kahrolası sevgisi beni öldürecek sonunda

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meldaela tarafından 26 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : meldaela
  1. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zamana bıraktım,unuturum dedim,unutursun dediler,6 ay oldu ayrılalı..herşeyde o var unutmak yerine ona karşı olan özlemim gün geçtikçe artıyor.onsuz olamıyorum..olmuyor çok savaştım kendimle savaşıyorumda..yaklaşık 10 gündürde hergün rüyamda görüyorum.bu gece ise rüyamda evleniyordu..ben ben sanki gerçekmiş gibi o acıyı yaşadım rüyamda.uyandığımda gözümde yaş vardı..sebepsiz,nedensiz çekip gitti hayatımdan..ardından depresyon geçirmeye başladım.şimdi ise dahada sinirli ve hayata küskün hale geldim.hergün,her saat ağlamak istiyorum.tanımadığım insanların boynuna sarılıp ağlamak istiyorum.o kadar çaresiz ve yalnızım.arkadaşlar bana yine geçer zaman diyeceksiniz ama sanırım o hayatına devam ederken sevgisi beni bitirecek.neden bu kadar sevdim,neden unutamıyorum.neden onun yüzünden psikolojimden olan ben ve hayatına mutlu devam eden ise o......bu haksızlık değilmi yaa...bu nasıl adalet

2. 26 Mayıs 2010
  3. moxis

moxis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sabır Canım, başka ne gelir ki elinden.. Ya kendini böyle yıpratıp Yok edeceksin, yada sabredicek bir an önce unutmaya bakacaksın... Bak bugünlerin içinde çok yanarsın, ağladığın günler için oturur ağlarsın sonra.. bu zamanlarında bir daha geri gelmez canım... insan her anını doya doya sadece kendi için yaşamalı.. o bu kadar düşündü mü ki seni... ve suan o gülümsüyorken sendeki bu hüzün niye.. iradeli ol.. düşünmemeye calış.. senin hyatında senden değerli hiçbirşey yok canım bunu unutma.. ve değmediğinide biliyorsun.. bunu anlamak için yılların geçmesin..

4. 26 Mayıs 2010
  5. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.265
    Ödül Puanları:
    238
    Katılıyorum arkadaşlara.. Seninki 6 ayda geçmez de 16 ayda geçer. Bilemezsin ne zaman dineceğini. Ama geçip gidiyor. Ben 8 ay sonunda daha iyi bir duruma geldim. Şimdi de 11 ay olacak ve gayet iyiyim çok şükür. Hiçbir şarkı canımı acıtmıyor mesela..Ya da çok az düşünür oldum artık vs. Bitiyor işte bir şekilde.
    Bence sen onu bilerek ve isteyerek çok düşünüyorsun ve kendi kendine bu acıyı yaşatıyorsun. Biraz da kendini düşün, kendine değer ver. Seni nedensiz bırakıp giden bir adam için değer mi bu gözyaşlarına, hayatını mahvetmene?
    Biliyorum zor ama biraz da uğraş vermek lazım bu sıkıntıdan kurtulabilmek için. Bizim elimizde bu. Çok pişman olunuyor sonrasında böyle herifler için üzüntüyle geçen zamana..Hayat var dışarıda..Bu kadar kapatma bence kendini.

6. 26 Mayıs 2010
  7. feen

feen Sporcu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    Ayrılmıssınız bitmis gitmis nedir yani
    Aradan altı ay gecmıs acı cekmek ıcın cok bile bu sure
    Tamam uzulebılırsınız bu cok normal. benımde basıma geldı. ama oyle 6 aydan daha fazla bır sure ayılıp bayılmadım, kimsenin yasını tutamam valla. "Ben cok degerliyim!"
    Sizde boyle dusunmelısınız bence, Allah baska uzuntu keder vermesin ailenizin yokluguna dusurmesin, gerisi fasa fiso :1closedeyes:

8. 26 Mayıs 2010
  9. mavilimYesilim

mavilimYesilim *AşK YaKaLaSıN BiZi* Pro Üye

Beğenildi:
    2.006
    Ödül Puanları:
    238
    ben bu tarz acılar yaşamadım bu açıdan kendimi şanslı hissederim. acılarla baş etmenin çaresi başka bir aşk bulmak değil.... sadece başka uğraşlar yapmak ve düşünmemeye çalışmaktır.
    duygularımı köreltirim. ilk önce :KK70:
    sürekli komik videolar seyrederim..
    şen kahkalar atarım onu hatırlatacak şeylerden insanlardan uzak dururum...

Birde nbitkisel çay var büyükler için marketlerde satılıyor uyuyan genç bir bayan var üzerinde veya - sarı kantaron otu- veya pasiflr... şurup tavsiyedir .... anneciğim zamanında çarpındı rahatsızlığı vardı için içerdii...
    temiz hava yürüyüşleri fazla kilodan kurtulmak ve yabancı hareketli müzikler dinlemek diğer bir ilaç olmalı... yada k.k.formunda başkalrının sıkıntılarını dinleyip yorum yapmak D: ...
    opuyorumnanaktan
    ortamdan ve düşüncelerden uzaklaşmak lazım...

bir uzmandan yardım alın diyicem ama inanın oda size aynı şeyleri söyleyecek boşa para harcamanıza gerekte yok...
    içinizi dökmek bu sanıırm en güzel ilaç sizin için...
    dualar ve sevgiyle kalın...
    unutmayın insanların yaşamak için ne kadar mücadele verdiğini...

her sevgi ve her güzel gün bir gün bitiyor malesef...
    ailemiz sonsuza kadar bizimle değil mesale...
    evlenseniz eşiniz bile sizinle sonsuza kadar olamaz..
    yani bir gün ayrılık olacak mutlaka ....
    ve kendinizi şanslı hissedin..
    mesala ben hiç böyle güzel bir sevgi yaşamadım. aşkım dediğim kimse olmadı...
    o yüzden güzel günlerdiii demeniz ve hayatınıza devam etmeniz lazım..
    bu dünya da size yakışan bir başkası çıkacak tabiki karşınıza.... herkesin çıkıyor.. bir beyaz atlı prens gelsin tüm yanlızlara canikoomkaydirigubbakcemile5

çok uzatmışım canlar byeee

Son düzenleme: 26 Mayıs 2010
  10. 26 Mayıs 2010
  11. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Zor bi durum .. Ama o tanımadıgım insanların boynuna sarılasım,aglayasım geliyor dedin ya gercekten onu bende o dönemlerde yapmak istemistim nedenir bilinmez ...:bbo:

Allah baska keder vermesin ama geciyor inan sende biliyorsun gececegini cabuk gecsin bitsin bu günler diyorsun ..Allah yardımcın olsun ..

12. 26 Mayıs 2010
  13. lepi

lepi ♥˙·٠•●♥ &# Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    zaman herşeyin ilacıdır
    ömrünün başında o yoktu 6 aydır gene yok
    unutulur
    insan oğlunun hayatla başa çıkabilmesinin en güzel yanı unutmak zaten
    ölümlere alışırken sevgiliden ayrılmaya hayli hayli alışılır
    dirençli olun
    kimse sizden önemli değil bunu bilin
    kendinizi sizi terkeden biri için heba etmeyin

14. 26 Mayıs 2010
  15. Biscuit

Biscuit Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    zamanlada geçmiyor arkadaşlar ya.bazı sevgiler hiç unutulamıyor.dün başka bi topikte yazmıştım murathan munganın bu şiirirni burayada ekliyorum.

Bana Zamandan söz ediyorlar
    Gelip size Zamandan söz ederler
    Yaraları nasıl sardığından, ya da her şeye nasıl iyi geldiğinden. Zamanla ilgili bütün atasözleri gündeme gelir yeniden. Hepsini bilirsiniz zaten, bir ise yaramadığını bildiğiniz gibi. Dahası onlar da bilirler. Ama yine de güç verir bazı sözler, sözcükler,
    öyle düşünürler.
    Bittiğine kendini inandırmak, ayrılığın gerçeğine katlanmak, sırtınızdaki hançeri çıkartmak, yüreğinizin unuttuğunuz yerleriyle yeniden
    karşılaşmak kolay değildir elbet. Kolay değildir bunlarla baş etmek,
    uğruna içinizi öldürmek. Zaman alır.
    Zaman
    Alır sizden bunların yükünü
    O boşluk dolar elbet, yaralar kabuk bağlar, sızılar diner, acılar
    dibe çöker. Hayatta sevinilecek şeyler yeniden fark edilir. Bir
    yerlerden
    bulunup yeni mutluluklar edinilir.
    O boşluk doldu sanırsınız
    Oysa o boşluğu dolduran eksilmenizdir

gün gelir bir gün
    başka bir mevsim, başka bir takvim, başka bir ilişkide
    o eski ağrı
    ansızın geri teper.
    Dilerim geri teper. Yoksa gerçekten
    Bitmişsinizdir.

16. 26 Mayıs 2010
  17. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    UNUTMAKı SANA BU AILARI YAŞATAN MUTLAKA GÜNÜN BıRıNDE KENDıSıDE DAHA BETERıNı YAŞIYACAKTIR....ETME BULMA DÜNYASI Kı BÖYLE YAPANLAR BETER OLSUN...

senin yapmam gereken kendini eve düşüncelere kaptırmak yerine arkadaşlarının birlikte ol.ugraşlar bul.çarşı pazar dolaş degmez birine bu kadar baglanıpta gözyaşları dökme

18. 26 Mayıs 2010
  19. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.265
    Ödül Puanları:
    238
    Evet unutulmaz ama acı çekmezsin, hayattan zevk almaya devam edersin vs. Olay budur. Yoksa beyninden silip atmanın imkanı yok zaten. Ama yeniden çoookk mutlu olabilirsin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.