Kahretsin Böyle Insanlarda Var(süper Bir Hikaye)

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve SUTASAYRAN tarafından 20 Mart 2008 başlatılmıştır.

20 Mart 2008
    Konu Sahibi : SUTASAYRAN
  1. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    o gün biraz geç çıktı işyerinden kız.serviside kaçırmıştı.minibüs ile gidecekti evine.minibüse vereceği para onun içini acıtıyordu.ailenin çalışan tek ferdiydi.yatalak bi annesi,işsiz bir babası vardı.kız kardeşi Nazlı 6 yaşındaydı.Nazlı tam 1 yıldır babasının ona pilli bebek almasını bekliyordu.ablası gecikince sabırsızlandı.o akşam nazlı kız, herhalde ablam bana bu akşam bebek alıp öyle gelecek diye düşündü.
    acı bir tebessüm vardı aynur'un yüzünde.onun kahkahalarla güldüğünü hiç gören olmamıştı.kız kardeşini düşündü.pilli bebekle oynama yaşı nerdeyse geçmekte olan kız kardeşini düşündü minibüse binerken.
    aynur'un bir de asalak bir abisi vardı.maaşını alır almaz kuzgun leşe yapıştırdığı gibi kızın başına çöken abisi.akşama kadar ayakkabılarının topuğunu eze eze mahallede volta atan bir serseriydi murat.evlerine gelen komşuları annesi ilaç alsın diye yastığının altına para koyuyorlardı bazen.murat,hasta ziyaretine gelenler gider gitmez yastığının altını kontrol edecek kadar aşağılık bir adamdı.
    genç kız yine beyaz hayallere dalmıştı,elindeki pembe poşete sarılırken.saat 10'a geliyordu.2 yolcu kalmıştı minibüste.2 durak sonra onlarda indi.yanlız aynur kalmıştı minibüste.aynadan genç kızı gözleriyle taciz eden şoför,aynur'un indir beni demesine aldırış etmeden son durağıda geçti.iğrenç bir kahkahayla cep telefonundan birilerini aradı. müthiş bi piliç yakaladım çocuklar. her zaman ki yere gidiyorum hemen gelin. dedi.genç kız beyaz hayallerinden irkildi.beyaz hayalleri yerini bembeyaz bi surata bıraktı.kalbi duracaktı.ayaklarının bağı çözülmedi,koptu sanki.bağıramıyordu bile.korkusundan bayıldı.ormanlık bir yerde durdu minibüs.şoför kızı aşağıya indirdi,ağzını bir bantla kapattı,başına bir un çuvalı geçirdi.genç kızın bebek saflığındaki göz yaşları süzülürken yanaklarından,dört karanlık adam daha geldi ve intikam alır gibi tecavüz ettiler.saatlerce.hani öldü öldü,dirildi derler ya!genç kız öldü ama bir daha dirilemedi.kızın öldüğünden emin olmak için nabzını kontrol ettiler ama nabız yoktu.kahkahalarla çıkardılar aynur'un başındaki çuvalı.içlerinden biri donakaldı. murat dedi biri,ne oldu murat dedi? dedi öteki.murat cevap veremedi.çünkü tecavüz ederek öldürdükleri minik elli genç kız murat'ın kız kardeşiydi.
    bir türlü bırakamadığı,eliyle sıkıca tuttuğu pembe poşetten küçük nazlı için aldığı pilli bebek ve abisi için aldığı beyaz gömlek çıktı.poşetten çıkan en anlamlı şeyse,üzerinde siz benim herşeyimsiniz yazan küçük kağıttı.

senağlamasenağlama

2. 20 Mart 2008
  3. bebişiiiim

bebişiiiim Guest

ay tüylerim dıken dıken oldu ya allah korusun çok kötü birşey yaa .

4. 20 Mart 2008
  5. beatiful kiz

beatiful kiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ayyy Inanin çok Kötü Oldum Yaaa Tüylerim Diken Diken Oldu çok Anlamli Bi Hikaye

6. 20 Mart 2008
  7. EU1

EU1 Guest

keşke böyle bir yazıyı eklemeseydin..
    çok alçakça igrenç bir yazı...
    Silmeni rica ediyorum...

bide süper bir hikaye demişsin

8. 28 Mart 2008
  9. CHOCOLATEA

CHOCOLATEA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Laneeeet olsun yaaaaaa. allah kahretsin böyle pislikleri. İçim parçalandı resmen. Gözlerim doldu tüylerim diken diken oldu. bir iki yıl önce duymuştum aynı olaydı fakat aynurun yerinde liseli bir kız vardı. Her ne olursa olsun kim olursa olsun. Böyle bir pisliği yapanlara rabbim en büyük cezaları versin.

10. 31 Mart 2008
  11. yuliya

yuliya d/e/n/g/e/s/i/z Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayyy tuylerim urperdi :KK43:(( iğrenç pislikler ne dicemi bilemiyorum böyle tiplerin allah belasını versin :KK43:( kızlar allah bizi korusun bu yazıdan sonra minibuste kimse yoksa binmem yada yalnız kalmamaya calışırım :KK43:(

12. 31 Mart 2008
  13. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    hikayeler bölümünde okuduğum için hikaye dedim ne diyim sen söle ozaman:mymeka:

14. 7 Nisan 2008
  15. xuxfxuxrxuxkten_teyyare

xuxfxuxrxuxkten_teyyare ♥ I'm With You ♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayatın gerçekleri bence..
    olayda hafif bi ironi var..
    kötülük yaptığınız kisinin kendi yakınınız olduğnu düşünün..bence gerçekten güzel bir yazı
    .Gereksiz bir sürü konu varken silinmesi biraz saçma olur..

16. 2 Mayıs 2008
  17. PUGUM

PUGUM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ayyyy çok fena oldum yaaa hangi insan! kardeşine veya herhangi birine böyle bi adiliği yapacak kadar alçalabilir ki ama günümüzde bunların sayısı gittikçe artıyor malesef:KK43:

18. 8 Mayıs 2008
  19. hhxuxlyaca

hhxuxlyaca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tüyler ürpertiyor,allah kimsenin basina vermesin.