Kahverengi akıntı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Ezgi tarafından 27 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Ezgi
  1. Ezgi

Ezgi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iki buçuk aylık hamileyim.yaklaşık 20 gündür kahverengi akıntım devam ediyor.dr aradım, kasıklarında ağrın varmı dedi yok dedim o zaman kontrolünden önce gel bakalım dedi.endişe içindeyim,bu gibi durum yaşayanınız varmı.bebek açısından tehlikeli bir durummu acaba,bilgisi ve deneyimi olan varsa beni bilgilendirebilirmi.teşekkürler.

2. 27 Mayıs 2008
  3. TRAKYALI

TRAKYALI Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Canim Benim Başima Böyle Bişi Gelmedi Ama Bildiğim Kadariyla Kahverengi Akintinin Bir Zarari Ve Tehlikesi Yokmuş Ara Ara Olabilirmiş Yeni Hamileliklerde Bu Sitede Senin Gibi Kahverengi Akinti Yaşayan Yüzlercesi Var Canim Sakin Endişelenme Ama Hemen Doktora Gitt Bu Arada Doktora Ne Zaman Gidiyosun

4. 27 Mayıs 2008
  5. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Canım doktorunun progestan vermesi lazımdı alıyorsundur umarım??

6. 27 Mayıs 2008
  7. Ezgi

Ezgi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haziranın ikinci haftası akıntı devam ederse biraz daha önce gitmeyi düşünüyorum.

8. 27 Mayıs 2008
  9. Ezgi

Ezgi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nerdeyse üçüncü kutu bitio sayılır.bu akıntı süreklimi olucak hiç bilmiyorum.

10. 27 Mayıs 2008
  11. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Kutuları sayma ben 4,5 aya kadar aldım.Günde 8 adet...İnşallah geçer bende de heran olacakmış gibi geliyor habire lavoboya gidiyorum...

12. 27 Mayıs 2008
  13. zuzu79

zuzu79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benimde 6 günlük gecikmem vardı .bugün test alıcaktım ama akşamüstü kahverengi pembeye dönük akıntım geldi belirtilerim ağrımda yoktu ama moralim bozuldu acaba yine test yapsammı moralimde bozuldu.................

14. 27 Mayıs 2008
  15. zuzu79

zuzu79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar 6 günlük gecikmem vardı bugün ne güzel test yapıcaktım ama akşamüstü kahve pembe akıntım geldi ..belirtilerimde yoktu ağrımda yoktu ne güzel .....moralim bozuldu ama yine test yapsammı yaaa

16. 29 Mayıs 2008
  17. Ezgi

Ezgi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şu an kaç aylık oldun.seninde sürekli geliyomuydu.acaba neden kaynaklanıo.belki yaşımdan dolayımı acaba.diğer hamileliklerimde hiç böyle bişey yaşamadım.bu gebeliğin tamamına ereceğinden şüpheliyim.hayırlısı bakalım.

18. 2 Haziran 2008
  19. Ezgi

Ezgi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bazılarında kahverengi akıntı erkek çocuklarında geliyomuş die duydum.kızlarımda olmamıştı.bu gibi durumla karşılaşanınız varmı.yada kulaktan dolma şeylermi bilemiyorum.bence o zamanki fizyolejik yapına göre deişiodur heralde.rüyamdada kurban kesilirken gördüm.hamile kadının görmesi erkek çocuğuna işaretmiş.ama yinede umutlanmıyorum üç kızım var .Rabbim dördüncüyüde kız verecekse bunun ötesi varmı tek duam eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı bir evlat .gerisi boş.üçüncü kızım doğduğu zaman eşimde loğusalık dönemimde büyük bi soğukluk hissetmiştim inşallah aynı şeyleri tekrar yaşamam.eşimi şimdiden hazırlıyorum.çok zor arkadaşlar ya benim için dua edin.

Son düzenleme: 18 Haziran 2008