var,gerçekten yıkandıkça güzelleşiyor ve doğallaşıyor,ilk çok çiğ durabiliyor
    gölge istemişsin sanırım yogun atmış röfle gibi olmuş
    ters röfle yaptırıp aralara koyu paketler attırarak gölgeye çevirebilirsin.
    sarının tonu tam olarak nasıl?

6. 29 Haziran 2009
  7. frezyaaa

frezyaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım hiç oynama bence saçlarınla bende açtırdım saçlarımı koyu kahveden aralarda kızıllıklar vardı sapsarı bişey çıktı ortaya turuncu gibi üzerine iki defa cila attılar toplasın diye innaılmaz yıpranmıştı saçlarım hangi kuaföre gitsem bekle dediler yapıcak bişey yok bikaç aya o kadar güzel bi tonu oldu ki saçımın kaç ay öyle kullandım hiç boyamadım. gerçi şimdi de saçlarım berbat bi halde ama :sinifsinif:

8. 29 Haziran 2009
  9. minnick

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar şuan makinam yanımda değil yarın resmini koyarım.Diplerinde hafif kızıllıkta var uçlarla dipler tam tutmuyor senağlama

10. 29 Haziran 2009
  11. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    kuaföre git beğenmediğini söyle parayı almak için yapmıcakları atmıcakları takla yok .
    şikayetini dile getir canım ben olsam öyle yaprdım

12. 29 Haziran 2009
  13. minnick

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bu fikir iyiymiş.Öyle koyu paket atıyor mu ki kuaförler?

14. 29 Haziran 2009
  15. minnick

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım o kuaför bozuntusuna gidip bunu düzelt diye hayatta demem daha da berbat eder bırakır saçımı.Hatta mümkünse onun dükkanının önünden bile geçmem bidaha.Geçersem camını çerçevesini aşağıya indiririm zatenkötükedihüso

16. 29 Haziran 2009
  17. frezyaaa

frezyaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    şu an herhangi bir işlem maffedebilir saçını bekle biraz bence canım çok yıpranmıştır zaten ama bugün birşey duydum saçtan boya akıtma ile ilgili renk farklılıklarını yok etmek için uygulanan bir işlem tamamen bitkisel boya akıtma işleminden sonra saçların çiğ bir renk alıyormuş daha sonra kumral ya da orta tonlara boyatabiliyormuşsun. ben kendim için araştırıyorum bende kadife kahve yaptım saçlarımı uçlar siyah gibi oldu dipler kızıl bakır gibi garip bir renk.. bir sor araştır istersen onu

18. 29 Haziran 2009
  19. Gamzei

Gamzei Guest

evet yapıyolar..ters röfle deniyor bu işleme..