Kahvaltı sorunu

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve majezik16 tarafından 23 Ekim 2010 başlatılmıştır.

23 Ekim 2010
    Konu Sahibi : majezik16
  1. majezik16

majezik16 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar 18 aylık kızım var,kahvaltı yapmayı sevmiyor.neler yaptıysam da yediremiyorum.önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.teşekkürler

2. 25 Ekim 2010
  3. ESSEM

ESSEM CANIM KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım benim ben bir yumurta 5-6tane bebe bisküvisi 1 tatlı kaşığı bal biraz lor peyniri ve tereyağını ısıttığım sütle karıştırıyorum yoğunluğunu bebeğinin seveceği şekilde yapabilirsin. arasıra ceviz badem de dövüp koyuyorum içine tadı da güzel oluyor.

4. 25 Ekim 2010
  5. esmasalim

esmasalim ... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım benim kızım da 15 aylık. tek doğru düzgün yediği öğün kahvaltı diyebilirim. benimki kendi başına yemeye çok meraklıdır. bi gün haşlama yapıyorum yumurtasını, koyuyorum önüne. yanına da 4-5 tane zeytin. kendi başına yiyor. ertesigün peynirli omlet yapıyorum çok az tereyağında. kendi çatalla yemeye çok meraklı. belki sende hazırlayıp koyarsan önüne kahvaltı tabağını kendi başına yemek için heves eder

6. 26 Ekim 2010
  7. fb_qirL

fb_qirL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    kahvaltıyı oyuna cevırebılırsın beraber hazırlayıp beraber yemek cocuk ıcın eglencelı olacaktır bırtane ornek verdım resım olarak ınternetten daha ıyısınıde bulabılırsın bıde boyle dene ıstersen.