Kahverengi akıntı çikolata kistindemi polikistik overdemi oluyor....

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve BERK.BXIXL tarafından 20 Kasım 2008 başlatılmıştır.

20 Kasım 2008
    Konu Sahibi : BERK.BXIXL
  1. BERK.BXIXL

BERK.BXIXL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    BENDE PCOS VAR VE 15 GÜN KADAR KAHVERENGİ AKINTIM OLDU.BU BELİRTİLERİN ÇİKOLATA KİSTİNDE OLDUĞUNU DUYDUM ACABA BENDEKİ YANLIŞ TEŞHİSMİ 3-4 AYDIR PCOS TEDAVİSİ GÖRÜYORUM VE HİÇ BİR İYİLEŞME OLMADI AKSİNE HER DOK.GİTTİĞİMDE POLİAKTİNİM YÜKSELMESİ KİSTLERİMDE HİÇ BİR DEĞİŞME OLMASI EN SON OLARAKTA PROGESTERON TESTİ YAPILDI 0,62 ÇIKTI YANİ YUMURTLAMADA OLMUYOR DEDİ DOK. GLUCOPHAGE 850 MG İLAÇ YAZDI VE BU İLACI DİANE 35 İLE 3 AY KULLAN DEDİ ÇOK CANIM SIKILIYOR SİZCE NE YAPIYIM YENİ BİR DOK.GİTSEMMİ TEKRAR BAŞTAN İLAÇLARA TESTLERE GİRMEK İSTEMİYORUM LÜTFEN YARDIM..:1no2:senağlama

2. 20 Kasım 2008
  3. Dishe

Dishe ✿❤aŞk-ı KıYaMet❤✿ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım benım uzulme ınan yardımcı olabılmeyı cok ısterdım ama bılıyorsun muayene olmadan bellı testler yapılmadan kımse bırsey dıyemez kı :sm_confused:bız burdan sana bu konuda yardımcı olamayız..kulaktan dolma seylerle kandıne teshıs koyma..:teselli:
    bellkı gıttıgın dr ıcını ferahlatmamıs memnun kalmamıssın..
    en kısa zamanda baska bır jınekologa gıt derım ben..yerimseniben
    en azından aklındakı suphelerden arınmıs olursun..
    lutfen ıhmal etme saglık bu baska bırsey benzemıyor:1hug:

4. 20 Kasım 2008
  5. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım bendede pko var.aynı lekeleri çok yaşadım..ya zaten pko geçmiyorki bende 9 yıldır var halada var o kadar doğum kont.hapı kullandım..benimde prolaktinim çıkıyor bu pkonun eseri..zaten pkoda yumurtlama çok nadir oluyor..mesela ben klomene 1 taneyle başladım 3 e çıktı hiç bi işe yaramıyordu.şimdi günde 4 tane içiyorum ve 5 aydır çok şükür her ay 2 yumurtam oluyor..bu günde çatlatma iğnesi oldum..işallah bu defa işe yarar..rabbim tüm istiyenlere bebişler nasip eder işallah...

6. 20 Kasım 2008
  7. BERK.BXIXL

BERK.BXIXL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    İLGİNİZE TEŞEKKÜ EDERİM KAFAMDAKİ SORULAR HİÇ BİTMİYOR BEKLEMEK ÇOK ZOR HER DOK.TEREDDÜTLE YAKLAŞIYORUM GELDİKTEN SONRA VERDİĞİ İLAÇLARDAN İZLEDİĞİ YOLA KADAR ARAŞTIRIYORUM ÇÜNKÜ İLAÇLARA KARŞI ÇOK HASSASIM YAN ETKİLERİ ÇOK ÇABUK BELLİ OLUYOR.9 YILDIR PCOSLUYUM DEMİŞSİN PEKİ ÇOCUK OLDUMU NERDESİN DOK.KİM senağlama

8. 20 Kasım 2008
  9. okyanus84

okyanus84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kıslar berkbil bende çikolata kisti vardı o akıntıları bende yaşadım ama pko yu bilemicem bana öle çok test yapmadılar bi kanda ca 125 değerine baktılar o biraz yüksekti kistten dolayı istersen başka bi dr a daha git canım geçmiş olsun allah kolaylık versin

10. 20 Kasım 2008
  11. BERK.BXIXL

BERK.BXIXL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    PARDON CANIM YANLIŞ OKUMUŞUM MALATYADAYMIŞSIN İNŞALLAH SONUÇPOZİTİF OLUR.ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN :CüvCüv:

12. 20 Kasım 2008
  13. BERK.BXIXL

BERK.BXIXL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    TEŞEKKÜR EDERİM CANIM ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN ÇOK ZOR..senağlama

14. 20 Kasım 2008
  15. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben 5 yıllık evliyim 6 ya girdik..pko süreci çok zor ama ilaçlarla yumurta oluşuyor..korkma ya tedavini kararlılıkla yaptır.korkmuyorum senden pko de bakim bi..bende çok uğraştım ama istediğimiz sonuca 5 aydır uğraşıyoruz gebelik olmadı henüz ama doktorum böyle giderse olur diyor..nasipte varsa olur.allah cümlemizin yardımcısı olsun işallah...:CüvCüv::KK46:

16. 20 Kasım 2008
  17. BERK.BXIXL

BERK.BXIXL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    AMİN HEPİMİZ İÇİN HAYIRLISI OLSUN.HAMİŞ HABERİNİ BEKLİYORUM :KK46:

18. 20 Kasım 2008
  19. arzuhalim

arzuhalim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kahverengi akıntı bende adetten önce 3 gün falan önce başlıyor.adet bitttikten 3 gün sonra devam ediyor.bendede pko var.sizin kah.akıntı ne zaman oluyor acaba