Kahverengi akıntım var, yardımmmmm!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve burzeya tarafından 14 Aralık 2008 başlatılmıştır.

14 Aralık 2008
    Konu Sahibi : burzeya
  1. burzeya

burzeya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar,
    4 haftalık hamileyim, doktora gittim baktı ultrasonda henüz kesesini göremedi 3 gün sonra tekrar çağırdı, çağırdığı vakit gelince gidicem ama bugün kahverengi bir akıntı geldi 2-3 damla kadar, lütfen yardım edin, ne olabilir?
    benneyaptımki

2. 14 Aralık 2008
  3. Menzil Gxuxlxux

Menzil Gxuxlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Canim bendende gelmisti kahverengi akinti. Eger gelen kirmizi yada pembe olursa endise et ama kahverengi kan yerlesme esnasinda rahimde kalan eski kan oldugu icin bir soruna isaret olmuyor. Aksine iyi oluyor, temizleniyor icin. Zaten cokda surmuyor geciyor hemen.

4. 14 Aralık 2008
  5. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    evet yerleşme kanaması olabilir,
    dr a gidene kadar dinlen iş güç yapma canım

6. 14 Aralık 2008
  7. bernice

bernice Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende de ilk 3 ay ara ara olmuştu.Sürekli dinlendim, ağır iş yapmadım ve iğne vuruldum sonra geçti zaten.Sen de kendini yorma.İnşallah bebeğin sana tutunmuştur, kalp atışlarını da duyarsın...Sevgiler

8. 14 Aralık 2008
  9. siribron48

siribron48 ACIBADEM SEKERİM:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım tebrık ederım oncelıkle.....
    bebişinin kesesının gosukmemesı cok normal..daha cok kucuk o annnesı.bıs oglumu 7 haftalıkken gormustuk.bana hem dr 20 gun sonra gel dedıydı.sana gene 3 gun demış...a.sgosukmessede r gene sonra gel dersede uzulme,normalmiş gosukmemesi.kahverengı akıntınsa,yerlesme belırtısı olabılır.kanın rengı pembe yada kırmızı olunca telaş yap canım.ama artarsa yada dewam edersede dr unu ara sor tabı.en ıyı onlar bılır....:nazar:

10. 14 Aralık 2008
  11. tazefasulye

tazefasulye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    124
    Ödül Puanları:
    163
    Canımcım aynı durumdayız ben de 4+5 hamileyim. 8 saatlik yolculuk sonrasında kahverengi lekelenmem başladı ve çooook az da olsa dünden beri sürüyor. Dr a gittim dün sabah hemen. Keseyi gördük. Progestan verdi. 3 ay önce de düşük yaptım. Korkuyorum, gene kaybeder miyim, diye. Umarım bir şeyimiz yoktur. Ben yarın gene gidicem. Akşama haberleşiriz.

12. 14 Aralık 2008
  13. burzeya

burzeya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız!

14. 15 Aralık 2008
  15. EU2

EU2 Guest

bendede aynısı oluyordu gecen haftaya kadar bende 12 haftalık hamileyim ama önemli birşey değil geçiyor zaten doktoruma sordum bişey olmaz dedi zaten bunun için yapılabilecekte birşey yok ilaç içmek istemem bebeğime zarar verir diye doktorumda önermiyor zaten sadece yapabileceğin tek şey var dedi eğer çok gelirse bir kaç gün içinde gelirsin kalp atışlarına bakarız dedi yasayıp yasamıyormu diye cnm

16. 15 Aralık 2008
  17. ema93235

ema93235 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar sizin yaşadığınız gibi bende kahverengi akıntı oldu.doktor düşük tehlikesi var dedi ama ben idrar tahlili yaptırdım .idrar tahlilimde enfeksiyon yüksek çıktı ilaç verdi doktor idrar yolu enfeksiyonu için o ilacı içtikten sonra leke gelmedi.gönlünü rahat tut

18. 27 Ocak 2009
  19. mervis_21

mervis_21 Minik CELAL'in annesi :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben de daha 4. haftadayım 2 gün gönce benm de geldi aynı öle kahverengi 1-2 damla ben yerleşme kanamasıdır die düşündüm bi daha gelmedi zaten.artık takmıcam böle küçük şeyleri ben üzülünce bebişim de üzülüomus:KK46::asigim: