Kahverengi akıntım çoğaldı... yoksa :(((

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve NurDer tarafından 15 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : NurDer
  1. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar bugün tam olarak 12+2 haftalık olduk. :nazar: Geçen haftalarda hafif kahve rengi akıntım olmuştu ve doktor bana pdogestan verdi 20 gün kullandım gerçi kullandığım süre boynca da akıntım devam etti. İlaç 2 gün önce bitti. Şu an sadece glucophage ve elevit kullanıyorum ama 2 gündür kahve rengi akıntı çoğaldı. Doktor kanama, idrarda yanma, kaşıntı felan yoksa sorun yok diyor fakat ben ilaçla korunurken aynen böyle hastalanıyordum yani kan olarak değil de kahve rengi geliyordu adetim (gerçi o zaman daha koyu kahveydi ve daha yoğundu ama)

Yani sonuç olarak çok endişeliyim bu düşük habercisi olabilir mi? Doktorumda tatile gitti 27 Ağustosa kadar yok :KK43:( Off :Saruboceq:

2. 15 Ağustos 2008
  3. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bana kalırsa başka bi doktora görün lekeler çoğaldıysa seni korkutmak istemem ama benimde lekelenmem olmuştu iki hafta sonra arttı ve kana dönüştü sonuç düşük yaptım bi kaç gün önce seninde aynı olucak diye bişey yok kanaması olupta çocuğunu doğuran bir sürü kadın var hiç yataktan çıkma hep dinlen sakın banyo yapma yaparsanda ılık suyla ve çabuk yap inşallah bebeğini kucağınada alırsın

4. 15 Ağustos 2008
  5. E.L.XIX.F.T.G.

E.L.XIX.F.T.G. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım geçmiş olsun ne oluyor böyle ya
    sakın kötü düşünme kötüyü çağırma gerçi herşeyin hayırlısını versin rabbim ama yinede kötü düşünme
    bencede başka bir dr git ihmal etme sonra üzülürsün canım
    bizle ne kadar çok istedik biliyorsun bak benim bebişim gitti nerdeyse gideli kırkgün oldu ama hala içim doluyor canım yanıyor
    lütfen bi dr git ihmal etme ne olur

6. 15 Ağustos 2008
  7. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    nurdercim baska bir dr git cnm ihmale gelmez boyle seyler doktorunu bekleme umarim hersey yolunda gider cnm

8. 15 Ağustos 2008
  9. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    doktorunu bekleme canım bence başka dr a git bir görün..sorunun ne olduğunu öğren..dr lar kırmızı yada pembe olmadıkça korkmayın derler ama ben gebeliğin ilk üç ayını kanamalı geçiren biri olarak hertürlü kandan korkarım şimdi 6. ayım bitti ama hala tedirginliklerim var..sende ihmal etme bence..

10. 15 Ağustos 2008
  11. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar yorumlarınız için teşekkürler. Dün akşam baya yoğundu yani pedimde sadece bir damla kadar leke vardı ama peçetede (silindiğimde) ufak bir parça kahverengi jel gibi akıntı vardı. Sonra duş alıp uzandım. Geçti Şirkete geldiğimde yine leke vardı ama daha az. Biarz önce tekrar baktım artık kavherengideğil. Normalde de zaten akıntımda idrarımda çok sarı. İçtiğin vitaminlerden dedi doktor. Kendi doktorumun gelmesini beklemiyorum zaten bakalım devam ederse giderim. Birde Çarşamba günü 13/08/08 de yani.. 2li test için gittiğimde bebeği net görebilmek için (benim biraz göbek varda yağ dokusu netliği engelliyormuş) yine alttan baktı. Alttan bakarkenultrason kamerasına bol bol jel sürüyorlar bilirsiniz ondan olabilirmi acaba diyorum belkide kalan jeldir gelen...

12. 15 Ağustos 2008
  13. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım olabilir belkide jeldir ..ama zaten gebelikte akıntı normaldir..bence sen progestana devam edip bol istirahat et ..o da geçecektir..

14. 15 Ağustos 2008
  15. ozlem24

ozlem24 henuz rutbeye daha var:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    allah korktugunu sana yasatmasin canim benim arkadasim vardi 7 ay kadar kanamasi oldu masallah hicbirsey olmadan dogum yapti ama benim ne zaman kanamam olsa dusuk yasadim seni korkutmak istemem ama kanama gelince insan umidini biran kaybediyor hayirlisi olsun insallah oyle olmaz gecmis olsun

16. 15 Ağustos 2008
  17. _WhitePearl_

_WhitePearl_ Pamuk Prensesim... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım geçmiş olsun umarım sorun teşkil eden bişi yoktur. 12. haftada falan görülen kanamalar genelde plesantasal olabilir diye düşünüyorum .bebeğin eşi var ya o ..bence vakit kaybetmeden bir dr a gitsen senin ve bebişin için iyi olur.

18. 16 Ağustos 2008
  19. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    evet progestana bir hafta daha devam etsem iyi olacak sanırım...